Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Artur ale ten PD był wymontowany z chodzącego silnika tza było go trochę rozruszać bo on u mnie stał ale tylko owinięty w szmatę z ropą i nic więcej nie było z nim robione także nie wiem czemu u ciebie jest nie sprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

:czapa

 

Ruszamy z kolejną edycją polarów forumowych może kogoś zainteresuje temacik :

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/138267-Polary-Forumowe?p=2002605&viewfull=1#post2002605

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje namiaru na jakies spa nad morze ogolnie wypad weekendowy cos sprawdzonego macie cos? polecacie cos? Z gory dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie kogos taniego i solidnego do postawienia i podlaczenia kabiny prysznicowej?

Ile taka usluga moze kosztowac, bo w LRM uslyszalem kwote wyzsza od samej kabiny - buahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile taka usluga moze kosztowac, bo w LRM uslyszalem kwote wyzsza od samej kabiny - buahaha.

Cena zależy od tego jaka to kabina, jakie trzeba zrobić przeróbki żeby doprowadzić wodę i odprowadzić ścieki. Jeśli kabina kosztuje 2-3tys to raczej montaż tej kwoty nie przekroczy, ale jeśli kabina za 300zł, to raczej ciężko będzie znaleźć kogoś kto dobrze ładnie i sprawnie to zrobi za mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho - jak to reklamują w LRM "zostań bohaterem własnego mieszkania" czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tanio i solidnie nie idzie w parze , a przy kabinie jest co robić a znam się na tym
Kumpel wlasnie jest po remoncie m.in. lazienki i twierdzi, ze sama kabina ciezka nie jest, ale do podlaczenia brodzika to juz wzial spejaliste ;)

Dobra, na pewno cos sie nie wykombinuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel wlasnie jest po remoncie m.in. lazienki i twierdzi, ze sama kabina ciezka nie jest, ale do podlaczenia brodzika to juz wzial spejaliste

Dobra, na pewno cos sie nie wykombinuje

Wszystko zależy od kabiny i od brodzika , moim zdaniem jest odwrotnie jak kolega ci mówił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, komu z Was dziś pod Azotami w Policach włożyłem swoją wizytówkę :D takie ładne błękitne B5 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Zlot się zapisywać a nie
zaaamknij się :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Siemanko, komu z Was dziś pod Azotami w Policach włożyłem swoją wizytówkę takie ładne błękitne B5 kombi
A ja ostatnio widziałem pięknego Czarnego B5 fl w kombi na blachach GCZ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał może ktoś mieszek i gałkę w B6? I ma jakieś namiary na dobry zamiennik? Ori gałki z mieszkiem same zajechane, nic dobrego nie mogę dobrać.

Muszę wymienić w sumie tylko ten chromowany oring między gałką a mieszkiem, chrom z niego odchodzi i Kaśka pokaleczyła sobie o to palce :|

 

Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/nowa-galka-mieszek-vw-passat-b6-b7-cc-6-biegow-i5087511063.html

I zastanawiam się czy to gra warta świeczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam się czy to gra warta świeczki
nad czym sie zastanawiasz ... jesli to faktycznie sqra to bedzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nad czym sie zastanawiasz ... jesli to faktycznie sqra to bedzie OK

Właśnie nie było tam nic napisane o gałce, czy to skóra, a to ona musi wytrzymać najwięcej.

Zamówiłem oddzielnie gałkę i mieszek. Zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasat.jpg

 

Witam wszystkich i co byście powiedzieli na takie koła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności