Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzejku polary z importu kupujesz a kurczę od rodzimego przemysłu włókienniczego już bluzy nie chcesz... ja sobie zapamiętam.
Bo nie chce być w Ku Klux Klan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja raczej nie gustuje w kapturach jak Jacek.

No to czas zacząć Andrzeju :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale są jeszcze t-shirty, polo, i smycze najbardziej to smycze są fajne myślałem, że zejdą a tu lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja taka bluze z kapturem chetnie bym przytulil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w ramach sprawdzenia :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale są jeszcze t-shirty
Mam chyba za 4 i na razie nie potrzebuje.
i smycze najbardziej to smycze są fajne myślałem
No ale jeszcze nie ma fot jak będą wyglądały, sa tylko te z klubem. Co z ta firmą ogarnia się czy jak?
No to czas zacząć Andrzeju
Piter jak części mi będą potrzebne to wtedy może sie przydać kaptur? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazeroty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na smycze. Bluzę wezmę ale nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe te bluzy:D Już w sumie chciałem zamawiać bo myślałem, że to taka jak na zdjęciu ta szara. Taką bym preferował a nawet dwie, bo tamte to takie cienkie lumpy i kolory słabe :P

 

A propo tematu paska to mnie też czekają zabiegi z silnikiem. 3 lata nic kompletnie w nim nie robiłem no i teraz nadeszła pora wydatków :D

Jutro idę po napinacz łańcucha i łańcuch bo już strach jeździć tak go słychać, przy okazji rozrząd wymienię bo i tak wałki trzeba zrzucać, pompę wody, turbo chyba do remontu bo coś niedomaga, przepływkę (jednak zepsułem) i trochę uszczelek do wymiany. Aż nie chcem liczyć :| Tydzień temu wymieniłem amorki sprężyny wahacze górne, teraz jeszcze nośne oba doszły, MASAKRA!

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA!

 

Witaj synu na forum passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj synu na forum passata

Najlepsze jest to, że passki są w miarę bezawaryjne, ale tylko czasowo, kumulują w sobie ból, aż w końcu coś w nich pęka, jak nerwy psychopaty i mordują nas kosztem napraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że passki są w miarę bezawaryjne,
Powiedz to Artkowi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to Artkowi.

No cóż zdarzają się i takie przykre rzeczy, że paszczak wraca do domu lawetą. Ale trzeba teraz pomyśleć co go udupiło? Program? A później zabiegi naprawcze które powinny być robione przed nim? Czy ten nieszczęsny stp? Zaszkodziła mu chemia czy nadgirlkiwość właściciela? :P:D

Ja tak kiedyś załatwiłem beemkę, nalałem najlepszego vipowera żeby szybciej jechać, no i dojechałem jakieś 10km od stacji i silnik się zatarł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to akurat jak przekroczyl

tylko pytanie po raz ktory...

Hmm musze sie powaznie zastanowic nad cofnienciem licznika bo mi juz zostalo jakis 3 tys km do tej magicznej 2steki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa Artmin miałeś rację :D Chyba trzeba wesa i motula zjepać za podejście do interesów :P Napisałem do Wesa rano i cenę jarzma i do tej pory cisza. A miała być chwilka. Panowie bo te plusy przysłonią wam minusy :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutfa Artmin miałeś rację Chyba trzeba wesa i motula zjepać za podejście do interesów Napisałem do Wesa rano i cenę jarzma i do tej pory cisza. A miała być chwilka. Panowie bo te plusy przysłonią wam minusy

to jest spisek:D /ban łysy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze te oczekiwanie - rozumiem że jedno jarzmo będzie gratis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że jedno jarzmo będzie gratis
Tak ale na plecy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie rozgadaliscie przez te dwa dni :gathering: ,cztery strony musiałem przeczytac żeby byc na bieżąco :kawka

Najlepsze jest to, że passki są w miarę bezawaryjne, ale tylko czasowo, kumulują w sobie ból, aż w końcu coś w nich pęka, jak nerwy psychopaty i mordują nas kosztem napraw

 

zgadzam sie z tobą Ariel.przez prawie rok nic nie robilem oprócz kosmetycznyvh spraw,a w tym miesiacu już 7-stówek poszło na czesci,ale na szczescie nie musiałem miski zrzucac,bo wykręciłem korek i tylko na nim gwint "poszedł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutfa Artmin miałeś rację :D Chyba trzeba wesa i motula zjepać za podejście do interesów :P Napisałem do Wesa rano i cenę jarzma i do tej pory cisza. A miała być chwilka. Panowie bo te plusy przysłonią wam minusy :lol3

 

Hejka.

 

Pochwal sie co kombinujesz , ja przy wymianie klocków musze tarcze wymienic to moze cos tyż pokombinuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności