Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

bartku mój to ma wszystkie szyby elektryczne jest dobrze wypasiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pośmialiśmy się, zrobiliśmy kilkanaście nawrotów na Taczka
To teraz juz wiem kto mi pod oknem zakloca cisze nocna ;). Dajcie znac o przyszlych testach to sie moze podlacze. MIeszkam na Wspolnej ;) - tzn. Sadowskiego.

 

wiec tak opisze moze coś z tego da sie rozwiazać w zamku w drzwiach jest taki mały mikro wyłącznik dwa kabelki do niego idą (czerwony i niebieski ) i ten włacznik jest przy tzw-- ym , kólkiem w srodku zamka jak sie zamek zamknie to sie rozłaczy a jak sie otworzy to sie załączy i on był juz za mały i nie dochodził (wyrobione kółko zamka ) zastosowałem kawałek cienkiej pleksi i teraz sie włącza i działa brzeczyk ale pokazuje na desce otwarte drzwi i co chwile komunikat ( otwarte drzwi ) no i centralny zamek nie zamyka drzwi podpiołem go pod vag i pokazuje brak zasilania no i ta lampka w drzwiach stale sie pali nie gasnie dodam ze masa z tej lampki biegnie bezpośrednio do wtyczki przy zamku,, teraz tylko by zostało ponowne wyjecie zamka i szukanie teraz zasilania ,,,ot elektryka ,,,,,,,
Wlasnie dzisiaj robilem ten mikrowlacznik. U mnie byl ulamany ???? Troche kleju i po sprawie. Calosc dobre 4h bo na spokojnie i trzeba bylo pomyslec i przelamac 1sze lody przy rozbieraniu mikrowylacznika, bo gdzies czytalem ze cos moze z niego wyskoczyc i bedzie problem przy skladaniu. Operacja zakonczona sukcesem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nikt z was na polar nie ma chęci?? :D jeszcze 4 szt. brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artmin się prawie na końcu rozpłakał ( nie pytać dlaczego )

nie rozplakal tylko wqurwil sie bo cos nie tak ze sprzetem jest... na dniach idzie na kanal i bedizemy szukac przyczyny gdzie te niuty s*******.... ale zadziwiajaco ze odpycha sie rownie dynamiczie jak czarnuch lysego ;]

 

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

 

Nic się złego nie dzieje, ciągnie jak burza

do czasu jak zacznie uzywac tempomatu ;)

 

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

 

a mi przystanek zaczal cykac ... co moze byc jak slysze cykanie z okolic wlacznika awaryjnych? chodzi o to cykanie jak wlaczamy kierunkowskaz... jak wylaczam kierunek to jeszcze pare razy cyknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to cykanie jak wlaczamy kierunkowskaz... jak wylaczam kierunek to jeszcze pare razy cyknie ...

Przerywacz, który jest w przycisku od awaryjek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejn ja chcem, jednak tak jak Ci pisałem... Wolę zamówić jak będe mieć kase w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerywacz, który jest w przycisku od awaryjek

da sie naprawic czy wymieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da sie naprawic czy wymieniac?

 

Niestety tylko...

wymieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da sie naprawic czy wymieniac?

 

Wymienić. Też mi niedawno padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art ja teraz brałem od gościa z gryfic za 30 zł, u mnie znowu nie przerywa raz na jakiś czas.

 

 

 

stasiu, jeśli masz 4 elektryki, to w vagu jak wejdziesz w komfort w rubryce extra powinienes mieć 4 moduły od szybek, błędu u mnie nie wyrzucał, a sterownika "nie było"

Edytowane przez bat67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie fajne to PM sa wysyłane .

 

 

 

Witaj

Jestes kims milym i fajnym, a takich osob szukam na nasze forum ogolnotematyczne , ktore istnieje ponad 2 lata.

Jezeli masz ochote to prosze dolacz do nas;

http://w-krainie-elfow.com

Cieplutko pozdrawiam

Liza

 

http://forum.vw-passat.pl/member.php?u=85124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale u mnie przerywa... tzn jak wylacze kierunek to przestaja migac tylko to cykanie pozostaje... tak samo jak wlacze awaryjki i wylacze ... kierunki juz nie migaja tylko cyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie fajne to PM sa wysyłane .

Też dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art kończy ci się przerywacz powoli ;) Wymień na nowy zanim całkiem przestaną działać kierunki. Ja próbowałem kiedyś naprawiać i to pomogło tylko na parę tygodni i nie zawsze się da to zrobić tak, że efekt wyjdzie zamierzony, a raczej odwrotnie:)

W środku przekaźnika są blaszki stykowe i na końcach są pokryte takim stycznikiem węglowym on się wyciera po jakimś czasie i przestaje właściwie łączyć, stykać, przewodzić;) Można te blaszki delikatnie podgiąć żeby bardziej dolegało do miejsc stykowych, ale jak pisałem na długo to nie pomoże i może się nie udać bo to delikatna sprawa:) Nowy przerywacz ok 80zł w ASO

akie fajne to PM sa wysyłane .

Jakiś spam bot czy realna osoba wysyła?

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Ariel :) no to od jutra szukam uzywki przerywnika w dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to od jutra szukam uzywki przerywnika w dobrej cenie

 

Ja od Wesa brałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja ci sprzedal? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
art kończy ci się przerywacz powoli

idę o zakład że nie ... jak juz bedzie bezsilny - powiem mu gdzie szukac przyczyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra wróciłem ze Szczecina po weekendzie pełnym wrażeń. Piątkowa noc była zajepista. Pośmialiśmy się, zrobiliśmy kilkanaście nawrotów na Taczka, wypaliliśmy z Leo po ramce fajek na głowę, Artmin się prawie na końcu rozpłakał ( nie pytać dlaczego ) ...ale do meritum sprawy oto co Leo wymodził na dzień dzisiejszy z moim autkiem Oczywiście to tylko cyferki ale frajda z jazdy autem teraz niesamowita. 2 tygodnie testów teraz i jak będzie ok zostaje, jak nie poprawiamy.

 

 

piękne krechy, pięknie autko musi się zbierac w stosunku do serii , choc mina Jacka po hamowaniu i sprawdzeniu giftów bezcenna :)

50 koni więcej niż na papierze - mucha nie siada.

 

Weso się hamował w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso juz nie zdazyl... ale chyba na dniach bedzie

 

---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

 

jak juz bedzie bezsilny - powiem mu gdzie szukac przyczyny

taaa ... jak mnie polizei wlepi mandat to bede zalamany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności