Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za pomoc

 

Od tego masz forum. Teraz tylko zaliczyć spota - poznać tych którzy pomogli , postawić browar i będzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tam od nas w okolicach Nowogardu mieszka? Mam do obejrzenia włącznik świateł z allegro, do przeciwmgielnych przednich. Prosiłbym o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie +6 na dworze i cisza zupełna.

No to na 100 % zamarznięta woda. Teraz to już pewnie tych zgrzytów nie będziesz miał bo wiosna za oknem prawie :-). Ale zajedź do mnie to dam ci taki fajny specyfik do czyszczenia i konserwowania pukawek to sobie zakropisz to podszybie i będziesz miał z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tego masz forum. Teraz tylko zaliczyć spota - poznać tych którzy pomogli , postawić browar i będzie :ok:

To na pierwszy mam jakieś 2km podjadę na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafcik nie omieszkam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w innym wątku ale może tutaj mi ktoś pomoże jak narazie poradzili mi wymianę przełącznika :

 

 

" dzisiaj zauważyłem u siebie taki problem jak chcę opuścić szybę z tyłu drzwi lewe to nie opuszcza się sama po wciśnięciu 2 stopnia na włączniku trzeba trzymać do końca a z drzwi kierowcy jak zasteruję tą szybę to ładnie się sama opuszcza, podnoszenie jest ok miał tak ktoś ?? co może być przyczyną ?? ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy Ty lodu nie rozpoznajesz jak sie przesypuje? ;) widac za malo ostatnio z lodem pijesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mi ma kto mrozić :P Ja przychodzę ostatnio na gotowe :D Tfu ty tez jak sięgam pamięcią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wysuszenie pomogło, moduł komfortu był zalany kilka godzin z opalarką i farelkiem pomogło.

Obyło się bez łomu drzwi się same naprawiły,dzięki za pomoc

Od tego masz forum. Teraz tylko zaliczyć spota - poznać tych którzy pomogli , postawić browar i będzie
Pijok się odezwał :D

Paweł zlikwidowałeś skutek jeszcze została przyczyna i tej należy szukać. Dlaczego moduł zalało. I w tym ci pomoże temat woda w kabinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanko do ojców z B5 bez Isofix - jakie foteliki dla bobasów macie

Duzy co moge ci poradzic to kup taki fotelik zeby bylo razem z nosidelkiem gdyz teraz jeszcze jest zimno a tak to sobie bobaska wsadzisz w chacie w takie fotelikowe-nosidelko i w autku tylko zprzypinasz pasem i w trase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy ma ktoś na zbyciu jakieś ramki forumowe pod tablice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pijok się odezwał :D

Paweł zlikwidowałeś skutek jeszcze została przyczyna i tej należy szukać. Dlaczego moduł zalało. I w tym ci pomoże temat woda w kabinie

 

Tak już to ogarnąłem odpływy były zapchane teraz wszystko wyczyszczone.

Teraz pytanko przy rygielku od strony kierowcy jest dioda miga na czerwono jak zamknę auto do czego ona jest alarmu raczej nie mam czy mam???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o tym w innym wątku ale może tutaj mi ktoś pomoże jak narazie poradzili mi wymianę przełącznika :

 

 

" dzisiaj zauważyłem u siebie taki problem jak chcę opuścić szybę z tyłu drzwi lewe to nie opuszcza się sama po wciśnięciu 2 stopnia na włączniku trzeba trzymać do końca a z drzwi kierowcy jak zasteruję tą szybę to ładnie się sama opuszcza, podnoszenie jest ok miał tak ktoś ?? co może być przyczyną ?? ""

o ile sie nie myle to u mnie z tylnimi też tak jest , że muszę trzymać zeby sie opuscily, wiec to moze normalne?

 

Tak już to ogarnąłem odpływy były zapchane teraz wszystko wyczyszczone.

Teraz pytanko przy rygielku od strony kierowcy jest dioda miga na czerwono jak zamknę auto do czego ona jest alarmu raczej nie mam czy mam???

pewnie masz ten podstawowy alarm ktory nic nie daje;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zamknę auto do czego ona jest alarmu raczej nie mam czy mam???

 

Zamknij auto włóż kluczyk w zamek bagażnik i otwórz go powinno wyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle to u mnie z tylnimi też tak jest , że muszę trzymać zeby sie opuscily, wiec to moze normalne?

nie prawa szyba działa normalnie czyli jak nacisnę to sama zjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ładne cacko

Czyli nie kombinowaliście jakichś zintegrowanych z wózkiem, tylko całkiem osobna sprawa?

 

Paweł oczywiście najpierw było nosidełko ale pożyczone a jak już Klaudia mogła siedzieć to kupiliśmy ten fotelik (z napisem Recaro kosztuje coś koło 100pln więcej ale nie ma takiego ładnego różowego)

 

No i jak isofixa nie mam, to zamontować tych zaczepów nie da rady (pytam, bo nie widziałem nawet jak to wygląda)?

 

Mozliwosc kotwiczenia isofixa chyba musisz miec. a jak nie to jest specjalna belka kotwiczaca.

 

system isofix ma sens jak masz dwa auta i na przemian wozisz fotelik raz w jednym a raz w drugim aucie, wtedy tylko odpinasz fotelik i montujesz w drugim stelażu

jak dziecko wozi się jednym autem i jak go nie wyciągasz to szkoda kasy na ten system bo same części w aso to koszt rzędu 200pln a i baza isofix do fotelika kosztuje koło 400pln

 

Paweł nie warto, lepiej zainwestować więcej kasy w naprawdę dobry fotelik ( bardzo dobry przykład dał Bartek). Oczywiście najpierw nosidełko do auta bo niemowlak i tak nie wysiedzi :-)

 

dokładnie :)

 

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

 

Bartku, możesz sprawdzić jeszcze cenę: Fulda CARAT EXELERO 225/45 R17 91Y

 

jutro podjadę i sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł -my też najpierw używaliśmy nosidełka(było w zestawie z wózkiem -coś takiego http://www.allegro.pl/item939992329_3w1_nowosc_baby_merc_q7_w_full_zestawie_gratisy.html ) a jak już zaczeła siedziec to kupiliśmy fotelik http://www.allegro.pl/item937609678_fotelik_coneco_atos_9_25kg_gratisy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chopy ma ktoś na zbyciu jakieś ramki forumowe pod tablice?

Będę miał niedługo na stanie.

 

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

 

jutro podjadę i sprawdzę

Dziękuję :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę miał niedługo na stanie.

Dominik a ile będziesz miał bo ja też bym chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik a ile będziesz miał bo ja też bym chciał

No kilka kpl. :) Na stanie mam też małe kalendarze jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności