Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie chodzi mi dokladnie o demontarz obudowy lusterka lewe i prawe czy musze wyjmowac wklady?
Nie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35791&highlight=demonta%BF+lusterka

 

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

 

Jeśli chcesz wymienić same wkłady to http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko z innej beczki, mianowicie chodzi mi dokladnie o demontarz obudowy lusterka lewe i prawe czy musze wyjmowac wklady? Pasat B5 98r. z tego co wiem to wychodzia do gory? ale zauwazylem pod spodem 2 srubki i jedna zaslepke..

mówiłem Ci łośle, że Ci pożycze książke to nie, a teraz na forum pytasz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale ja chce tylko gorna czesc zdjac to co jest lakierowane reszta zostaje bo musze oddac do lakiernika... To co mam cale lusterko odkrecic :/ yyy chodzi o

 

lusterkoe.jpg

 

---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

 

mówiłem Ci łośle, że Ci pożycze książke to nie, a teraz na forum pytasz?

Za twoje rady to ja podziekuje dobrze wiesz czemu ;) wole sie kogo ogarnietego zapytac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no pytaj, pytaj.... ja też swojego czasu o to pytałem i skończyło się na nowym wkładzie :P kolejny raz rozbierałem już tak jak w książce i zdjęcie obu zajęło mi 10min (kosztów dodatkowych zero)

 

a swoją drogą, to jaki ty masz problem? siekiera w dłon i rąbaj -brzydszy już nie będzie, a wiaderko szpachli więcej przy takiej ilości jak już jest na pewno nie zaszkodzi :P:D

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze raczej tej samej czesci nie zdejmiesz tylko cale lustrerko. A zeby cale zdjac to trzeba tapicerke zdemontowac.

 

P.S. Kupilem lewe od anglika bo za 100 i w moim kolorze to mi sie oplacalo. I traz po zalozeniu nie widze w nim wszystkiego . Czy jak zmienie samo szklo to bedzie juz ok. czy poprostu caly srodek jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak zmienie samo szklo to bedzie juz ok. czy poprostu caly srodek jest inny.
Czytałem ze trzeba coś kombinować ze środkiem. Spytaj Bartka Mr.X on kombinował coś z lusterkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill

ja swoje lewe też mam od anglika i widze lepiej niż w tym co było orginalne. A zdjęcie calego lusterka zajeło około 3 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A psów albo kotów ostatnio nie woziłeś?

 

tego nie ale ostatnio tam siedziała byc może moja następna teściowa ;) myślisz , że to ona nabałaganiła?:)

 

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

 

No to już sie mogę pochwalić , ża PASZCZAK został zalogowany na szczecińskie blachy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tego nie ale ostatnio tam siedziała byc może moja następna teściowa myślisz , że to ona nabałaganiła?
Jeździj wolniej z teściową i ciesz się że nic poważniejszego nie narobiła ci w aucie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździj wolniej z teściową i ciesz się że nic poważniejszego nie narobiła ci w aucie.

 

to prawda , już zaczynam się cieszyć ;) chociaż myślę nad zakupem pampersów dla niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I traz po zalozeniu nie widze w nim wszystkiego . Czy jak zmienie samo szklo to bedzie juz ok. czy poprostu caly srodek jest inny.

Tomek inna jest podstawa lusterka ( ten czarny trójkąt)bo w angolach inny kąt patrzenia masz. Jeśli masz lusterko od angola to musisz zrobić przeszczep tj. zostawić swoją podstawę a obudowę lustra wsadzić od angola. Taki jest sposób na prawe lusterko więc pewnie i na lewe też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki jest sposób na prawe lusterko więc pewnie i na lewe też
Ja wlasnie potrzebuje prawe zamienic. Zaraz sie biore za rozbiorke starego lusterka i moze caly myk sie uda. Dzieki szafcik za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że kupiłeś lewe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Cos mi sie pomieszalo i to po trzezwemu. :D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc dla Mr.X'a wiedzial co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie za pomoc dla Mr.X'a wiedzial co i jak

 

no problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no problem

 

jednak poleglem z malym wkladem :/ strzelilo kurdelebele....

 

No ale cos obudowy zdjete i poszly do lakiernika :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę sprawdzić uszczelkę pod blachą drzwi

J@ceq - dzięki za podpowiedź , mokre dywany z tyłu to wina uszczelki ;)

Mam pytanie - jak Ty rozwiązałeś ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - jak Ty rozwiązałeś ten problem?
Nie rozwiązałem, bo jeszcze nie miałem ale z tego co piszą na forum to silikon załatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos na zbyciu lusterko male prawe do Paszczaka 98r.? Moje poleglo dzis oczywiscie po kosztach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności