Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości, nie lepiej trochę nadrobić i... http://www.jasna.sk/pl/jasna-nizne-tatry/ tutaj pojechać? Był ktoś tam w ogóle? Głośno dosyć się robi o tym miejscu, pełna profeska, super miejsce, kupa kasy wpakowana.... wygląda ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czerwona woda 2,3
Z Lewina Kłodzkiego najlepiej chyba przez klodzko jechac, niz krotsza gorzysta, kreta droga przez zieleniec?

 

 

Przyjmuja PLN czy tylko korony?

Jak warunki na jezdni? Potrzebne lancuchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Lewina Kłodzkiego najlepiej chyba przez klodzko jechac, niz krotsza gorzysta, kreta droga przez zieleniec?

 

 

Przyjmuja PLN czy tylko korony?

Jak warunki na jezdni? Potrzebne lancuchy?

Ja leciałem przez Zieleniec i potem lasem górską serpentyną i było ok, trochę śniegu na szczycie ale tylko kawałek i nie potrzeba łańcuchów. Za to widoki bajeczne.

Przyjmują tylko korony ale można też kartą płacić, wygodniej i nie zostają pepiczkowe moniaki w kieszeni :). Generalnie ogarnij sobie Ricky bo naprawdę tam jest spoko i sporo prawdziwego śniegu . Nie wiem skąd masz info że w Zieleńcu leży śnieg:), owszem leży ale tylko sztuczny i tylko na kawałkach niektórych tras które już wczoraj płynęły strumieniem wody bo temperatura była +4 :). Generalnie po polskiej stronie nie ma nigdzie śniegu!!!Jedynie w górnych partiach czech coś tam leży. A i najważniejsze na tych czeskich stokach jazda jest do 16.00 więc zalecam być tam z samego rańca bo trasy są jeszcze świeżo po ratraku.

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd masz info że w Zieleńcu leży śnie,
Z kamerek internetowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w touranie 2005r. 1.9tdi tak samo się sprawdza przebieg jak w passacie b5

 

---------- Dodano o 14:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:52 ----------

VAG K+CAN Commander 1.4 full, tym da rade?

Edytowane przez radi-kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między Miękowem a Babigoszczą w stronę Świnoujścia i z powrotem jest 90km/h więc nie jest najgorzej (tzn. np. Jacek będzie miał problem :D), tą drugą trasą nie jeżdżę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zaczyna się, beda się sypały mandaciki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w touranie 2005r. 1.9tdi tak samo się sprawdza przebieg jak w passacie b5

tak sprawdzisz przebieg w ECU (jesli jeszcze jest)

commander chyba sobie z tym sterownikiem nie poradzi (EDC16U1/U31)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Zieleńcu najdłuższa chyba 700 m, czechy: Czerwona woda 2,3 km i to chyba dwie, Ricky 1,5 km, Destne ok. 1 km
Urlop zaczelismy od Hartman w Czechach. Dla zonki czeska instruktorka, ktora zero po polsku i po angielsku, ale zonka po 50min zalapala podstawy i dalej sama juz sie szkoli ;) Na pierwszy dzien wyszlo po 1h na osobe po stoku. Dzisiaj bylismy w zielencu na koncu. Zonce bardzo sie podobal lagodny stok, ale ja sie na nim nudzilem. Sprobowalem tak polecany stok A na koncu - stromy i szybki, ale tu rowniez zawiedziony bylem - ponad 3 minuty podjazdu i ok 1min zjazdu ;( - zero jakis slalomow, urozmaicen tras.

Jutro rowniez powtorka z zielenca (bo w weekend podobno jest duzo typa) , ale na stokach w przedniej czesci, gdzie wybor wyciagow jest znacznie wiekszy.

Lepiej kupic karnet na pkty, czy na czas?

Zonka 1-2h a ja 2h, z tym ze ona wolno a ja szybko jezdze ;)

 

W sobote na zakonczenie urlopu pojedziemy do Destne i zjazd do Wrocka na nocleg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej kupic karnet na pkty, czy na czas?

My braliśmy w dzień na 2 godziny lub nocną jazdę na 3-4 bo wtedy mało ludzi i można fajnie polatać, mowa o winterpolu tam gdzie są pomarańczowe kanapy. Fajny dla żonki może też być wyciąg Mieszko ten koło kościółka bo nie jest wymagający.

 

W sobote na zakonczenie urlopu pojedziemy do Destne i zjazd do Wrocka na nocleg.

 

Mimo wszystko polecam Ricky, stok łagodniejszy i dłuższy poza tym są trzy trasy więc nawet przy dużej ilości osób można pocisnąć. W Destne jest dosyć stroma górka i żonka może mieć problemy bynajmniej moja miała.

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny dla żonki może też być wyciąg Mieszko ten koło kościółka bo nie jest wymagający.
Ten na dole? No wlasnie tam ja chcialem dac, a pozniej ja na gorny stok.

 

W Destne jest dosyć stroma górka i żonka może mieć problemy bynajmniej moja miała.
Podobno jest tam boczny lagodny stok do nauki z wyciagiem. Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten na dole? No wlasnie tam ja chcialem dac, a pozniej ja na gorny stok.

http://www.zieleniec.pl/mapa2.php nr 26, po lewej będzie kościół do którego możesz na nartach wjechać jak będzie otwarty:)

 

Podobno jest tam boczny lagodny stok do nauki z wyciagiem.

No jest ale malutki bardziej chyba dla dzieci coś mi się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest ale malutki bardziej chyba dla dzieci coś mi się kojarzy.
Popytam sie jutro w recepcji o te Ricky, aczkolwiek cos wspominala ze nie ma sensu jechac dalej niz destne.

 

---------- Dodano o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:26 ----------

 

Pojechalem raz na 18ce i szalu nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj godz ok. 12:30 na 26-kwietnia widziane Bordowy B5 na ZGY ....

Wyprzedzał zieloną sanitarkę, lewym pasem na wysokości STOKROTKI.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj godz ok. 12:30 na 26-kwietnia widziane Bordowy B5 na ZGY ....

Wyprzedzał zieloną sanitarkę, lewym pasem na wysokości STOKROTKI.

 

Pozdrawiam

 

To kolega Romano2650.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojechalem raz na 18ce i szalu nie bylo.

Bo w Zieleńcu wogóle szału nie ma, jedynie te pomarańczowe kanapy ale jak nie ma ludzi. Dlatego sugerowałem ci Ricky. Z Zieleńca 25 km jak polecisz skrótem, 2 km dalej niż do Destne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo w Zieleńcu wogóle szału nie ma, jedynie te pomarańczowe kanapy ale jak nie ma ludzi. Dlatego sugerowałem ci Ricky. Z Zieleńca 25 km jak polecisz skrótem, 2 km dalej niż do Destne
Dzisiaj byl Zieleniec. Zonka pare zjazdow na zielonym przy kosciolku, a ja 3 godziny (ok 20 zjazdow) na kanapie przez ulice. Te 3h bylo akurat w sam raz dla mnie. W koncu poczulem bol miesni ;)

Jazda byla prawie kolejek, co mi sie podobalo. NIestety ludziska zamiast upychac sie po 3-4 osoby na lawke, to stali i czekali na swoich znajomych, co czasami powodowalo puste przejazdy lawek i krotki przestoj.

Jutro na pozegnanie wypad do Ricky i powrot przez Zieleniec celem zdania butow i karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro na pozegnanie wypad do Ricky

To jak możesz zdaj relacje jak tam ze śniegiem i tłokiem bo znajomi są teraz w Zieleńcu i tam się wybierają za dwa dni więc bym ich poinformował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak możesz zdaj relacje jak tam ze śniegiem i tłokiem bo znajomi są teraz w Zieleńcu i tam się wybierają za dwa dni więc bym ich poinformował.
A jak platnosci w Ricky? PLN, karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności