robert270111 Zgłoś #22281 Napisano 24 Marca 2013 na chociwelską uderzacie dzisiaj?? o której? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maly3310 Zgłoś #22282 Napisano 24 Marca 2013 14:00 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
robert270111 Zgłoś #22283 Napisano 24 Marca 2013 to będę swoja solniczka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jericho Zgłoś #22284 Napisano 24 Marca 2013 to będęswoja solniczka Moze niech ktos vaga wezmie i sprawdzi ci czujnik temp Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
robert270111 Zgłoś #22285 Napisano 24 Marca 2013 właśnie miałem to pisać poratuje ktoś Robsona Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niuteq Zgłoś #22286 Napisano 24 Marca 2013 Panowie szukam auta dla żony - na dojazdy do pracy wymagania: -rocznik powyżej 2000, klimatyzacja i chociaż el. szyby przód, zasilanie LPG, do 9 tys PLN myślimy o fokusie, peugeot 206, coś z citroena Xsara może ktoś z Goleniowa zna to auto?? http://tablica.pl/oferta/sprzedam-peugeot-206-1-4-gaz-sekwencja-CID5-ID1JFjZ.html#c60717c54d;r:11;s: w Białogardzie chciałem obejrzeć to auto http://tablica.pl/oferta/sprzedam-forda-focusa-CID5-ID2mzSR.html#65c497e801;r:11;s: może ktoś zna jakieś auto które spełniało by wymagania zony Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #22287 Napisano 24 Marca 2013 Kolega Makss ma Xsare do sprzedania. Mieści się w przedziale cenowym. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niuteq Zgłoś #22288 Napisano 24 Marca 2013 no nie bardzo sie mieści +koszty rejestracji+koszty założenia LPG ale dzieki za info Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
p3dros Zgłoś #22289 Napisano 25 Marca 2013 jest ktoś w Szczecinie kto ogarnia Vag-a ? żeby podłączyć zrobić logi ustawić ewentualnie kąt wtrysku itd.. ? HELP Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #22290 Napisano 25 Marca 2013 Uderz do Wesa. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dybecki Zgłoś #22291 Napisano 26 Marca 2013 (edytowane) Panowie.. Co moze być przyczyną skrzypienia za kołem z przodu podczas krecenia kierownicą w lewo i w prawo? Przegub na wykończeniu czy może po prostu malo plynu od wspomagania?? No i jestem prawie pewien że tylko lewa strona ma ten problem.. moze wahacz wybity calkiem.. i trze ? Edytowane 26 Marca 2013 przez dybecki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
stasio Zgłoś #22292 Napisano 26 Marca 2013 Maciek, podnieś autko i spróbuj wtedy, czy dalej skrzypi, weź pędzel i trochę oleju i posmaruj po wahaczach , może przestanie, sprawdz tez czy nie ma luzów na wahaczach, złap za koło i poruszaj ,góra dół ,i potem w lewo i wprawo, wyczujesz stuki , i ewentualnie luzy na tulejach wachaczy, to tak najprościej można sobie sprawdzić , Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
4Ri3L Zgłoś #22293 Napisano 26 Marca 2013 Panowie.. Co moze być przyczyną skrzypienia za kołem z przodu podczas krecenia kierownicą w lewo i w prawo? Przegub na wykończeniu czy może po prostu malo plynu od wspomagania?? No i jestem prawie pewien że tylko lewa strona ma ten problem.. moze wahacz wybity calkiem.. i trze ? Końcówka drążka. Wymień zanim stanie na amen, a żeby się upewnić na 100% wstrzyknij igłą trochę oleju silnikowego, im gęstszy tym lepszy Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
J@ceq Zgłoś #22294 Napisano 27 Marca 2013 Panowie.. Co moze być przyczyną skrzypienia za kołem z przodu podczas krecenia kierownicą w lewo i w prawo? Przegub na wykończeniu czy może po prostu malo plynu od wspomagania?? No i jestem prawie pewien że tylko lewa strona ma ten problem.. moze wahacz wybity calkiem.. i trze ? Miałem ten sam problem, wina piasku i soli w przegubach wahaczy. W tym okresie najczęściej się objawiają wahacze. Tak jak Stasio napisał , auto do góry smar w strzykawkę (zużyty olej) i wtrysnąć w elementy gumowe przegubów. Powinno przejść na jakiś czas. U mnie pomogło na jakieś 3 lata, potem wymieniłem zawieszenie. Może też być to wina końcówki drążka jak pisze Ariel. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dybecki Zgłoś #22295 Napisano 27 Marca 2013 Ok spróbuję dziś wstrzyknąć coś smarującego w przegub.. sprawdzę też dźwięki jakie z siebie wydaje zawieszenie jak podniose autko na lewarku, bo innej możliwości niestety nie mam. dam znać. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dybecki Zgłoś #22296 Napisano 27 Marca 2013 a w ogóle to jaki ten olej ma być? gdzieś tu na forum natknąłem się, żeby wstrzyknąć już przepracowany olej.. skąd mam go mieć niby przy wymianie idzie w niepamięć przecież ;] Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maly3310 Zgłoś #22297 Napisano 27 Marca 2013 a w ogóle to jaki ten olej ma być? gdzieś tu na forum natknąłem się, żeby wstrzyknąć już przepracowany olej.. skąd mam go mieć niby przy wymianie idzie w niepamięć przecież ;] Najlepiej silnikowy podczas wymiany zostawić sobie trochę i wtedy będzie ok Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
capslock82 Zgłoś #22298 Napisano 27 Marca 2013 Weź zwykły czysty olej. A co to za różnica a mi się wydaje ze nawet czysty lepszy, jak masz to hipol jest gęsty i będzie dobry Nokian nie wiesz może nic na temat tego pisma???? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nokian77 Zgłoś #22299 Napisano 27 Marca 2013 Nokian nie wiesz może nic na temat tego pisma???? wiem poszło pw do Ciebie z moim telefonem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dybecki Zgłoś #22300 Napisano 27 Marca 2013 są dwie opcje.. 1) piszczy dalej 2) źle to zrobiłem w ogóle to kicha jakaś, nie byłem w stanie zbyt wiele wtłoczyć do środka tych gumek, a nie chciałem ich dziurawić kilkakrotnie kupilem hipol.. ale choć poczułęm luz wkłuwając się igłą, nie mogłem wtłoczyć oleju do środka bo był taki opór, że po prostu igłę mi wywalało od strzykawki jak mocniej nacisnąłem. do dupy. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach