Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ariel , z tych księgarni co jeszcze pozostały w Szczecinie to chyba tylko w "Zamkowej" możesz poszukać lub na Alledrogo - kupiłem wtedy książkę wyd "Auto" . Namiary http://www.infohelp.pl lub tel 048 6123444 kom. 606 630773 .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiłem Arielowi zakup książki tylko po to żeby zachlapał ją olejem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel zobacz w FeuVert koło Castoramy na Ku Słońcu, tam mają książki napraw aut i widziałem jakiś czas temu książkę naprawy passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) Już kupiłem z rana na FeuVercie, Teraz to inna bajera z książką w łapie:D Jakoś pdf-a źle mi się czytało, dzisiaj już wyregulowałem linkę przepustnicy oraz drążek zmiany biegów:p Jutro wymieniam tarcze, klocki przód i tył oraz płyn chłodniczy;) Trzeba auto powoli przygotowywać do zimy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie kto się w sobotę wybiera na te lotnisko koło Stargardu ?? Bo ja z Gładkim chyba będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ja z Jolką na pewno tylko moja kobitka kończy zajęcia w szkole o 14. My będziemy o 14.40 na lotnisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mordę a co tu się dzieje o spocie nikt się nie wypowiada o sobotniej imprezie też nie :[ Żyjecie grupo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianku ja jeszcze żyję i jadę z synusiem i psem. Gładki jadę swoim autkiem, spotkam się z Damianem w Nowogardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian chyba mam jakiegoś pech znowu 27 mam służbę ale postaram się zamienić i przyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mordę a co tu się dzieje o spocie nikt się nie wypowiada o sobotniej imprezie też nie :[ Żyjecie grupo ???

Ja żyję. :) Cordoba poskładana (dzisiaj pierwszy lans po okolicy żrobiony) Koszalin obecny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żyje, ale mam aktualnie kampanie wrześniową:)) i tak sie ucze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,rozregulowal mi sie czujnik parkowania po wymianie rozrządu w Passku 3C,co moze byc tego przyczyna i czy w Sz-nie gdzies usune ta usterke??

Dziekuje z gory za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,rozregulowal mi sie czujnik parkowania po wymianie rozrządu w Passku 3C,co moze byc tego przyczyna i czy w Sz-nie gdzies usune ta usterke??

Dziekuje z gory za porady

 

szczerze powiedziawszy wątpie by jedno miało coś wspólnego z drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mu chodzi o przedni zderzak i jego czujniki?? jego się ściaga przy wymianie rozrządu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mu chodzi o przedni zderzak i jego czujniki?? jego się ściaga przy wymianie rozrządu??

 

nawet jeśli to chyba odłączenie wiązki i ponowne jej podłącznie nie powinno spowodować problemu z parktronikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiksuje gdy wlacze bieg wsteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fiksuje gdy wlacze bieg wsteczny

 

Może wystarczy przeczyścić czujki w zderzaku.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Boże gdyby to wystarczylo,boje sie tylko,ze przy wymianie rozrządu i chłodnicy moj mechanik cos pokićkał z tym czujnikiem.Jesli musialbym jechac z tym do serwisu to ktory polecacie Kołacza czy Tadeusza na Struga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdanie słyszałem o firmie Ciesielski w Szczecinie Wernyhory 15 , tel 091 4871970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ja jeżdżę albo Ciesielki albo Dudojcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności