Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na którymś zlocie już z kimś gadałem na temat tego problemu ale nie pamiętam z kim:( Bartosz przypadkiem ty nie miałeś podobnego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przy ruszaniu trzeba depnąć gazu, bo inaczej szarpie.

A w sumie nie wiem czy to przez zanieczyszczony IC. Ale dzieje się tak tylko w upały, albo przy staniu w korkach i częstym ruszaniu.

Zanieczyszczony raczej nie Pawle, przecież normalne jest że przy b. wysokich temperaturach efektywnośc IC spada tak jak i chłodnicy płynu tylko że w przypadku tym drugim mamy wspomaganie przez wentylator elektryczny.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na którymś zlocie już z kimś gadałem na temat tego problemu ale nie pamiętam z kim Bartosz przypadkiem ty nie miałeś podobnego problemu?

 

tak mam dalej ten problem tak jak napisał Duży w upały i w korkach ale kładę na to lachę :) mam ważniejsze wydatki więc dopóki aut jeździ to nic przy dwumasie nie robię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Bartku ważniejsze wydatki, pewnie każdy z nas miałby ochotę władować troszkę kasy w dopieszczenie autka a tu proszę opiekunka, jedzonko dla dzidziusia, chrzciny, lub po prostu pilniejsze naprawy dlatego ja ciągle odkładam naprawę klimy od 1,5 roku a tu a oknem widzicie co się dzieje. Ale nic szybki mi już działają to na maxa w dół Wojtuś do fotelika z tyłu tyłem do kierunku jazdy i można się wozić hehe z "baby on board", a biegi to ostatnio zmieniłem kilka razy bez sprzęgła i też można bez zgrzytu.

 

Zapomniałem jeszcze dodac że przecież jeszcze by się przydało remoncik zrobić lub urządzić na nowo duży pokój lub odremontować łazienkę itd itp

Edytowane przez Arek5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc dopóki aut jeździ to nic przy dwumasie nie robię

Nie no ja jeszcze też nie zamierzam robić bo jak jeżdżę po swojej wsi to nie mam tego problemu, czasami tylko jak po Szczecinie brykam to się pojawia więc temat zostawiam na później :) Gadałem z wujasem od którego kupiłem czarnucha to mówił mi że tak już ze trzy lata śmigał a że większość to były trasy to rzadko kiedy mu szarpało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wąż używki ok 100zł nowy podobno 300zł ten w kształcie litery S bo on najczęściej pęka.
ten wąż najczęściej pęka,koszt w sklepie ok.270 zł,ja taki objaw miałem,syczenie,a właściwie szum,delikatny spadek mocy,dymienie z rury wydechowej,wzrost spalania,i rano przy ruszaniu z miejsca delikatne szarpanie, po wymianie węża wsio OK!!....Arku5,jak będziesz w razie wymieniał wąż to sprawdź zapinki w jakim są stanie,bo z nowym wężem ich nie ma,w ASO 10 zł sztuka....pozdrawiam

 

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

 

Ktoś ma ochotę na korektę stanu licznika?
do mojego to by trza było dołożyć ze 150 tysi km....hehehe,ale chętnie bym sprawdził stan faktyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mojego to by trza było dołożyć ze 150 tysi km....hehehe,ale chętnie bym sprawdził stan faktyczny...
Lepiej nie bo wyjdzie z 500t, to się dopiero wkurzysz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę i wy macie szarpania w upały:) Mój też tak rusza, czasem ruszam jak amator bo się przydusi:) Jak się nie da gazu więcej to przy takich temp. normalnie z gracją ciężko ruszyć, a gdy dojdzie jeszcze włączona klima:JC_fan: to już w ogóle worek na głowę:wstyd::P

 

Co do VAG'a-TACHO to już wiem, że do autek powyżej 2001 niema co podlatywać bo ciężko się połączyć z ECU bądź w ogóle się nie da.

Ja na sobie jeszcze nie testowałem, ale na spocie może paru chętnych się znajdzie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do VAG'a-TACHO to już wiem, że do autek powyżej 2001 niema co podlatywać bo ciężko się połączyć z ECU bądź w ogóle się nie da.

Ja na sobie jeszcze nie testowałem, ale na spocie może paru chętnych się znajdzie

Ariel pytałem sąsiada jest mechanikiem i pracuje z kompem i masz rację Tacho jest do b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie bo wyjdzie z 500t, to się dopiero wkurzysz.
Andrzej ja wiem ile ma mój pasio(320-330) tysi,ale stanu technicznego to niejeden "150 tysięcznik" mógłby pozazdrościć.......aha mi w upały przy ruszaniu nic nie szarpie,ni hu hu,nawet z włączoną klimą...od razu idzie równo......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha mi w upały przy ruszaniu nic nie szarpie,ni hu hu,nawet z włączoną klimą...od razu idzie równo......

U mnie też nie zauważyłem. To chyba nie szarpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie zauważyłem. To chyba nie szarpie.
J@cku,może dla tego że palisz gumę przy każdym ruszeniu....:cool::cool::D:D:D

 

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

 

albo masz dobrze utrzymany motorek.....jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ta druga opcja. Od czasu kupna auta zrobiłem ok. 20kkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tyle co ja w 3-4 miesięcy:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej ta druga opcja. Od czasu kupna auta zrobiłem ok. 20kkm

 

Tylko 20 tkm ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Locus,czemu masz takie wysokie spalanie?? butujesz mu ciągle czy non stop po mieście jeździsz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Locus,czemu masz takie wysokie spalanie?? butujesz mu ciągle czy non stop po mieście jeździsz??

 

Miasto ,trasa i awtomat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj w białogardzie ustrzeliłem pasia z wlepą, był to srebrny combi b5 o numerach:SZO70GK nie znam się zbytnio na rejestracjach,ale koleś musiał być nie z naszego rejonu,tak czy siak pozdrawiam kierownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko 20 tkm ???

Ja jeżdżę słuzbowym autkiem a passiak tylko do jazdy w swoich sprawach a te załatwiam służbowym.

A tak z innej beczki będziesz na lotnisku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miasto ,trasa i awtomat
nigdy nie kupię awtomata....hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności