Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że jazda autem i powrót na kołach dwoma taniej wychodzi. Chyba że jedziesz po pewniaka, wówczas laweta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto sprawdzilem w ASO. Wszystko sie na razie zgadza i nie wzbudza podejrzen. Ostatni serwis w ASO 04.2009. Przebieg OK. Czekam na lepsze zdjecia od sprzedawcy i w droge.

FRYTEK podaj mi na prv nr do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jazda autem i powrót na kołach dwoma taniej wychodzi. Chyba że jedziesz po pewniaka, wówczas laweta.

Ja czasami jeżdżę po auta ale lawetką policz sobie zjazdówki przegląd jak auto nie ma ważnego i do tego paliwo do dwóch aut na powrót przy tych km 2 auta troche spalą.Laweta spali tyle co zatankowanie 2 aut na powrót bo pali około 9-10 litrów a cena zjazdówek to prawie koszt wypożyczenia lawety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przetlumaczenie bo google glupoty pokazuje ;)

 

### Festpreis!!! ### Business-Paket! Vorderreifen neu! Winterräder dabei!!! Das Fahrzeug ist in einem guten Zustand, dem Alter und den Km. (Langstrecke) entsprechend Gebrauchsspuren und Steinschläge, nichts weltbewegendes oder was ein Lack Doktor nicht wieder schnell in den Griff bekommt. Das Auto hat entsprechend der Comfort Line Variante eine sehr hochwertige Ausstattung, welche kaum Wünsche offen lässt. Telefonieren über die Anlage ist möglich, Nokia Vorbereitung drinne. Idealer Begleiter für lange Strecken, Reisen und guter Auftritt bei Geschäftsterminen. Es wurde bei mir niemals im Fahrzeug geraucht und es riecht auch nach nichts anderem, unangenehmen. Tüv ist noch nicht lange her, dort kam er ohne Mängel sofort durch. Scheckheftgepflegt bis 11/2008, da ich in eine kleine freie Werkstatt gehe. Zahnriemen ist erst wieder bei 288.000 KM zu machen (180.000er Intervall). Weitere Fragen gern am Telefon.

 

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

 

OK. Jade po auto. Potrzebna laweta bez kierowcy.

MOzecie kogos polecic taniego i solidnego?

Wyjazd w sobote nad ranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena zjazdówek to prawie koszt wypożyczenia lawety
policz sobie zjazdówki przegląd jak auto nie ma ważnego

 

jesli jest ubezpieczone - jedziesz na blachach (ubezpieczeniu) sprzedajacego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli jest ubezpieczone - jedziesz na blachach (ubezpieczeniu) sprzedajacego ...
Sprzedajacy nie zgodzil sie na powrot na jego blachach.

 

Podeslal mi stronke do kupienia tablic.

W sobote w niemczech ich nie kupie?

http://www.kurzzeitkennzeichen-versand.de/?gclid=CKynrY_o2KoCFRcx3wodEBBl-w

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedajacy nie zgodzil sie na powrot na jego blachach.
to celne na 2 tyg (żółte paski) i lecisz na nich kiedyś cena z ubezpieczeniem oscylowała w okolicy 150€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to celne na 2 tyg (żółte paski) i lecisz na nich kiedyś cena z ubezpieczeniem oscylowała w okolicy 150€

 

Teraz są tygodniowe (żółte) s miesięczne (czerwone), jeśli chodzi o cenę to zależy nawet od dzielnicy. Jak byłem teraz po auto to Jurgen mówił że w centrum Hamburga biorą i po 150€a ja na wylocie płaciłem 89€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jutro podskoczyc do Prenzlau albo Pasewlku? Chyba bedzie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz chociaz ksero briefu? bo bez tego nie wiem czy wyrobia. a jestes pewien ze wezmiesz to auto? bo jak nie to tablice do kosza pojda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art dobrze mówił :564: nawet na kopię brifu nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jestes pewien ze wezmiesz to auto? bo jak nie to tablice do kosza pojda.

__________________

NO wlasnie. Ze wstepnej kalkulacji wyszlo mi ze caly koszt lawety to ok 1200zl.

Jesli na dwa auta i tablice to ok 1500zl.

Sprzedawca nie przytrzyma mi auta do 29.08. Jesli bedzie wczesniej klient to sprzeda.

 

Z dochodzenia, ktore narazie przeprowadzilem auto wydaje sie byc ok. Sprzedawca prywatny - nie handlarz.

Ale poki sie auta nie zobaczy to nigdy nie wiadomo.

Tak samo jak ostatnio z tym passkiem w policach.

Jedyne pocieszajace jest to, ze do serwisu jedzil pare razy w roku - nie wiem z czym bo mi nie powiedzieli w aso - a ostatnio byl 04.2009 z poprzednim wlascicielem. Ten obecny kupil go 02.2010, a teraz chce zmienic na wersje automat i diesel.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie. Ze wstepnej kalkulacji wyszlo mi ze caly koszt lawet to ok 1200zl.

Jesli na dwa auta i tablice to ok 1500zl.

Sprzedawca nie przytrzyma mi auta do 29.08. Jesli bedzie wczesniej klient to sprzeda.

Sprzedawca napewno nie będzie czekał z tego co widziałem auto ładne sprzedawca uczciwy więc jak będziesz miał czas to bierz lawetę i leć po auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co oryginal brief, skoro tablice nawet przez neta mozna zamawiac?

 

Zakladajac, ze wezme lawete to musze tez leciec do ich urzedu wyrejestrowac auto, czy cos innego?

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakladajac, ze wezme lawete to musze tez leciec do ich urzedu wyrejestrowac auto, czy cos innego?
Ja jak kupowałem to nie musisałem nigdzie chodzić Niemiec zabrał tablice ja briefy i umowe auto na lawete i do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałem to nie musisałem nigdzie chodzić Niemiec zabrał tablice ja briefy i umowe auto na lawete i do domu.
Aha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co oryginal brief, skoro tablice nawet przez neta mozna zamawiac?

zamowic sobie mozesz ale i tak wydadza dopiero na podstawie briefu i oplaconego ubezpieczenia i podatku/oplaty skarbowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamowic sobie mozesz ale i tak wydadza dopiero na podstawie briefu i oplaconego ubezpieczenia i podatku/oplaty skarbowej.

__________________

Dzwonilem do polskiej firmy, ktora wyrabia tablice za 130 ojro i nic nie mowili o brifie.

 

A jakie dane z briefu sa potrzebne do zamowienia tablic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałem to nie musisałem nigdzie chodzić Niemiec zabrał tablice ja briefy i umowe auto na lawete i do domu.

 

A kto auto wymeldował z terenu niemiec? Bo przy naszej rejestracji papier wymeldowania chyba jest niezbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności