Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

hmm,, no mojego wycenili na 35 tys i place 2400, gdyby nie wiek to by bylo ok 1700-1800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem mam 2 dyski "C" i "Hp recowery" jak formatuje to tylko "c" może na tym drugim jest jakiś wirus i blokuje. Nie mam pojęcia o co tu biega

a masz jakiegoś antywirusa ?? jak tak to odinstaluj dziada i zobacz czy Ci będą te stronki śmigały. Podobną sytuację miałem z Norton Internet Security.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic ci nie wystrzeli Odpinaj aku i fotel out, 5 min roboty, od tyłu odkręcasz dwie śrubki od plastikowych osłon prowadnic z przody centralnie dwie na klucz 13 (trzeba mieć nasadowy), odpinasz kostki i fotel wyciągasz do tyłu

 

Jutro jadę do znajomego wjadę na chale i będę z tym działał. Wywalę fotel i odkurzaczem wyciągnę wodę z tej całej gąbki i wysuszę.

 

Ja zrobiłem operację, wyrwałem chwasta...

 

Właśnie wczoraj o tym samym myślałem. Teraz też to usunę a gdzie linka wchodzi od maski zakleję to dodatkowo sylikonem.

 

---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

 

a masz jakiegoś antywirusa ?? jak tak to odinstaluj dziada i zobacz czy Ci będą te stronki śmigały. Podobną sytuację miałem z Norton Internet Security.

 

To też już próbowałem, też nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do znajomego wjadę na chale i będę z tym działał. Wywalę fotel i odkurzaczem wyciągnę wodę z tej całej gąbki i wysuszę.

Gdzie są te wyloty wody? Muszę swoje sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są te wyloty wody? Muszę swoje sprawdzić
Te wloty wody masz pod akumulatorem 1 i pod wspomaganiem od hamulcow. Jak ci woda nie stoi w tej grodzi gdzie jest aku. to masz drozne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te wloty wody masz pod akumulatorem 1 i pod wspomaganiem od hamulcow. Jak ci woda nie stoi w tej grodzi gdzie jest aku. to masz drozne.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makssa zona zajmuje się ubezpieczeniami także możesz się dowiedzieć co i jak. Ja jestem zadowolony i szczerze polecam.
i ja też jestem zadowolony i również polecam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To też już próbowałem, też nie pomogło.

to daj sobie spokuj z vistą poszukaj sterów pod xp ( jak to nowy hp może być problem ale wszystko do obejścia) na Twój sprzęcik i na 100% będzie wszystko śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie lepiej win7 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale chyba szybciej znaleźć stery na xp niż na 7 no i na pewno 7 jest jeszcze dziurawa nie wiem czy jest już SP1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałem w warsztacie jak to zrobić z tym, że właśnie nie mam narzędzi w razie czego jakby coś poszło nie tak

Dominik ten opis z warsztatu to jest makabra;) Nie trzeba wcale rozpinać wahaczy. Z lewej strony jest to łatwiejsze bo jest więcej miejsca przy samej skrzyni. Sprawa wygląda tak: Odkręcasz koło, popuszczasz sobie śrubę na piaście, później odkręcasz sobie półoś od skrzyni (chyba 7 śrubek) jak już masz odkręcone odkręcasz całkiem śrubę na piaście, odkręconą półoś od strony skrzyni unosisz do góry skręcasz lekko zwrotnicę i już masz wszystko wyciągnięte:) Wymieniasz przegub i wkładasz półoś z powrotem.

Z prawej strony trzeba troszkę inaczej, odkręcasz jedną śrubę od banana i wyciągasz sworzeń skręcasz zwrotnicę na maksa i wyciągasz półoś z piasty;)

Skoro nie strzela ci drugi przegub to niema sensu go wymieniać, puki osłona jest cała to nic mu nie będzie, można jedynie pościągać opaski i świeżego grafitu wcisnąć, tylko trzeba się wyposażyć w nowe opaski, bo są jednorazowe i drugi raz starej nie założysz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passaty są droższe w ubezpieczeniu
Ale bez przesady. Jego kijana z 2007-8 roku a passek 2003. Skad taka roznica cenowa. Tym bardziej PZM jest jednym z tanszych.

A zreszta i tak mam zamiar zmienic auto ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to daj sobie spokuj z vistą poszukaj sterów pod xp ( jak to nowy hp może być problem ale wszystko do obejścia) na Twój sprzęcik i na 100% będzie wszystko śmigało.

 

Kurcze ale przez ponad rok wszytko śmigało a teraz nagle lipa. Tutaj mam oryginała a za xp albo 7 to trochę będę musiał wybulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj mam oryginała a za xp albo 7 to trochę będę musiał wybulić.

Po co ci oryginał? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co ci oryginał?

 

A masz win7 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrewk28, a jakieś: "cześć jestem Adnrzej...?" :) no żebym ja uczył starszych wychowania hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeżdzi tym paskiem. Stał na BP na struga wczoraj, ale kierownika nie było.

Zdj?cie0017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz win7

Nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrewk28, a jakieś: "cześć jestem Adnrzej...?" no żebym ja uczył starszych wychowania hehe.

Sorrki

Cześć jestem Andrzej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem Andrzej.

Hehe, cześć i witaj w naszych skromnych progach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności