Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

wysłaj im praiva:) wez sobie ładne przemowineie napisz w wordzie:D ze beda informowani o zlotach i pierdołach dziejących się w naszym województwie i zebys ie zapisali, wyjasnij jak :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cykam cykam pw ale to nie odnosi skutku :( Kurde fajny spot się szykuje a tu cisza z ich strony. Nie wierzę że nie lubią grila, procentów czy dawki adrenaliny podczas wyścigów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a gdzie ten spot sie szykuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego gumbas przeczytaj temat Lato 2009 tam jest wszsytko opisane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę że nie lubią grila, procentów czy dawki adrenaliny podczas wyścigów...

i nie zapomnianych pytań :crazy: nie duży :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nie zapomnianych pytań nie duży

:P

A propos Siwego - on rzadko z włączonym CB lata. Kilka razy się spotkaliśmy na trasie Szczecin-Koszalin, to musiałem do niego dzwonić. Ale wczoraj po południu to on mnie capnał w Koszalinie na CB, czyli robi wyjątki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe miszcz, mieć cb i jeździć z wyłączonym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Od około dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Passek 2005 rok 1.9 TDI 131 AVF Variant - Comfortline. Wcześniej Ford Fokus 75 MK - masakra, nie wiem jak ja mogłem tym jeździć.

 

Nie wiem jak długo będę się cieszył z posiadania Pasacika, bo ze statystyk policyjnych i tego, co wyczytałem z forum to nie jest wesoło w ilości skradzionych autek tej marki, ale na szczęście mam AC.

 

Nie wiem, na czym polega zapisanie się do grupy zachodniopomorskiej, ale jak czyta to jakiś admin to proszę mnie dopisać.

 

Kolejna sprawa - nie wiem czy było to poruszane w grupie zachodniopomorskiej, ale mam taką propozycję odnośnie wlep na nasze autka:

 

Co Wy na to jak bym zamówił nie wiem 5 -10 szt i miał je u siebie, żeby ludzie ze Szczecina czy zachodniopomorskiego bywający w Szczecinie nabyli, (jeżeli oczywiście chcą) taką wlepkę u mnie (odbiór osobisty) nie czekając na realizację u Pablo2004. Interes Pabla2004 i Forum na niczym by nie stracił, a my chętni użytkownicy nie denerwowalibyśmy się tak oczekując na wlepkę, czytałem cały temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4034&highlight=wlepa i wiem, że Pablo2004 robi, co może.

 

Oczywiście wlepki będą od niego i do każdej 1 za przesyłkę, którą musiałbym zapłacić zamawiając od niego.

 

dostępne naklejki z logo (wykonane z folii odblaskowej)

 

Koszt wlepy z logo 10 pln/szt. (12cm x 13cm)- (zewnętrzna),

 

Koszt za przesyłkę 1 pln.

 

Razem 11 zł i jesteś szczęśliwym posiadaczem wlepki w ciągu kilku godzin.

 

TYLKO ODBIÓR OSOBISTY

 

Na razie tylko czerpałem wiedzę z forum, a teraz chciałbym jakoś w miarę moich możliwości i czasu, bo też mam rodzinę trochę się poudzielać. Myślę, że to uczciwa propozycja.

 

Co o tym myślicie ???

 

 

pozdrawiam

MariuszBie

Edytowane przez MariuszBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak czyta to jakiś admin to proszę mnie dopisać.

 

Klik

 

 

Co do wlep, to mam mieszane uczucie, bo co jak ktoś będzie spoza Szczecina?? Bywało tak że kilka wlep ja brałem od Pawła i na spotach sprzedawałem, ostanio z racji że mniej osób dołącza do grupy każdy sam się w nią zaopatrywał. Jeśli jednak masz taka potrzebę nie widzę problemu z małym wyjątkiem. Nie zbieramy już na forum czyli do wlep nie możesz nic doliczać, no chyba że koszt przesyłki podzielisz na kupujących od ciebie wlepę.

 

 

Póki co wstrzymaj się z tym. 4 lipca mamy spotkanie naszej grupy i przedyskutujemy to z innymi forumowiczami.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę wlep już poprawiłem we wcześniejszym poście.

 

Ale ja nikogo nie chcę ograniczać. Jego wybór, ja miałbym wlepki na miejscu dla chętnych, którzy chcieli by sobie podjechać do mnie i odebrać osobiście nie czekając na przesyłkę od Pablo2004. Niektórzy dojeżdzają do pracy do Szczecina i przy okazji mogą podjechać 5 min i mają wlepkę.

 

Zamówię na razie 10 szt skoro mówisz, że zainteresowanie może być małe, ale wlepka się już nie zmieni i w końcu powinni znaleść się chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam masz już wlepę? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, ale jestem w trakcie rozmów z Pablo2004 odnośnie mojej wlepki i dla tego przy okazji zamówił bym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wlep to pozwoliłem sobie zrobić wlepę z ciemna otoczką narazie nie przyklejona na aucie bo się nie mogę zabrać ale poniżej zdjęcie z telefonu nie przyklejonej.

26062009(001).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Marcin z tą czarną obwódką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nakleję na Paska i zrobię fotkę mam 8 sztuk takich jeszcze bo stwierdziłem, że z jasną obwódką słabo widać na jasnym samochodzie oczywiście i trochę przerobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MariuszBie - Twoja kasa, to wydawaj ją jak chcesz, możesz kupić dowolną ilość wlep.

Na Twoim miejscu zamiast rzucać tu cenami (które każdy może zobaczyć przecież w wątku z wlepami) i oferować usługi, zapytałbym najpierw, kto z regionu ma chęć na wlepę.

Poza tym jeżeli było zapotrzebowanie, zbierali się chętni, opiekun grupy robił zamówienie i

dystrybucja zawsze odbywała się na spotach - nikt nie musiał do nikogo po domach jeździć.

Grupa istnieje tak długo jak forum, może najpierw poorientuj się w sytuacji, wpadnij na spot, pogadaj i wtedy ewentualnie wychodź z takimi propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpadnij na spot, pogadaj i wtedy ewentualnie wychodź z takimi propozycjami.

A my poznamy ciebie, bo jesteś nowy. Fajnie że masz szczere chęci ale wiesz jak to jest niektórzy mają już wlepy (większość grupy). Jak masz taką chęć to bierz ja wezmę na pewno jedną bo na służbowe autko muszę nakleić. Poprzednia odleciała z szybą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie poprawiłem wlepe na bardziej widoczną. Oto efekt jak było a jak jest

26062009(004).jpg

wlepy 2.jpg

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się pochwalę, że uciekało mi powietrze z koła:D dzisiaj pojechałem do wulkanizacji i się okazało, że felga pęknięta, dziwie się tylko to to tylnia pękła:), oddana juz do spawania, będzie w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin no czarna zdaje u ciebie egzamin, u mnie znów biała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności