Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy,kto ma jakiś namiar na ładne gumy letnie w rozmiarze 205/45/17 lub 225/45/17 do mojej habety,najlepiej używki bo nowe to hohoho....

 

W Karlinie tam naprzeciwko bliskiej podobno można fajne gumy wyrwać, z Połczyna łepki jeżdżą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się nie chwaliłeś, ze na 17-stkach. Zapodaj fotosa jakiegoś. Tylko 205 do 17" trochę cinkie.

fele są ori,takie jak z fabryki,a co do szerokości to też myślę że do 17tek 225 musi być guma,co do fotek,jutro jak zrobię fotki to wrzuce na forum.....

 

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

 

aha,Panie łopiekunie zmień mi pod avatarem że samochód to już nie passat,z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to samemu się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek to samemu się zmienia.

 

a gdzie??

i co się nie odzywasz na GG łosiu!!! aaa zapomniałem,przecież masz tfsi,co tam z laguniakiem będziesz gadał.....uuuuuaaaahahahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie??

i co się nie odzywasz na GG łosiu!!! aaa zapomniałem,przecież masz tfsi,co tam z laguniakiem będziesz gadał.....uuuuuaaaahahahahahah

 

Kliknij w szybkie menu a później w edytuj profil.

Wracam z pracy gadzie. Mnie laguna nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba ci Grześ przeszło wk...ie ja tam jak pisałem auto ładne, ale wykańczane przez dzieci w szkole elektronicznej. Stąd te jaja z psującą się elektryką. Mam nadzieję że źle nie trafiłeś i tego ci życzę. Nie złość się, samochód jak samochód naklej wlepę (ale się koledzy z RLKP zdziwią jak zobaczą Renię oklejoną vw. passat.pl). Co do jazdy Laguną to szału nie ma 2 lata temu objechaliśmy z Łysym Laguny. Ale komfort przyznam super. Diesel nie klekocze tak jak w passku. Miliona km. jeszcze raz Grześ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą odnośnie mojego wałka, co dominik pisał 2 storny wcześniej, dzisiaj u chłopaków na warsztacie AVF stał, też wałek do wymiany:d coś ostatnio się sypią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O k..., paskudny jak gó*no!
Dodam więcej, jak psi ..uj.

 

No i ja dodam z innej beczki. T4 sprzedana, nie wiem czy pisałem. Skończyły się kamienie milowe co do mojej służbowej fury. Przedwczoraj dostaliśmy zielone światło z banku na zakup (kredyt). Bank w zeszłym tygodniu jeszcze dzwonił do szefowej firmy czy wyraża zgodę na zakup. Oczywiście miała pretensję że kupujemy za jej plecami. Kierownik dzwonił do mnie z Warszawy aby naprawiać busa, a busa już od ponad tygodnia nie ma. :P Oczywiście poinformowałem go że auta już nie ma. Dostał zgodę na zakup busa ale do 50 tys. I załamka bo tamten ma wyższą cenę. No ale kilka telefonów i kierownik mój i z innego oddziału firmy ją przekonali. Ludzie na stare lata po 22 latach jeżdżenia starymi gratami nysa po pogotowiu, jak się nią rozpędzałem ponad 70km/h pluła olejem, przepraszam 1 mercedes 209D był 5-letni, wożenie drewna z lasu go m.in. wykończyło. Potem był VW T3 po niezłym wypadku zostawiał 4 ślady ale miał napęd 4x4 (pierwsze co wysiadło). Potem był VW T4, niektórzy mieli szansę go poznać. Gdyby nie benzyna + gaz i nie wiadomo jaki przebieg (ganiał w niemieckiej Polizei) może by jeszcze się sprawował. Ale po ostatnim numerze z silnikiem dostał bana. I teraz czekam z niecierpliwością na sprintera 315 CDi. Zobaczymy jak się będzie sprawował. Muszę sobie kupić garnitur i krawat. W przyszłym tygodniu kierownik załatwia sprawy bankowe do końca i lecę po auto z tablicami bankowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak swoją drogą odnośnie mojego wałka, co dominik pisał 2 storny wcześniej, dzisiaj u chłopaków na warsztacie AVF stał, też wałek do wymiany:d coś ostatnio się sypią

ja u siebie też wymieniłem i komplet szklanek po 85 zł sztuka...kur....a

 

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

 

No to już chyba ci Grześ przeszło wk...ie
nie mogę doczytać co to jest wykropkowane,chyba się starzeję bo nie qmam tekstów i jeżdże laguną II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez szklanki wymianialem:D tylko troszke tansze byly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez szklanki wymianialem tylko troszke tansze byly

ale jeszcze komlet pompek,hłodnica,szyba,tyla wycieraczka,zacisk z przodu,dwumasa,sprzęgło,wałek rozrządu,dwa zawory,2Xprzeguby, i już więcej grzechów nie pamiętam,a i kur....a dalej foch na palenie,choć na trasie 5,5-6/100 palił, z białogardu na kołbaskowo za 42 zł pojechałem w 3 osoby i w cale nie emeryta tempem,,i co z tego jak non stop coś się jeb...ło

 

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

przy odpalaniu stop!! generator werkstad, mam okres,mam focha!!!!co raz nowy komunikat, cały czas coś,rano jak się budziłem to myślałem co dziś dzionek przyniesie,a tu ZONK!! cały dzionek palił na dotyk,next dzień rano Agata do pracy o 4,30 a tu znowu FOCH!!! za 12 razem zapalił i to ze sraczką!!!!! podziwiam akumulator,twarda sztuka BOSCH. Weso,i jak tu nie mieć siwych włosów i wrzodów żołądka i nerwicy i nie pić wódki??? no jak??? a miał być BEZAWARYJNY!!!! KUR....A!!!

 

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

 

Wracam z pracy gadzie. Mnie laguna nie przeszkadza.
się nie złość,bede w tygodniu w stolicy w Świdwinie to zajade na kawę.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie nastawiuam się na benzynę+podtlenek LPG

najrozsądniejsza opcja w dzisiejszych czasach ;)

 

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 23:59 ----------

 

Grzesiek zadowolenia z furaka życze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się nie złość,bede w tygodniu w stolicy w Świdwinie to zajade na kawę.......
Nie złoszczę się i zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najrozsądniejsza opcja w dzisiejszych czasach

Może i rozsądna, ale ja nie uważam bezczeszczenia silnika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i rozsądna, ale ja nie uważam bezczeszczenia silnika!

 

Czasami górę bierze ekonomia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami górę bierze ekonomia.

Też o tym myślałem, ale sprzedawac auto które kupiłem 3 miesiące temu i trochę już zainwestowałem to mi się nie widzi :P narazie przeżyje te 5.X zł za rope .......... Ale robi się to coraz bardziej nie przyjemne dla kieszeni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i rozsądna, ale ja nie uważam bezczeszczenia silnika!

Ja każdym autem na gazie śmigam i naprawde nie narzekam , teraz śa coraz to nowsze i coraz to lepsze instalacje więc to jest dobre rozwiązanie.

Jak dotąd nigdy silnik od gazu mi się nie rozkraczył , zależy jak kto użytkuje gaz , jak tłucze go na maxa na gazie to faktycznie silnik może dostać po d...e a jak się jeździ z głową to jest ok. Następne autko też planuje kupić w benzynie i gazik założyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek Ty dorabiałeś chyba klucz do kół, ten z zabezpieczeniem przed kradzieżą, jak dobrze pamiętam. Ile Cię to kosztowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto od nas ma granatowego B5 nr ZGY 86xx? Jechałem dzisiaj za nim i na początku myślałem że to shaft ale w Nowogardzie obtrąbiłem go i już wiem że to nie on był :P Ale wlepe miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami górę bierze ekonomia.

Jedyny +, moim zdaniem reszta - zdecydowanie bierze górę nad nie montowaniem tego...

Ja każdym autem na gazie śmigam i naprawde nie narzekam , teraz śa coraz to nowsze i coraz to lepsze instalacje więc to jest dobre rozwiązanie.

Jak dotąd nigdy silnik od gazu mi się nie rozkraczył , zależy jak kto użytkuje gaz , jak tłucze go na maxa na gazie to faktycznie silnik może dostać po d...e a jak się jeździ z głową to jest ok. Następne autko też planuje kupić w benzynie i gazik założyć .

Ja nie napisałem, że silnik się od tego krzaczy. Uważam tylko, że jest to po prostu rozwiązanie żenujące, nie po to się moim zdaniem kupuję benzynę żeby ją zagazować i nikt mi nie wmówi, że silnik tak samo pracuje... jest dokładnie to samo jak lanie oleju z frytek do diesla... wstyd. Nie stać cię na spalanie benzyny to jej nie kupuj... proste rozwiązanie.

Poza tym coraz mniej ekonomiczne się to opłaca... tak samo jak jazda dieslem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności