Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Artmin - jak się juz Madzia zapisała na forum to musisz jej koniecznie zamówić koszulkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę wszystko brać w kompletach damsko-męskich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , w sprawie koszulek i ręczników jak tylko dogadam sprawe zrobie wątek i zbiorę zamówienia , czekam na odpowiedż jaka będzie cena koszulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komplety damsko-męskie są fajne bo to oznacza, że mamy rodzinne forum i mimo waszej pasji do tych aut, wasze kobiety dzielą je z Wami i chcą w nich uczestniczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komplety damsko-męskie są fajne bo to oznacza, że mamy rodzinne forum i mimo waszej pasji do tych aut, wasze kobiety dzielą je z Wami i chcą w nich uczestniczyć

 

dobrze kobiecina prawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komplety damsko-męskie są fajne bo to oznacza, że mamy rodzinne forum i mimo waszej pasji do tych aut, wasze kobiety dzielą je z Wami i chcą w nich uczestniczyć

to sobie posłodziła:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sobie posłodziła

 

pewnie sama liczy na komplecik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy potrzebuje schematu podłaczenia z MFD , od gniazd z tyłu radia do sterowania nim przy kierownicy, ma ktos moze taki schemat, albo wie gdzie takie cos szukac ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że sobie posłodziłam :P niebawem mam urodzinki , m-c później imieniki więc liczę na koszulkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak? Zakumał już ktoś - który user ma ten domek w Pobierowie? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może do sprzedania WŁ. Podgrzewania tylnej szyby ??

 

Jak coś to na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabiał ktoś dziwne piski z przedniego zawieszenia??

mrozy pościły i nagle coś piszczy w przednim lewym kole wystarczy kierownica pokręcić i słychać pisk, dźwięk jakby guma o gumę tarła...

efekt słyszalny rano , potem auto w użytku cały dzień i wieczorem cisza, następnego dnia to samo...:(

na forum piszą ze to niegroźne , ale może ktoś z was coś takiego przerabiał i ma swoje zdanie??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolny wahacz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto na podnośnik, strzykawka z olejem i zrobić zastrzyk w przeguby gumowe zawieszenia. Przedłuży żywotność zawieszenia o jakiś rok. U mnie z początku też słabo z rana piszczało, trzeszczało albo nie wiem jak to nazwać. po jakimś czasie odzywało się jak wrota starej stodoły. Już chciałem wymieniać zawiechę jak Ariel mi poradził taki zabieg. Potem zapomniałem o zawieszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto na podnośnik, strzykawka z olejem i zrobić zastrzyk w przeguby gumowe zawieszenia. Przedłuży żywotność zawieszenia o jakiś rok. U mnie z początku też słabo z rana piszczało, trzeszczało albo nie wiem jak to nazwać. po jakimś czasie odzywało się jak wrota starej stodoły. Już chciałem wymieniać zawiechę jak Ariel mi poradził taki zabieg. Potem zapomniałem o zawieszeniu.

o widzisz... dzięki za podpowiedz,

a co najśmieszniejsze ze dokładnie rok temu, dokładnie z tej piszczącej strony zostały wymienione 3 wahacze , tym bardziej mnie dziwi i denerwuje bo to nawet 15 tys nie przejechało.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeszczało albo nie wiem jak to nazwać.
Jak stary tapczan ;)

Mialem to samo w AVB przy temp. bliskich zeru.

zastrzyk w przeguby gumowe zawieszenia.
U mnie pomagalo od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Grzesiu , podnies go, mozna tez zwykłą oliwiarką zrobic taki zabieg , przy swoim tez podobnie miałem i to wystarczyło ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o widzisz... dzięki za podpowiedz,

a co najśmieszniejsze ze dokładnie rok temu, dokładnie z tej piszczącej strony zostały wymienione 3 wahacze , tym bardziej mnie dziwi i denerwuje bo to nawet 15 tys nie przejechało.

pozdrawiam

Przed zastrzykami sprawdź dobrze gumy osłaniające sworznie końcówek drążków, jeśli jest dziurka gdzieś i dostała się woda to zastrzyki nic nie dadzą, a w końcu sworzeń tak złapie, że kierownica może stanąć na skręconych kołach. Mi się tak końcówka zapiekła kiedyś pod Castoramą i godzinę pryskałem WD-40 żeby ruszyć koła i dokulać się do domu na wymianę końcówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed zastrzykami sprawdź dobrze gumy osłaniające sworznie końcówek drążków, jeśli jest dziurka gdzieś i dostała się woda to zastrzyki nic nie dadzą, a w końcu sworzeń tak złapie, że kierownica może stanąć na skręconych kołach. Mi się tak końcówka zapiekła kiedyś pod Castoramą i godzinę pryskałem WD-40 żeby ruszyć koła i dokulać się do domu na wymianę końcówki :)

dzięki za wskazówki, lada dzień coś z tym będę musiał zrobić, bo czas do roboty jechać i jak znam życie to gdy wyjadę i zostawię auto żonie to wtedy na bank coś się spi.... doli..

dzięki raz jeszcze Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności