Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A kto auto wymeldował z terenu niemiec? Bo przy naszej rejestracji papier wymeldowania chyba jest niezbędny.
Auto wymeldowane zostało wcześniej niemiec zabrał tylko tablice na których przejechaliśmy się autem żeby sprawdzić czy wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto wymeldowane zostało wcześniej niemiec zabrał tylko tablice na których przejechaliśmy się autem żeby sprawdzić czy wszystko jest ok

 

A to w takim razie gut. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur żeby kupić tablice wyjazdowe z żółtym paskiem nie musisz mieć briefu. Potrzebny tylko dowód osobisty. Kupujesz tablice a dopiero później szukasz samochodu. Ja tak robiłem w Hamburgu i płaciłem 90 euro:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur żeby kupić tablice wyjazdowe z żółtym paskiem nie musisz mieć briefu. Potrzebny tylko dowód osobisty. Kupujesz tablice a dopiero później szukasz samochodu. Ja tak robiłem w Hamburgu i płaciłem 90 euro
No kurka, to jak w koncu?

 

Jesli lawetą, to auto musi zostac wyrejestrowane, a w sobote tego niemiec nie zrobi, wiec i tak ****. Zgadza sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kurka, to jak w koncu?

 

Jesli lawetą, to auto musi zostac wyrejestrowane, a w sobote tego niemiec nie zrobi, wiec i tak ****. Zgadza sie?

może go wyrejestrować w piątek skoro już jedziesz po odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wtedy musi być pewien że go weźmie, bo inaczej niemiaszek nie wymelduje.Czyli kot w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kurka, to jak w koncu?

 

Mariusz Niemiec musi auto wyrejestrować w piątek i to do 12 bo tylko do tej godziny są otwarte urzędy. Dlatego też tablice wyjazdowe 5 dniowe można kupić na dowód. Ja kupowałem table z rana jak tylko zajeżdżałem na miejsce, później tablice w plecak i szukałem auta do skutku aż do zamknięcia komisów.

Jest to o tyle dobre że jak kupisz auto o 17 a masz tablice w plecaku to zakładasz na samochód wypełniasz różowy dowód i lecisz do Polski, a tak jak nie kupisz tablic wcześniej to musisz spać na parkingu i czekać do następnego dnia aż otworzą zullasung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapyta

Jesli lawetą, to auto musi zostac wyrejestrowane, a w sobote tego niemiec nie zrobi, wiec i tak ****. Zgadza sie?
A pytałeś niemca czy w sobotę nie da rady wymeldować auta ? Może pogadaj żeby wymeldował jutro i że będziesz po auto w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to o tyle dobre że jak kupisz auto o 17 a masz tablice w plecaku to zakładasz na samochód wypełniasz różowy dowód i lecisz do Polski, a tak jak nie kupisz tablic wcześniej to musisz spać na parkingu i czekać do następnego dnia aż otworzą zullasung.

 

Zgadza się i ie zapomnij ubezpieczenia

 

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

 

bez ubezpieczenia nie kupisz tablic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się i ie zapomnij ubezpieczenia

 

Święte słowa Adaś nie pisałem już o tym bo to oczywista oczywistość. Najpierw kupujesz ubezpieczenie i lecisz do zullasung później wracasz do ubezpieczalni i odbierasz tablice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Niemiec musi auto wyrejestrować w piątek i to do 12 bo tylko do tej godziny są otwarte urzędy. Dlatego też tablice wyjazdowe 5 dniowe można kupić na dowód. Ja kupowałem table z rana jak tylko zajeżdżałem na miejsce, później tablice w plecak i szukałem auta do skutku aż do zamknięcia komisów.

Jest to o tyle dobre że jak kupisz auto o 17 a masz tablice w plecaku to zakładasz na samochód wypełniasz różowy dowód i lecisz do Polski, a tak jak nie kupisz tablic wcześniej to musisz spać na parkingu i czekać do następnego dnia aż otworzą zullasung.

 

A pytałeś niemca czy w sobotę nie da rady wymeldować auta ?

Wyslalem zapytanie.

 

Jesli nie da rydy, to poczekam do 29.08, az bede mogl w normalny dzien pojechac. Jesli auto do tego czasu sprzeda to pojade pozniej w ciemno z kolega do komisow kolo berlina.

POcieszajace jest to, ze od 3ech tyg sprzedawca ma malo zainteresownych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojade pozniej w ciemno z kolega do komisow kolo berlina.

Komisów koło berlina nie polecam :D Można trafić na przystanek albo auto z przebiegiem cofanym kilka razy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komisów koło berlina nie polecam Można trafić na przystanek albo auto z przebiegiem cofanym kilka razy :/
A gdzie polecisz? Tylko nie drugi koniec niemiec :) Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie polecisz? Tylko nie drugi koniec niemiec

Jak dla mnie auto z komisu to odpada na początku nie ma to jak z rąk prywatnych nic nie grzebane i kombinowane u nich handlarze też kombinują i nawet bardziej jak u nas.Byłem kiedyś niedaleko Garbsen obejrzeć auta w komisie i tam mają ładne auta :) jutro poszukam i wyślę link z dokładnymi danymi tego komisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pytałeś niemca czy w sobotę nie da rady wymeldować auta
nie da rady ... tak jak napisales piatek do 12 ... szkoda ze nie chce dac z tablicami - wymeldowac mozesz w Prenzlau - kwestia tylko odeslania tablic niemcowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da rady ... tak jak napisales piatek do 12 ... szkoda ze nie chce dac z tablicami - wymeldowac mozesz w Prenzlau - kwestia tylko odeslania tablic niemcowi
Czyli biore z jego papierami i blachami autko na lawete, a a w tygodniu jade do Prenzlau i za niego wymeldowuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można trafić na przystanek

zostaw moj przystanek w spokoju :P

moj jest z prywatnych rak...Marcin tez sciagal audice tylko od prywatnych, Weso chyba z komisu ale to jakis pewniak byl (dziabniety lekko bok wiec fura nie odpicowana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli biore z jego papierami i blachami autko na lawete

nie - wsiadasz w auto (z papierami) - przyjezdzasz na kołach - jedziesz do prenzlau - wymeldowujesz auto - odsyłasz blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razy byłem po samochód w Breanu bei Berlin w sobotę i bez problemu auto zostało w sobotę wyrejestrowane w urzędzie. Hop na lawetę i z powrotem do Polski.

Jeśli chodzi o tablicę to można je kupić na stacji BP w Kołbaskowie od 8do 16 (chyba) koszt ok. 100 €.

Dodam tylko, że do końca sierpnia jest zakaz jeżdżenia ciężarówkami w weekend w dzień. Tak więc jechać najazdem lub LKW z lawetą odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności