Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

toc z czego one są zrobione ze tak sie szybko wypalają

z plasteliny ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu wysłałem ci PW ze jest tam śruba na KLUCZ M16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z czego one są zrobione ze tak sie szybko wypalają
z plasteliny ...
Albo modeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakas stronke z polaczeniami szczecin - niemcy?

Chce jechac autko obejrzec do 35321 Laubach, ale odcinek ok 700km lekko mnie przeraza, ze juz nie wroce autem tego samego dnia, bo nie wydole fizycznie ;). Szukam wiec alternatywy.

 

Slyszalem, ze sa jakies tanie polaczenia, ale mi wyskakuje 5-6 przesiadek i bilet w cenie ok 130 ojro.

 

Moze jest jakas inna alternatywa podrozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakas stronke z polaczeniami szczecin - niemcy?

Chce jechac autko obejrzec do 35321 Laubach, ale odcinek ok 700km lekko mnie przeraza, ze juz nie wroce autem tego samego dnia, bo nie wydole fizycznie . Szukam wiec alternatywy.

 

Slyszalem, ze sa jakies tanie polaczenia, ale mi wyskakuje 5-6 przesiadek i bilet w cenie ok 130 ojro.

 

Moze jest jakas inna alternatywa podrozy?

Ja latam prawie w każdą sobotę i jadę 9 później 4 i 5 i widzę że to niedaleko więc jak bym jechał to mogę Cię zabrać.

 

A po jakie auto chcesz jechać ? Nie lepiej wypożyczyć auto lawetę ? Wychodzi ta sama kasa co kupić zjazdówki i wracać drugim autem.

Edytowane przez Frytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja latam w okolice Heilbronn (9 do Norymbergi a potem 6 do Heilbronn, czasami 9-4-71 na Wurzburg). popatrz na prywatnych przewoznikow, za ok 70 ojro zawioza Ciebie pod adres.

 

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

 

Ja latam prawie w każdą sobotę i jadę 9 później 4 i 5 i widzę że to niedaleko więc jak bym jechał to mogę Cię zabrać.

lecisz w ta sobote? ja bede ok 9:30 na ringu jechal na poludnie 9tka

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lecisz w ta sobote? ja bede ok 9:30 na ringu jechal na poludnie 9tka
Będe wiedział w czwartek wieczorem czy lecę w sobotę.Tylko że na ringu jestem troche wcześniej zawsze bo o 6 wyjeżdżam z domu zbieram ludzi i lecę na świecko to na ringu jestem zawsze do 8:30.Ale napewno będe leciał 27 i też 9 w dół tylko dalej 4 i 5 w stronę Koblenz.

 

Tylko znowu przewoźnik zostawi Mariusza i co dalej ? Auto się nie spodoba przewoźnik pojedzie a do domu jakoś trzeba wrócić :D

 

Ja jadę czasami dołem a wracam górą przez Hannover.Ale jak by Mariusz ze mną pojechał i coś by było nie tak to na powrocie mógł bym go zabrać.

Edytowane przez Frytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko znowu przewoźnik zostawi Mariusza i co dalej ? Auto się nie spodoba przewoźnik pojedzie a do domu jakoś trzeba wrócić
zaden problem bo jak sie dogada to na powrocie go przewoznik wezmie tylko bedzie musial poczekac pare godzin

 

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

 

Tylko że na ringu jestem troche wcześniej zawsze bo o 6 wyjeżdżam z domu zbieram ludzi i lecę na świecko to na ringu jestem zawsze do 8:30.Ale napewno będe leciał 27 i też 9 w dół tylko dalej 4 i 5 w stronę Koblenz.

8:30 to ja jestem najczesciej w Slubicach na Aralu/BP :]

a 27 tez bede lecial...9 raczej nie ale potem 16 chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8:30 to ja jestem najczesciej w Slubicach na Aralu/BP

a 27 tez bede lecial...9 raczej nie ale potem 16 chyba

Czasami jak mam duży rozrzut rano to też jestem po 8 w słubicach ale staję zawsze na Luk'oil to jest jedna stacja przed bp od strony miasta jak będe jechał to się zgadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko znowu przewoźnik zostawi Mariusza i co dalej ? Auto się nie spodoba przewoźnik pojedzie a do domu jakoś trzeba wrócić
zaden problem bo jak sie dogada to na powrocie go przewoznik wezmie tylko bedzie musial poczekac pare godzin

Taka podroz ile kosztuje, bo zastanawiam sie czy nie zabrac ze soba kolegi co ma wieksze pojecie o mechanice ;)

A moze wynajac autolawete i objezdzic komisy przygraniczne ;)

 

Moze ktos z was da rade obejrzec to auto, jak macie po drodze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka podroz ile kosztuje
popatrz na prywatnych przewoznikow, za ok 70 ojro zawioza Ciebie pod adres.

jak chcesz zabrac kolege to juz sie robi cena x 2 wiec wtedy lepiej brac lawete i wtedy mozna od biedy sie kimnac z godzinke nawet w tej lawecie... zreszta jazda we dwojke i na zmiane i jakos dacie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej lawete jako przyczepke pod moje auto (malo kucy)?

Przyczepki od 100zl w zwyz. Autolaweta ok 300zl. Roznica w spalaniu znaczna, a wiec w oszczednosciach tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos bylo ze nie mozesz ciagnac przyczepy z masa calkowita wieksza niz pojazd ktory ciagnie ta przyczepe bez wyzszych uprawnien niz kat B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kategorię prawa jazdy B można ciągnąć przyczepkę której masa całkowita i masa pojazdu ją ciągnącego nie przekracza 3.5T z tym że masa całkowita ciągniętej przyczepy nie może przekraczać masy całkowitej ciągnącego pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kategorię prawa jazdy B można ciągnąć przyczepkę której masa całkowita i masa pojazdu ją ciągnącego nie przekracza 3.5T z tym że masa całkowita ciągniętej przyczepy nie może przekraczać masy całkowitej ciągnącego pojazdu.

no wlasnie jakos tak to lecialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego jeśli taki zestaw przekracza 3.5T oprócz prawa jazdy na przyczepę musisz mieć wykupione opłaty czyli elektroniczny pobieracz opłat drogowych. Jazda bez tego kosztuje ok. 3000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kategorię prawa jazdy B można ciągnąć przyczepkę której masa całkowita i masa pojazdu ją ciągnącego nie przekracza 3.5T z tym że masa całkowita ciągniętej przyczepy nie może przekraczać masy całkowitej ciągnącego pojazdu.
No i ****. Moj passek ma gdzies 1,5Tony, przyczepa z 150-200kg, Passek 1.8t tiptronic do zakupu ok 1.4-1.5Tony. Czyli nieznacznie przekracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nieznacznie przekracza.
A jak cię zatrzymają inspektory to "nieznacznie" nie będzie ich obchodziło, dopindolą i cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane ile jest dopuszczalny nacisk na Hak. Pisze ile z hamulce a ile bez. I paskiem nie możesz ciągnąc lawety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Sharanem można ciągnąć lawetkę z passatem bo mieści się w przedziale :)

Napisał Jericho Zobacz post

Taka podroz ile kosztuje

Każdy bierze po 70 euro za osobę.Na Twoim miejscu wypożyczył bym autolawetę np. http://allegro.pl/wypozyczalnia-autolawety-barlinek-gorzow-i1754004657.html i nie latasz za zjazdówkami a za nie musisz zapłacić a auto żeby wrócić też musisz zatankować więc wychodzi praktycznie to samo co spali ta lawetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności