Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim razie Dębica idzie pod rozwagę bo tak naprawdę w zimie kręcę się wokół komina a do tego jeden wyjazd w góry w ciężki śnieg i podjazdy więc ta guma chyba będzie spełniać moje wymogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co jak masz na miejscu Jacka-Leoluka.gif

 

Czy ktoś z was wymieniał skórę z gałki biegów i mieszek na jakiś skórzany i może polecić jakiegoś sprzedawce z alledrogo?

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co jak masz na miejscu Jacka-Leo:>
Gdzie stacjonuje? posiada hamownie obciążeniową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was wymieniał skórę z gałki biegów i mieszek na jakiś skórzany i morze polecić jakiegoś sprzedawce z alledrogo?

 

tu masz Jarek komplet :

 

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-vw-passat-b5-fl-96-05-i3662800450.html

 

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-vw-passat-b5-fl-96-05-i3665495283.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie komplet tylko myślałem nad wymianą skóry samej, coś z tego typu

http://allegro.pl/vw-golf-3-iv-v-passat-b3-b4-b5-b5fl-b6-mieszek-sko-i3659630406.html

i ciekaw jestem czy ktoś robił taki zabieg u siebie i jak efektownie to wygląda

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów.Jestem tutaj nowy.Mam ogromną i pilną prośbę.Poszukuje kolektora ssącego do mojego paska.

VW Passat 2,0 TDI -B6 3C5 -rok produkcji 2008 - silnik BKP.Nr katalogowy części 03G129711 AP/AS

Znalazłem na allegro http://allegro.pl/vw-audi-kolektor-ssacy-2-0-tdi-bkp-z-klapkami-i3733044187.html

 

Sprzedający pisze że jest delikatnie pęknięty na obudowie.Nie wpływa to jednak na szczelność w układzie dolotowym,

gdyż element wyszczerbiony odpowiada za jego estetykę.Nie wiem czy to jest prawda.Proszę o pomoc w tym temacie.Pozdrawiam.

DSC00068.JPG

Edytowane przez pawel13
dopisanie numeru części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedający pisze że jest delikatnie pęknięty na obudowie.Nie wpływa to jednak na szczelność w układzie dolotowym,

gdyż element wyszczerbiony odpowiada za jego estetykę.Nie wiem czy to jest prawda.Proszę o pomoc w tym temacie.Pozdrawiam.

 

nie wiem po ile te gówna chodza ale jak za mniejsze pieniadze to bym kupił i skleil na CX80. Do tego druga uszczelka kolektora.

Swoja drogą silnik z rodziny B i C są juz tak gowniane i plastikowe, ze chyba rodzina D bedzie miala tloki ze styropianu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie silniki 2.0 tdi kupione bez potwierdzenia pisemnego przez Aso można wsadzić w dupkę, lub odrazu liczyć na zestaw startowy w wydaniu około 5tyśięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzenia pisemnego przez Aso

to też nie jest argument dla którego warto kupić auto, owszem można się tym sugerować, ale podstawa to historia serwisowa pus wlasne ogledziny, w miare mosliowsci diagnsotyka przy kupnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczność, jeśli ktoś wystawi papier to jest odpowiedzialny za to. Ale, nie ważne, najważniejszy jest rozum i dobra diagnostyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nikt nie spotkał się z takim problemem witajcie koledzy, koleś ma problem z navi MCD ,,,, u mnie radio i odtwarzać cd gra, tylko w menu jak chce wejść w nawigacje to przy opcji nawigacja mam kłódkę i nie mogę jej uruchomić ,,,,,miał ktoś taki problem , może ktoś wie jak to uruchomić, będę wdzięczny za pomoc ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu a do navki nie masz jakiegos kodu czasem czy cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dobrego mechanika na wymianę kompletnego sprzęgła wraz z kołem dwumasowym w passacie b6 1.9 tdi 105ps. Interesuje mnie firma Sachs lubLUK. Proszę o jakieś namiary i polecenia osoby.

 

Dzięki z góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak coś to polecam
Sprzedajesz gofera ?

 

Potrzebuję dobrego mechanika na wymianę kompletnego sprzęgła wraz z kołem dwumasowym w passacie b6 1.9 tdi 105ps. Interesuje mnie firma Sachs lubLUK. Proszę o jakieś namiary i polecenia osoby.
Części najtaniej dostaniesz u Wesa naszego forumowicza, pijoka ;). A mechanik na podjuchach zaraz ci chłopaki napiszą gdzie ale z tego co pamiętam to za węglobudem jest człowiek zajmujący się vw-ejami, polecany przez naszych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części i mechanika wszystko może załatwić za Ciebie Weso łącznie z umowieniem terminu :), Tak jak Jacek pisał za węglobudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,fajnie. Kupiłem auto z tym problemem, i będę musiał się uporać w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro podesle jakas wycene i podam odrazu cene za wymiane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności