Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki powinno działać

hehe DZIAŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie czeka zwalanie miski olejowej.przeciągnąłem gwint na korku i teraz nie moge go odkrecic(kręci sie,ale nie wykręca) i zostawiam ślady gdzie parkuje(sorki Pawełku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki Pawełku

 

Kurde wiesz jak się w niedziele wkurzał jak to zobaczył ?? :D Masakra dawno go nie wiedziałem w takim stanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no nie ma problemu. Odparuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(sorki Pawełku)

 

Może ja nie w temacie, ale ..... łoso chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy i tak ta kostka byla do wymiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami u Pawła parkuję Busem a z niego się leje jak z kranu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak tu się nie wk....ć. Po od 22 lutego dopiero dzisiaj dostałem decyzję od rzeczoznawcy o szkodzie całkowitej. Całe 1800 zwrotu. niech ich. A majster mówi że minimum 2500 i to z cenami szrotowymi. fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06aaf37a468a5b6 ( BB-Cody mi nie wchodzą ) . Miałby ktoś szybę przód do wymiany bo za klejenie mi zawołał 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jak tu się nie wk....ć. Po od 22 lutego dopiero dzisiaj dostałem decyzję od rzeczoznawcy o szkodzie całkowitej. Całe 1800 zwrotu. niech ich. A majster mówi że minimum 2500 i to z cenami szrotowymi. fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06aaf37a468a5b6 ( BB-Cody mi nie wchodzą ) . Miałby ktoś szybę przód do wymiany bo za klejenie mi zawołał 350 zł.

 

Strony nie znaleziono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sory. na fotosik.pl znaleźć użytkownika Tlenoholik. sory za utrudnienia.

tu wpisz zdjęcia użytkownika i wyskoczy coś miłego dla oka.( poza pierwszą trójką)

Edytowane przez Ratownik B3
dodanie sprostowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, a na ile wycenili Ci auto, a w zasadzie pozostałości po nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle szukajki fotosikowej wpisuje mi to samo z racji takiej że niby na Twoim profilu fotek brak.

 

Jest jeszcze jeden tlenoholik i tam wyskakuje takie coś:

 

Komunikat

Strona ta zawiera treści erotyczne, przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Klikając OK stwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz pojawienie się treści erotycznych. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnia opuść to miejsce i przejdź do innej kategorii zdjęć.

 

Jak coś prześlij mi na meila [email protected] ja zrobie hosta i wkleje na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, ze zawsze mozęsz naprawić auto i przedstawić im rachunki -mają obowiązek zwrócić Ci różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję używany oryginalny komplet felg stalowych (4 szt) do Polo - 5 1/2 Jx13 H2 ET43 4x100, ktokolwiek widział,słyszał lub będzie wiedział gdzie w Szczecinie lub najbliższej okolicy takowe można kupić proszony jest o info na PW.Dziękuję.Pozdrawiam.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyskakuje bo treści są erotyczne. tak mi się wrzuciło. większość chyba już ma skończone 18 lat

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

 

wojtuś poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to sory. na fotosik.pl znaleźć użytkownika Tlenoholik. sory za utrudnienia.

tu wpisz zdjęcia użytkownika i wyskoczy coś miłego dla oka.( poza pierwszą trójką)

No nieźle trafiony

 

cf1874777d285128med.th.jpg 57c6b442f50aa5a5med.th.jpg cf1874777d285128med.th.jpg 06aaf37a468a5b6emed.th.jpg

 

Jest jeszcze jeden tlenoholik i tam wyskakuje takie coś:

 

Komunikat

Strona ta zawiera treści erotyczne, przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Klikając OK stwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz pojawienie się treści erotycznych. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnia opuść to miejsce i przejdź do innej kategorii zdjęć.

Nie no lepiej tam nie zaglądaj. :D Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur puki co nie mam jeszcze nic.

 

 

EDIT:

Jakoś udało mi się dojśc na tym fotosiku. Pozwole sobie to wkleić na imageshacka i wkleić miniatury na forum.

 

EDIT2:

Powiedz jak on stoi z opłatami itp. I ile byś za niego chciał fufu.

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś udało mi się dojśc na tym fotosiku. Pozwole sobie to wkleić na imageshacka i wkleić miniatury na forum.
Już wkleiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wkleiłem.

Ok już usuwam :P Nie zauważyłem bo tylko edytowałem a Ty w tym czasie wstawiłeś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności