Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

ja zaraz w kime :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś musi po nocach ryć w tym białym g... żeby z rana ludzie po bułki do sklepu mogli dojechać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś musi po nocach ryć w tym białym g... żeby z rana ludzie po bułki do sklepu mogli dojechać :-P
Dokładnie Pinio,

zawijam też do wyrka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja do pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fota od tylu jest
jak masz fote od tylu to nie musisz podawac kto jechal i bez punktów karnych tylko sam mandat. Gdzie fotke ci pstrykneli?? W żabowie?? albo mielecinie? Jak bedziesz mial chwile to wskocz na kawe to juz nie daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz fote od tylu to nie musisz podawac kto jechal i bez punktów karnych tylko sam mandat.

No dokładnie. Nie dość, że Wam opowiadałem na jakimś spocie, to jeszcze na forum opisałem, jak się takie sprawy załatwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Nie dość, że Wam opowiadałem na jakimś spocie, to jeszcze na forum opisałem, jak się takie sprawy załatwia.

pozyczam auto mamie, tacie, bratu... "odmawiam składania zeznań webec osób mi najbliższych" i mandat od 100-300pln bez pkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mandat od 100-300pln bez pkt

Chyba że jechał(a) szybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odwrocie to wszystko doczytalem ze jak nie moge wskazac kierujacego z roznych przyczyn to biore na siebie ale bez pkt karnych.

ale chce przygotowac oswiadczenie na jakiegos szweda albo ruska ktoremu uzyczylem auto na pare dni.

 

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

 

i mialem 90/127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że jechał(a) szybciej

jesteś pewien?

kiedyś to było odgórnie ustalona kwota za niepotrafienie wskazania osoby, która prowadziła, a nie za wykroczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewien?

Nie jestem, ale raczej leci z taryfikatora za prędkość, z tym że bez pkt karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie gamonie z PTU to sprawa powinna trwać do 1,5 tyg.
No to opisze wam moja przygodę w piątek 22.01 gość urwał mi lusterko lewe i oczywiście się nie zatrzymał a ze było ciemno to nawet nie wiem jakim jechał autem, w tym samym dniu od razu zgłosiłem szkodę do MTU ok. godz. 18-stej, w poniedziałek25.02 przyjechał agent zrobić wycenę a 29.01 wpłynęła mi kasa na konto, także jestem w szoku tydzień czasu i po sprawie. Super szybko jak na podejście pracowników w ubezpieczalniach.

 

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

 

Nie jestem, ale raczej leci z taryfikatora za prędkość, z tym że bez pkt karnych.
Ariel masz rację idzie z taryfikatora a nie żadna stała opłata no i bez punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w piątek 22.01

 

ok. godz. 18-stej, w poniedziałek25.02 przyjechał agent zrobić wycenę a 29.01 wpłynęła mi kasa na konto,

 

także jestem w szoku tydzień czasu i po sprawie.

 

 

Pewnie nie ten klawisz sie wcisnął. Ale musiałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem, ale raczej leci z taryfikatora za prędkość, z tym że bez pkt karnych.

ja jakieś 2 lata temu dostałem 200pln mimo, że mandat powinien być 500pln

 

no cóż, dobrze wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zacytuje co mam tam napisane

Pouczenie

[...]

1. jezeli to pan jako wlasciciel pojazdu uwidocznionego na zdjeciu jest osoba ktora kierowala tym pojazdem w oznaczonym na odwrocie dniu, miejscu i czaqsie, to powstaje obowiazek osobistego stawienia w terminie 7 dni od daty otrzymania pisma [...] sie z DO i prawem jazdy do [...] w celu zlozenia wyjasnien w charakterze osoby podejrzanej o poplenienie wykroczenia.

2. Dotyczy kierujacego pojazdem. Chac skorzystac z mozliwosci ukarania sprawcy wykroczenia bez koniecznosci osobistego stawiennictwa w SM zarowno w celu zlozenia wyjasnien jak i odbioru mandatu, nalezy wypelnic zalaczone oswiadczenie i odeslac listem poleconym na adres SM w terminei 7 dni od daty otrzymania ninijeszego wezwania.

3. Dotyczy wlasciciela / uzytkownika pojazdu nie bedacego kierowca w chwili popelnienia wykroczenia. Jezeli Pan jako wlasciciel lub uzytkowni w/w pojazdu nie kierowal nim w chwili, gdy popelniono wykroczenie, zgodnie z art.78p4 ustawy PRD (Dz.U. z 1997 Nr 98, poz. 602 ze zm.) wzywa sie Pana do wskazania osoby lub firmy, ktorej powierzono ten pojazd, poprzez wypelnienie oswiadczenia nr 2 i odeslania na adres SM.

4. Dotyczy wlasciciela pojazdu. Oswiadczenie nr 3 wypelnia wlasciciel pojazdu, w przypadku, gdy nie jest w stanie wskazac sprawcy wykroczenia, dolaczajac pisemne wyjasnienie dlaczego nie wskazuje sprawcy wykroczenia. Tym samym przyjmuje mandat karny bez pkt karnych na siebie.

[...]

 

caps - fotka miala miejsce Pyrzyce droga nr K-3 121km, Multanova 6F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do passata się nie dokopałem. Znaczy zrobiłem tunel :D :D Ale jutro w dzień zrobie fotke bo aż żal niszczyć taką górę śniegu. Passat zasypany że ho ho....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to zacytuje co mam tam napisane

No i Ciebie interesuje opcja 4, no chyba że chcesz jakiegoś Ruska wskazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
caps - fotka miala miejsce Pyrzyce droga nr K-3 121km, Multanova 6F
Tak to jesst za Żabowem tam gdzie ITD stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 121 zrobili ci fotkę, to się dałeś zrobić jak stary wąż na gumowe żaby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności