Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Na drugi raz pamiętaj - tylko Weso i tylko Daniel :lol najtańszy, a zarazem najlepszy zestaw :hyhy

 

Hehe no teraz wiem :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ale patrząc na te ceny i wnioskując, że byłeś klientem detalicznym to muszę stwierdzić, że części dostałeś z dolnej półki jakościowej. Tak bez straszenia, ale kontroluj ważne części jak pasek rozrządu pompę wody gumy przegubu.

 

No chyba że, jesteś pewien że części są z dobrej półki to moim zdaniem dobrze zapłaciłeś :ok:

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na drugi raz pamiętaj - tylko Weso i tylko Daniel najtańszy, a zarazem najlepszy zestaw

 

Nie do końca.

 

Panowie nikt nie chce kupić W8? Przyjechalo do polski na wlasnych kolach nawet ;P

Bo jak nie to w poniedzialek na czesci idzie.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek poszedł do szczecina dzisiaj. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passek poszedł do szczecina dzisiaj. .

 

3BG rozumiem? Jakie pieniadze i jaki sie kupujacy trafil? W ogole jak go po takim czasie pusciles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3bg Na zero wyszedłem. Kupujący oki oby wiecej takich zero oglądania , jazda próbna banan na twarzy i ze biorą.

W ogole jak go po takim czasie pusciles?
W jakim sensie ze po takim czasie??

 

 

Tak patrze ze to dośc dobra opcja. http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C20078343.html jutro zadzwonie ja za 11 odda to go wezmę i na manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passek poszedł do szczecina dzisiaj. .

 

No to gratki Tomasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie ze po takim czasie??

 

No ile stał w komisie czy gdzie tam.

 

W tym z aukcji to lakier nie "tego" mi sie wydaje taki jakis matowy, chociaz moze to byc wina aparatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze ze to dośc dobra opcja

12kpln to moja arosa kosztowala ... nie ma co sie zastanawiac - jesli motorownia sprawna - reszte ogarniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek, ale patrząc na te ceny i wnioskując, że byłeś klientem detalicznym to muszę stwierdzić, że części dostałeś z dolnej półki jakościowej. Tak bez straszenia, ale kontroluj ważne części jak pasek rozrządu pompę wody gumy przegubu.

 

No chyba że, jesteś pewien że części są z dobrej półki to moim zdaniem dobrze zapłaciłeś :ok:

 

Ariel no właśnie widzisz nie jestem klientem detalicznym w tej hutowni :)

Dostałem dooobry rabat jako że moja mama tam pracuje ;)

Części nie są z najniższej półki (większość Ruville - to ponoć dobre graty) , bynajmniej nie ma tam żadnej części od MAXGEAR ;)

 

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

 

Nie do końca.

 

Panowie nikt nie chce kupić W8? Przyjechalo do polski na wlasnych kolach nawet ;P

Bo jak nie to w poniedzialek na czesci idzie.

 

W8 marzenie ;) szkoda że kupiłem swojego 3B :( bo bym może wciągnął :)

Edytowane przez klexiuZST
Dodano treść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kiedy mozna sie umowic na jazde probna tym w8? Jak da rade clk 350 to sie zastanowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wyżalić. Uj bombki strzelił, przedwczoraj byłem z likwidować błędy w busie bo szedł w trybie awaryjnym. Mechanik mi mówił że coś kulawo chodzi motor, ale myślałem że spokojnie jeżdżąc pojeździ, zresztą motor kulał już od jakiegoś czasu. Nawet się zastanawiałem czy to nie siada pompka, ale wczoraj wyjechałem autem na trasę wiozłem rzeczy na imprezę firmową. Docelowo miałem zacząć spływ Drawą. Po wyjeździe za moją wiochę zaczęło trząść budą, zgasiłem silnik, zaśmierdziało oliwą. Szybki telefon do mechanika, diagnoza telefoniczna "wypalony tłok". Spływ odwołany, załatwianie busa aby przewieźć obozowisko do Zdbic gdzieś za Czaplinkiem (młodzież jechała tam rowerami). Część niejeżdżących (połamane nogi, ręce i inne głowy) trza było przerzucić autem osobowym. W czasie jazdy zepsuły się 4 rowery, musiałem zgarniać uszkodzone rowery i rowerzystów. Jakaś masakra. Do domu wróciłem około 24. Qwa mam dość, dziś pojadę do tych Zdbic zabrać część rzeczy, żeby we wtorek było do przerzucenia tego jak najmniej. Tym bardziej że we wtorek busa holuję na warsztat. Co za pech. Mam już dość tej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bidaku, ale taka jest złośliwość rzeczy martwych...

Ja też ostatnio z powodu awarii wciągarki siedziałem na wiatraku do 24.

Masakra...

 

Ale oby nasze paszczaki jeździły, reszta niech się psuje ;)

:pionierzy

 

 

:zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wyżalić.

 

No to rzeczywiście pech jak uj. Ale czy to auto od samego początku nie wołało "nie kupuj mnie"? Wiem wiem, łatwo tak mówić po czasie ale takie odnoszę wrażenie po tych wszystkich Twoich przygodach od czasu jak go pokazałeś na forum jeszcze w komisie...

 

No ale w końcu limit pecha się skończy i będzie śmigał jak ta lala :) Głowa do góry i wiesz... nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej więc trzeba jakieś pozytywy tej sytuacji znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry i wiesz... nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej więc trzeba jakieś pozytywy tej sytuacji znaleźć.
Wiem wiem jak zrobię wszystko będzie latał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem jak zrobię wszystko będzie latał

nie bedzie ... trzeba bylo craftera / T5 zasycic - wywalic DPF - i jezdzic

 

co do stwierdzenia "nie bedzie" - podpieram sie zeznaniami sasiada - pracownik ASO MB - akurat chlopina tylko busy kreci - z jego opowiesci nasuwa sie jeden wniosek - omijac MB :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel no właśnie widzisz nie jestem klientem detalicznym w tej hutowni

Dostałem dooobry rabat jako że moja mama tam pracuje

Części nie są z najniższej półki (większość Ruville - to ponoć dobre graty) , bynajmniej nie ma tam żadnej części od MAXGEAR

No to bardzo dobrze zapłaciłeś. 500zł za montaż części z listy to tez zaje...a cena, jeśli ktoś mi powie, że ich mechanik mniej kasuje za taka robotę to ja nie wiem co oni jeszcze dają swojemu mechanikowi :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dobrze zapłaciłeś. 500zł za montaż części z listy to tez zaje...a cena, jeśli ktoś mi powie, że ich mechanik mniej kasuje za taka robotę to ja nie wiem co oni jeszcze dają swojemu mechanikowi :lol

 

No to niedzielę mam na spokojnie, wracam we wtorek do kraju to w końcu przejadę się swoim pasiakiem :D

 

A słuchajcie czy ktoś z Was ma wiedzę na temat B4 ? :D Moja matula dzisiaj jedzie kupować volkswagen-passat-tdi-90km

 

Wiem że 90KM nie porywa, ale jej wystarczy, ekonomiczny jest, klime ma, el szyby też, sprzedający to mało jeżdżący Wojak ;)

Edytowane przez klexiuZST
literówka w tekscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie czy ktoś z Was ma wiedzę na temat B4 ?
Weso i Artmin jeździli B4 ich pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że 90KM nie porywa

temu można łatwo zaradzic ;)

96rok to końcówka produkcji B4 - pchali w nie to co zostało w magazynach - stąd elektryka / grzanie siedzeń / klima - etc. - szkoda ze nie 110KM w podstawie pod maską ale i tak w porownaniu z pierwszymi 90kami (94rok) srodek o niebo lepiej wykonczony

 

jesli nadwozie jest w dobrym stanie (ogladnij szczegolnie progi) bierz smialo - tyle miejsca ile ten passat ma wewnatrz nie znajdziesz w zadnym innym (nowszym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności