Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A tym bardziej się teraz podkur*iłem, bo rzuciłem okiem w listę - dwóch osób, którym nie przypasował 9-ty, dalej nie widzę na liście - Wegiel i maly3310. Co? 16-ty też zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykluczenie z grupy wywoła tylko frustrację u takiego osobnika i dożywotnie wypięcie się na grupę. Taki członek to członek stracony

Poza tym co da takie publiczne napiętnowanie przez wykreślenie z listy? Nic. Kolo nie będzie dostawać PW o spotach i to cała konsekwencja.

 

Nie,nie to nie jest Paweł tak-o żadnym wykluczeniu z grupy czy napiętnowaniu nie ma mowy,w naszym wypadku wszyscy bez wyjątku jesteśmy Dolnoślązakami.

Też przemyśleliśmy sprawę-i naszym celem jest wypromowanie pewnej grupy,której zależy bardziej od reszty i pokazanie ,,światełka w tunelu'' Tym z potencjałem.

Pokazanie komuś z tzw. ,,moszną na czole''-że nas to nie interesuje-niech śmieją się z niego inni-ale jest ktoś komu zależy aby się z nim spotkać,porozmawiać o wspólnej pasji,popić,wyć do księżyca etc.

 

Napiszę wprost-my samce mamy w genach rywalizację-dlaczego mam być gorszy jak mogę być lepszy-dlaczego Oni w piętnastu tak świetnie mogą się bawić---a ja nie---chcę być z nimi-więc chyba ruszę dupkę i zrobię coś,by do nich dołączyć (tak to sobie kombinujemy)

 

Na nasze spoty prawie nikt nie zaglądał,na ostatnim było 16osób-15autami.

W maju organizowany jest III VAG Meeting Bielawa 14-15.05.2011 wcześniej mało kto,pomyślałby o pojechaniu--na dzisiaj mamy już 15chętnych http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100629 i może jak będzie to technicznie do ogarnięcia-uda się organizatorom wygospodarować osobny sektor dla forum-passat.pl.Dostaje zapytania na priva-( nie mogę tu zacytować ) z prośbami o pominięcie naszych zasad i w jakiś sposób przyjęcie do grupy Aktywnych.

(czyli jednak Ci z potencjałem potrafią :) )

 

Napiszę tak-w naszym wypadku idea Aktywnych na razie działa,myśląc do przodu--- większym zmartwieniem będzie utrzymanie obecnego stanu rozwoju grupy,zapewnienie odpowiedniej ilości atrakcji,dogodnych terminów,tanich finansowo w wykonaniu pomysłów do realizacji itp.

 

Nie mam bladego pojęcia,jak idea Aktywnych sprawowałaby się w innych regionach,sami chyba najlepiej czujecie swój region i jego problemy. Pamiętaj też,że my startujemy od zera a wasza grupa ma już pewien,wypracowany system,razem z jego pakietem wad i zalet.

 

Napisałem ten post,w celu wyjaśnienia o co nam z Moro chodzi w sprawie Aktywnych-co z tego wyniknie dalej zobaczymy.

My,nie mieliśmy wyjścia-musieliśmy coś próbować robić dla naszego zdołowanego regionu.

to się kurna rozpisałem :P już więcej nie będę,sorki.

pozdr. Optymista :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszy plan proponuje z grupy wywalic Artmina

a masz jakies uzasadnienie czy ot tak sobie to napisales??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już ci chłopaki napisali - za mało polewasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ostatnio chyba za duzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym bardziej się teraz podkur*iłem, bo rzuciłem okiem w listę - dwóch osób, którym nie przypasował 9-ty, dalej nie widzę na liście - Wegiel i maly3310. Co? 16-ty też zły?

Duży nie denerwuj się jak pogodze szkołe ze spotem to będę. Ja w ciagu semestru mam 13zjazdów więc można powiedzieć, ze prawie mam wszystko ciagiem. Gdybym miał jakieś wyko bym przymknął oko na to ale ja mam tak nieraz, że piątek, sobota i niedziela mam prkatyki na szpitalach do godziny 13 a z tym ciężko żeby później to odrobić. Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla Ciebie bez różnicy czy 9 czy 16, bo i tak masz szkołę. Węgiel oprotestował 9-ty, ale widać, że i 16-sty mu nie pasuje. Endrju też wolał 9-ty, czyli jedynie Weso miał uzasadnienie do zmiany terminu.

Przy ustalaniu terminu kolejnych spotów rób Zejni sondę z datami do wyboru, jak to wcześniej robiliśmy - będzie sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dla Ciebie bez różnicy czy 9 czy 16, bo i tak masz szkołę. Węgiel oprotestował 9-ty, ale widać, że i 16-sty mu nie pasuje. Endrju też wolał 9-ty, czyli jedynie Weso miał uzasadnienie do zmiany terminu.

Przy ustalaniu terminu kolejnych spotów rób Zejni sondę z datami do wyboru, jak to wcześniej robiliśmy - będzie sprawa jasna.

Łączę się z Tobą w bólu, bo mnei chyba nie będzie też:)

w sumie prawie najstarsi stażem tu jesteśmy to można czasami ominąc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dla Ciebie bez różnicy czy 9 czy 16, bo i tak masz szkołę.
Nie jest bez różnicy, bo nieraz nie mam zajęc i przyjedzam na spoty jak tylko mogę. Teraz jak wszystko mi sie zgra i mojej ksieznej to postaramy sie przyjechac ale nie bedziemy punktualnie napewno na 13 tylko na 14 badz po. Wiec tak sie denerwuj. Sonda jest do głosowania przeciez wiec sie do niej odniosłem, że mi nie pasuje. Jak wychodzi watek o spocie to pierwsze co to patrze jak mam szkołe i jakie zajęcia do której a później planuje reszte. A poza tym sonda chyba nie odnosi się do 2 osób które nie mogą tylko do wiekszości za albo przeciw, jesli jestem w błędzie to mnie popraw. Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mojej ksieznej

a to Ty Tołdi jesteś?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to Ty Tołdi jesteś?
Nie ja jestem ksieciuniu :) a dasz 2zł ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest bez różnicy, bo nieraz nie mam zajęc

Tylko nie wiesz na dzień dzisiejszy czy 16-go będziesz mieć czy nie. No tak przynajmniej wynika z braku Twojej deklaracji przyjazdu.

Sonda jest do głosowania przeciez wiec sie do niej odniosłem

No właśnie problem w tym, że sondy nie było.

 

Ch*j z tym, trudno, nie mam do Ciebie ani nikogo pretensji. Żałuję tylko, że największa impreza w regionie przejdzie mi koło nosa (prawie dosłownie, bo zjazd mam w Szczecinie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciało się doktoryzować:P to teraz nie plumkaj:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawie dosłownie, bo zjazd mam w Szczecinie

wiec co za problem wyskoczyc na 2h z wykladow? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, bo jedziemy tylko z przerwami na papieroska. A opuścić nie ma jak, bo nikt mi później tego nie powtórzy. I to bardziej ma charakter laborek nie wykładów, bo praca na programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powtórzy.

 

Spoko wytłumaczę Ci :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiesz na dzień dzisiejszy czy 16-go będziesz mieć czy nie. No tak przynajmniej wynika z braku Twojej deklaracji przyjazdu.

Na dzień dzisiejszy wiem, ze moge przyjechac ale nie wiem jeszcze jak moja druga połowa - bo nie zna grafika w pracy na ta date. Jeśli będzie miała wolne to przyjedziemy spóźnieni do Glinnej. A jak nie będzie mogła to ja przyjade spóźniony sam. Jak sondy nie było to chyba nie tylko ja sie wypowiadałem w temacie o spocie. A na podstawie dwóch osób którym nie pasuje sie podejmuje się decyzji tylko zawsze idzie się za wiekszością - nie jestem najstrszy tu i dla mnie ominięcie spota nie jest jakims karygodnym wykroczeniem, że nie będzie mnie i się na wszytskich obraże. Jak się wczesniej zerwiesz z zajęc to możemy razem pojechać :P a co do najwiekszej imprezy w regionie to się zgodze ale jeszcze lepsza impreza jest w lipcu więc tam jak Cie nie bedzie to mozesz pluć sobie w brode :). Z mojej strony to już wszystko na ten temat co miałem do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "sonda" mam na myśli wątek, w którym oddajesz głos klikając na pasującą Ci opcję. Wynik głosowania przedstawiony jest na wykresie.

A wniosek, że i 16-sty Ci nie pasuje jest stąd, że do dziś nie zadeklarowałeś swojego przyjazdu.

Skończmy już, bo obaj tracimy czas. Obgadamy temat przy innej okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem jeszcze jak moja druga połowa - bo nie zna grafika w pracy na ta date
Co wy tak wszystko uzależniacie od 2 połowy? Moja nie pojedzie to tez dobrze. :P
Spoko wytłumaczę Ci
Mhhh...no jasne szczególnie na spocie. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A opuścić nie ma jak, bo nikt mi później tego nie powtórzy.

 

To w takim razie jak na tych studiach masz takich kolegów co Ci nie powtórzą to My będziemy lepsi i opowiemy Ci jak było w Glinnej:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności