Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

dodam jeszcze, ze na tych radarach jest podana szybkość +data pomiaru + godzina +,numer rejestracyjny jeśli taka funkcje posiada i jakim urządzeniem był robiony pomiar , myślę ze to jest naciąganie przez policje, buszują i szukają naiwnych ,dodam ze trzeba dokładnie sprawdzać, czym jest pomiar robiony, kiedy i o której godzinie, masz prawo zobaczyć, można tez zrobić sobie fotkę z telefonu i mieć w razie takich sytuacji , takie informacje udzielił mi koleś który jest w drogówce , i sam mówił ze to cos jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasio juz wszystko sprawdzilem , pomiar byl robiony ISKRA 1. Iskar 1 jedynie wyposazona w dodatkowy rejsetrator moze zapisywac zdjecie z nr rejst samochodu. Nazywa sie to wtedy ISKRA-VIDEO. Zwykla iskra dlatego zostala uznana za nieleglana gdyz zgodnie z

Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, PPS z dnia 20.01.2004 w sprawie wymagań metrologicznych, dot urzadzen pomiarowych mozna przeczytac ze konstrukcja przyrządu radarowego powinna umożliwić identyfikację pojazdu, którego prędkość jest mierzona.

 

ISKRA 1 zostala ogolnie uznana przez Urzad Miar za legalna i spelniajaca funkcje tylko dlatego ze ma tą opcje dodania urzadzenie VIDEO i wtedy spelnia prawnie wytyczne dot jaki moze byc radar. Inaczej niet. Dlatego w marcu sad uznal ją za nielegalna. Odwolanie policji ma byc rozpatrzone dopiero w czerwcu tego roku.

 

Najlepsze jest to ze ISKRA dziala na zasadzie ze namierza pojazd ktory jest najszyszy w GRUPIE pojazdow (czyli min 2 pojazdy ) efekt Dopplera. NIe ma znaczenia czy ten pojazd jest sprzodu, ztylu z boku itp. jest grupa i namierza najszybszy.

 

I jesli to nie byl kuzwa przekret aby mi wmowic ze jechalem 99km/h to w takim razie kuzwa jak oni stwierdzaja czy to ja jade czy ten samochod obok? strzelajac z odleglosci 450 m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jesli to nie byl kuzwa przekret aby mi wmowic ze jechalem 99km/h to w takim razie kuzwa jak oni stwierdzaja czy to ja jade czy ten samochod obok? strzelajac z odleglosci 450 m?

wg. widzimisie - lub ktory sie zatrzyma ten dostanie po uszach ... poza tym - jesli nie dostales nic - to byli przebierancy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem od nich wezwanie do stawienia sie na komisartia w Dąbiu w celu zlozenia wyjasnien. Tylko to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach jak nie masz nic na sumieniu to jeśli nie chcą powtórzyć swoich nazwisk, stopnia i numeru legitymacji informujesz ich że w takim razie masz zamiar wezwać drugi patrol i żądać sporządzenia notatki służbowej na miejscu zdarzenia. A na wezwaniu do stawienia się na komisariacie powinni się podpisać i podać numer legitymacji (tak jak na mandacie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na wezwaniu do stawienia się na komisariacie powinni się podpisać i podać numer legitymacji (tak jak na mandacie).
i tak tez właśnie koleś mi mówił,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć, którą drogą (po zjechaniu z DK6) najlepiej dojechać do Kołobrzegu? Chodzi mi o jak najlepszą jakość nawierzchni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś podpowiedzieć, którą drogą (po zjechaniu z DK6) najlepiej dojechać do Kołobrzegu? Chodzi mi o jak najlepszą jakość nawierzchni

Na szóstce jest krzyżówka Kołobrzeg-Świdwin. Na Kołobrzeg jest droga w miarę ok i można śmiało lecieć. Droga nr 162

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 10-cio letnią nawierzchnię to jest prawie idealna. No i w miejscowości Wartkowo (pierwsza po zjeździe z krzyżówki) uwaga na fotoradar Straży Miejskiej z Gościna, często stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :kumple :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na 10-cio letnią nawierzchnię to jest prawie idealna. No i w miejscowości Wartkowo (pierwsza po zjeździe z krzyżówki) uwaga na fotoradar Straży Miejskiej z Gościna, często stoją.

w Wartkowie i w Ząbrowie często stoi fotolaser lub fotoradar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Szczecinie są jakieś szroty, potrzebuję drzwi kupić do mojego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, gdzie w Szczecinie są jakieś szroty, potrzebuję drzwi kupić do mojego auta
Które drzwi ?mam przód od strony kierowcy LA7W zostały mi po moim Pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kierowca , pasażer , i tył lewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos drzwi to może ktoś ma zawiasy drzwi kierowcy (najlepiej od anglika wtedy pasażera) bo moje się wyrobiły i chciał bym wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pewnie mam i to angol ale to po weekendzie bo teraz to do Trzebiatowa jeżdżę o 5 rano a wracam po południu a muszę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które drzwi ?mam przód od strony kierowcy LA7W zostały mi po moim Pasku.

pasażera przód

Mam kierowca , pasażer , i tył lewy.

a jaki kolor? potrzebuje lb7z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki kolor? Potrzebuje lb7z
ln5y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ln5y

dzięki, ale odpada ten kolor. musiałbym też środek malować ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale odpada ten kolor. musiałbym też środek malować ;P

 

Ok/

 

ITD. Korzystasz i nie widzisz :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności