Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje wentylator do klimy b5 19 TDI 2005 r nie wiem czy rok ważny ale podaje

właśnie się dowiedziałem ze mi padł.Może ktoś ma albo wie gdzie taki dostać . Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po odłączeniu rury nadal kopcił na biało.

a jak ma się kopcić, jak lejesz olej po frytkach? :P

 

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

 

albo wie gdzie taki dostać

pytałeś u auto janickiego w dąbiu (pomorska 51) jak dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytałeś u auto janickiego w dąbiu (pomorska 51) jak dobrze pamiętam?

właśnie godzinę temu się dowiedziałem że wentylator mi padł, a nie masz jakiś namiarów , kurde bez klimy w taki upał to straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo

dzięki zadzwonię jutro, trochę późno dzisiaj, mówią żeby nie jeździć na kimie bez wentylatora czort wie ile ja jeździłem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje wentylator do klimy b5 19 TDI 2005 r nie wiem czy rok ważny ale podaje

właśnie się dowiedziałem ze mi padł.Może ktoś ma albo wie gdzie taki dostać . Dzięki z góry

 

pytałeś u auto janickiego w dąbiu (pomorska 51) jak dobrze pamiętam?

 

a ja Adam odradzam Ci używkę gdyż nie wiesz ile Ci pochodzi, w Twoim zapewne skończyły się szczotki więc albo kup szczotki i je wymień (wtedy będziesz pewny, że masz na kilka lat spokój) albo kup nowy zamiennik taki jak w TEJ aukcji i jeśli chcesz to możesz swój naprawić wymieniając szczotki i mieć na zapas

nikt sprzedając używane części nie da Ci gwarancji, że owa część (a przecież nie wiedzą w jakim stanie są szczotki) będzie działała przez lata

 

poczytaj sobie TEN wątek o wentylatorze klimy, tam również są podane wymiary szczotek

ja kupowałem szczotki w Elektro bendiks na Emilii Plater 12 (koło Parkowej) lecz musiałem je lekko zeszlifować gdyż nie mieli akurat potrzebnego wymiaru

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie vwmanii - jedzie ktoś z tego forum (oprócz węgla) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedzie ktoś z tego forum (oprócz węgla) ??

ja rozważam, jednak z powodu dziury budżetowej spowodowanej pracą nad dyplomem nie mogę jeszcze nic powiedzieć... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - ktos moze wie kto porusza sie bialym corrado z czarna maska z silnikiem G60 na szczecinskich blachach z koncowka R w rejestracji? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt sprzedając używane części nie da Ci gwarancji

a na co Ci gwarancja jak masz 2 lata rękojmi?

 

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:59 ----------

 

ktos moze wie kto porusza sie bialym corrado z czarna maska

nie ale wiem gdzie stoi :P

 

z silnikiem G60

bez kompresora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ale wiem gdzie stoi

no to mow :)

 

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

 

bez kompresora

ale i tak ladnie ciagnal :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to mow

na pomorzanach ;)

 

ale i tak ladnie ciagnal

no to albo Ty masz takiego trupa, albo Pan wstawił kompresor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Adam a mozesz podjechac do mnie do garazu spróbujemy coś zadziałac bo własnie szwagrowi padł tez ten wentylator to koszt nie bede pisał bo az dech zapiera cos bysmy zadziałali poco przepłacać skoro mozna to naprawić i dalej chulac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na co Ci gwarancja jak masz 2 lata rękojmi?

 

jasne, że na szrocie dadzą Ci 2 lata rękojmi na część używaną, która po swoich latach prędzej czy później ulega uszkodzeniu, to nie np. lusterko, które nie ulegnie uszkodzeniu z powodu użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Potrzebuje jakiś namiar na ogarniętego i niedrogiego "tłumikowca"co mi wyrzuci wnętrzności z puchy DPF'a. Nadmienię tylko, ze DPF jest już elektronicznie usunięty, ale potrzebuję go jeszcze usunąć mechanicznie.

Z góry dzięki za pomnoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne, że na szrocie dadzą Ci 2 lata rękojmi na część używaną

skoro masz paragon lub umowę to masz rekojmie (warto zauwazyć też, że wiatrak nie jest częścią eksploatacyjną). a jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to dorzucę, że to tak samo jak kupujesz auto uzywane -też masz rękojmie...

 

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

 

na szrocie

druga sprawa, że to nie jest szrot tylko sklep z częściami używanymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
druga sprawa, że to nie jest szrot tylko sklep z częściami używanymi

 

hehe a czym się różni skoro na szrocie również sprzedawane są części używane?

 

skoro masz paragon lub umowę to masz rekojmie (warto zauwazyć też, że wiatrak nie jest częścią eksploatacyjną).

 

jeszcze nigdy na szrocie nie otrzymałem ani paragonu ani faktury

no nie wciskaj mi kitu, że na wiatrak używany otrzymasz rękojmię na x lat bo przecież logicznym jest to, że kupując część używaną nie masz żadnej gwarancji, że pochodzi Ci przez kilka lat tym bardziej mając auto z 2004 roku i kupując wentylator klimy np z auta z 2001 roku jest on w idealnym stanie ;)

 

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

 

Potrzebuje jakiś namiar na ogarniętego i niedrogiego "tłumikowca"co mi wyrzuci wnętrzności z puchy DPF'a.

 

podjedź na Mierzyn do Otorowskiego (Welecka 23, za kościołem w głębi podwórka) zobaczysz szyld przy ulicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni skoro na szrocie również sprzedawane są części używane?

tym, że na szrocie skupują niejeżdżace padła i sprzedają z nich części a u autojanickiego sprowadzają sprawne auta i je rozbierają na części

 

jeszcze nigdy na szrocie nie otrzymałem ani paragonu ani faktury

myślisz, że bez powodu go nie dostałeś? jesli poprosisz mają obowiązek Ci go wydać

 

otrzymasz rękojmię na x lat

nie x Mr.X'ie ( :P ) tylko na 2 lata bo tyle trwa rękojmia w stosunkach międzykonsumenckich ;)

 

kupując część używaną nie masz żadnej gwarancji

jak mylisz rękojmie z gwarancją, to o czym my w ogóle rozmawiamy? :]

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie x Mr.X'ie ( ) tylko na 2 lata bo tyle trwa rękojmia w stosunkach międzykonsumenckich

 

czyli wg Ciebie kupując używany wiatrak klimatyzacji mogę dowolnie go u nich wymieniać gdyż nie wierzę by używka wytrzymała 2 lata???

to ciekawe bo może kupię u nich używaną turbinę będę ją eksploatował na maxa po czym jak się rozleci to pojadę i zażądam jej wymiany powołując się na rękojmię tak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli wg Ciebie

nie według mnie tylko według polskiego prawa...

 

mogę dowolnie go u nich wymieniać

nie dowolnie wymieniać, ale w przypadku stwierdzenia wady możesz rządać przywrócenia zgodności towaru konsumenckiego z umową (nieodpłatną naprawę lub wymianę towaru na nowy), natomiast jeżeli usunięcie lub wymiana towaru jest niemożliwa i nieopłacalna to jako kupujący możesz żądać odstąpienia od umowy lub domagać się obniżenia ceny

 

eksploatował na maxa

i to już jest podstawą aby odpowiedź na Twoje rządanie była negatywna. w końcu to sprzedawca ma się ustosunkować do Twojego rządania, jesli stwierdzi że dany przedmiot był używany niewłaściwie to Ty musisz udowodnić, że wada wynikła z niesprawności, a nie Twojej winy -co oczywiście nie jest takie łatwe

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności