Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

ile dałeś za ori bi-xenony??

 

3 razy <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 razy <rotfl>

 

To nie tak strasznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema ktoś gdzieś zbędnej klapy od podłokietnika??;) Kurde pękł mi jeden zawiasik i teraz szlak mnie trafia :(

 

I czy nie zna ktoś dobrego i taniego lakiernika? Chciał bym całe auto machnąć, nie zmieniając koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy nie zna ktoś dobrego i taniego lakiernika? Chciał bym całe auto machnąć, nie zmieniając koloru

 

ja znam, zobaczysz jak polakierował mi pare rzeczy i sam stwierdzisz czy jest dobry

póki co wyjechał do pracy do norwegii ale na koniec lipca ma wrócić na jakiś czas więc wtedy mogę dać namiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto oprócz Arka 5 ma niebieskiego passka B5 kombi nr rej. ZS... wlepa na klapie z lewej strony.

 

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

 

a ja dziś miałem zrobiony serwis klimy

odgrzybianie ozonem oraz uzupełnienie czynnika chłodzącego oraz oleju w sprężarce 199pln w promocji w auto abc na madalińskiego 10

po serwisie sprawność klimy sprawdzona na miejscu termometrem 4,5C

Rzutem na taśmę też załapałem się na promocję. Czynnik wymieniony brakowało ok.145, olej wymieniony, temp przed serwisem 7,5 st C po usłudze 4,5 st C. Od jutra już cena ok. 250 zł. U mnie doszedł jeszcze filtr kabinowy 38 zł. Stary był zawalony liśćmi i brudem. Zakupiłem też filtr paliwa Knechta ale cena powala 106 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, Arek ma ZPL:) a ten ZS to może jakiś nowy? Jeżeli pasek po lifcie to mógł być to Robert

Edytowane przez Weso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pasek po lifcie to mógł być to Robert

Wiesz że nie zauważyłem czy po lifcie (uważałem żeby Poloneza nie pieprznąć). Wydaje mi się że to Aniula była z chłopakiem raz na spocie na lotnisku w Czarnem za drugim razem. A może i Robert (chodzi ci o tego ze Stargardu co pracuje w Fordzie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :)) robert20... jakas tam cyferka, ale on ma bardziej granat niż niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa robert270111 możliwe że to on. Pasowałoby on gdzieś mieszka w okolicach Załomia, mógł tankować auto bo to przed Załomiem ostatnia w miarę uczciwa stacja. :D

Potem dopiero Kliniska ale tam by musiał zawijać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa robert270111 możliwe że to on.

 

Tak to ja :)

Ja od razu wiedziałem że to ty Jacku czarny ZGL:) Auto super wygląda.

 

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

 

I czy nie zna ktoś dobrego i taniego lakiernika? Chciał bym całe auto machnąć, nie zmieniając koloru.

 

Ja znam dobrego ale się troszkę ceni. Ale maluje naprawdę super robiłem już u niego 3 auta w tym paska i jestem bardzo zadowolony Byś musiał zadzwonić i się spytać ile weźmie za całe auto. http://www.nkzauto.pl

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto super wygląda.

Zobaczysz Bartka auto (pedant) auto zrobione ze smaczkiem. :D

Zresztą Dominika (zejnowski) autko wpada w oko. Teraz dołozył bixenon (jestem ciekawy). Zresztą te forum jest dla maniaków passata. wszystkie auta się wyróżniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie auta się wyróżniają
moje nie,i o to chodzi......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje nie,i o to chodzi......

Grzesiek pożyjemy zobaczymy. Moje też miało się nie wyrózniać, ale przyciemnialiśmy szybki tez przyciemniłem. Trafił się grill kupiłem. I tak poszło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz Bartka auto (pedant) auto zrobione ze smaczkiem. :D

 

Jestem ciekawy auta Bartka, zdjęcia napewno nie oddają efektu LIVE.

Ja do swojego dorzuciłbym ładne 17 poprawił lakier, lekka gleba xenony są szyby i chyba tyle co bym poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam,lepiej zwykły pasio,na kołpakach i chip do 170 koników...i o to chodzi,nie jeden dres w dresowozie się pomyli, a i 1.8T też się ździwią(ostatnio jeden taki mnie objechał i jeszcze trąbił przy wyprzedzaniu).......kut...s jeden,tak czy siak mi zależy żeby się nie psuł i zawsze mnie dowoził tam gdzie chcę,a jak będę chciał mieć auto za którym każdy się obejrzy to se kupię CHEVROLETA EL CAMINO 1977 R w pełni odrestaurowany:D:D:D

el camino.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał Audi S8 2009 5,2 litra V10 ;) jeżeli mieli by się już oglądać hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyną zmianę jaką zrobię w passacie,to montaż zenonów i ori aluski 15'(może od łysego :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak będę chciał mieć auto za którym każdy się obejrzy to se kupię CHEVROLETA EL CAMINO 1977 R w pełni odrestaurowany

Widziałem na żywo. Znajomy ze Szczecina miał. Chyba już sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co?? zajeb...zaraz

a takie A8 za pół roku to każdy przemytas w Białogardzie będzie miał,o szczecinie to nawet nie wspomnę,tam już pewnie śmigają

 

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

 

J@cku,oddał bym nerkę,albo płuco za taką furmankę,i w niedzielę z żonką i synkiem lans po mieście do kościoła:D:D:D

 

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności