Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

... jest dokładnie to samo jak lanie oleju z frytek do diesla... wstyd. Nie stać cię na spalanie benzyny to jej nie kupuj... proste rozwiązanie.

Poza tym coraz mniej ekonomiczne się to opłaca... tak samo jak jazda dieslem...

 

Nalej do swojego PD oleju z frytek,to na pewno po kilku-kilkunastu kilometrach sam "stanie".

Gaz i benzynę (razem lub osobno) odradzasz ,o dieslu nie wspomnę to co proponujesz?Hybrydę?

Mój koleżka z pracy,odkąd sięgnę pamięcią ,to zawsze miał diesla a teraz tak stwierdził -nigdy więcej diesla (szczególnie z DPF).Zagazowanym Paskiem pomykam już prawie 6 lat i tak jak nokian pisał polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam tylko, że jest to po prostu rozwiązanie żenujące, nie po to się moim zdaniem kupuję benzynę żeby ją zagazować i nikt mi nie wmówi, że silnik tak samo pracuje... jest dokładnie to samo jak lanie oleju z frytek do diesla... wstyd. Nie stać cię na spalanie benzyny to jej nie kupuj... proste rozwiązanie.

A mi się ta wypowiedź kojarzy z Kaczorem mówiącym, że Biedronka to sklep dla biedaków.

Jak kogoś nie stać na jazdę dieslem czy benzyną to lata na cyklonie i ch*j komu do tego.

Absolutnie nie uważam, że to wstyd i żeby kogoś za to potępiać czy wyśmiewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się ta wypowiedź kojarzy z Kaczorem mówiącym, że Biedronka to sklep dla biedaków.

hmm, fajne porównanie:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się ta wypowiedź kojarzy z Kaczorem mówiącym, że Biedronka to sklep dla biedaków.

Jak kogoś nie stać na jazdę dieslem czy benzyną to lata na cyklonie i ch*j komu do tego.

Absolutnie nie uważam, że to wstyd i żeby kogoś za to potępiać czy wyśmiewać.

 

Dokładnie.Nic dodać ani ująć.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kogoś nie stać na jazdę dieslem czy benzyną to lata na cyklonie i ch*j komu do tego.

Absolutnie nie uważam, że to wstyd i żeby kogoś za to potępiać czy wyśmiewać.

 

Dokładnie jak piszesz! W tej chwili jeżdżę dieslem (głównie dlatego że mam dostępne niedrogie paliwo), ale wcześniej przejechałem ponad 300 tys. km na gazie (pomijam tu aspekt czy to ma wpływ na eksploatację silnika czy nie bo to temat rzeka) i jak pomyślę ile pieniędzy zaoszczędziłem (w porównaniu do jazdy na benzynie) to sorki ale chyba nikt nie pogardziłby taką kwotą a to czy ktoś się ze mnie śmiał czy nie mam głęboko w... wiecie gdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważam tylko, że jest to po prostu rozwiązanie żenujące, nie po to się moim zdaniem kupuję benzynę żeby ją zagazować

 

To jak w Moim przypadku mam jeździć dieslem lub benzyną po 5 zł czy lepiej gazownikiem po 2,7 zł. Wybieram żenowanie się i gaz po 2,7 zł

 

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

 

jak pomyślę ile pieniędzy zaoszczędziłem (w porównaniu do jazdy na benzynie) to sorki ale chyba nikt nie pogardziłby taką kwotą a to czy ktoś się ze mnie śmiał czy nie mam głęboko w... wiecie gdzie

 

Dokładnie masz rację ile kasy zostaje. nawet jak się motor wysra po jakimś czasie to i tak się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zakładać alu 17" na ori zawieszenie??? Czy trzeba obniżać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się zakładać alu 17" na ori zawieszenie??? Czy trzeba obniżać??

ja latam na serii i 17stkach, zejnowski tez:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się zakładać alu 17" na ori zawieszenie??? Czy trzeba obniżać??

 

Wygląda wtedy jak koza - więc jak kto woli :D Zobacz sobie zdjęcia w moim temacie to będziesz wiedział czy się opłaca :P

 

Swoją drogą, zamierzam wkrótce obniżyć swoje padło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się zakładać alu 17" na ori zawieszenie??? Czy trzeba obniżać??

 

Mam 17 bez obniżania i nie mam zamiaru obniżać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też założę 17" i nie mam zamiaru obniżać. Już jeździłem obniżonym i nie wspominam tego zbyt dobrze:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda wtedy jak koza
Tez tak mi się wydawało.

Dzis kupiłem kompletą klapę od Fl z wycieraczką,tapicerką i instalacja za 200 zł wiec tył bedzie w komplecie od FL. Musze tylko ją rozmontować , zmatować i pomalować ale to jak już sie zrobi ciepło i na paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tył bedzie w komplecie od FL.

Tomek a co Ty za wiejski tuning uprawiasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek a co Ty za wiejski tuning uprawiasz???
He he nie tylko tył na FL przerabiam a ze wszystko pasuje bez problemu to czemu sie nie pobawić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he nie tylko tył na FL przerabiam a ze wszystko pasuje bez problemu to czemu sie nie pobawić???

 

Radosna twórczość własna:D

 

To jeszcze z przodem się pobaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze z przodem się pobaw
Za dużo przeróbek. Jak by tylko zmiana zderzaka, lamp, błotników, maski to moze i tak ale tam jest troche wiecej kombinacji a i kosztowne to jest. A tył to na zero wyjdę bo okazyjnie mi się udało kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty leciałeś wczoraj Passatem z Pyrzyc w stonę Lipian około 9:30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 bez obniżania i nie mam zamiaru obniżać
i ja też mam ori 17ki ,tylko u mnie zawias jest totalnie tani co do kosztów w passacie.....ale NIE warto iść w ślady WITKA!!!!!!!! ŻADNEJ GLEBY!!!!no bez przesady,kto by na spoty przyjeżdżał?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 bez obniżania i nie mam zamiaru obniżać
Bo jak załadujesz auto to sam się obniża. A jak już masz obniżony i jeszcze załadujesz auto to...kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek Ty leciałeś wczoraj Passatem z Pyrzyc w stonę Lipian około 9:30
Nie to nie ja . Bede w Barlinku albo we wtorek lub srodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności