Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Są szyldy, także na pewno trawisz.
Michał dzieki wiem gdzie to jest musze tam podjechac a telefonu nie masz bo niewiem czy musze zdjąc opony czy z oponami to robi ale dzieki jeszcze raz Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie.gdzie w szczecinie można dostac sprawdzone i tanie skrzynie biegów,bo moja padła.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie.gdzie w szczecinie można dostac sprawdzone i tanie skrzynie biegów,bo moja padła.

pozdrawiam

 

jakiej szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sześciobiegowa GQN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś zamiar sprowadzić jakieś auto z zagranicy? mam bon o wartości 100zł na tłumaczenie dokumentów w biurze tłumaczeń w Policach i mogę go odsprzedać. Wiadomo, że chcę mniej za niego. Zrealizować go można do końca czerwca przyszłego roku. Jakby był ktoś chętny to pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoś zamiar sprowadzić jakieś auto z zagranicy? mam bon o wartości 100zł na tłumaczenie dokumentów w biurze tłumaczeń w Policach i mogę go odsprzedać. Wiadomo, że chcę mniej za niego. Zrealizować go można do końca czerwca przyszłego roku. Jakby był ktoś chętny to pisać

 

moze sie do Ciebie odezwe w przyszlym czasie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze sie do Ciebie odezwe w przyszlym czasie

Jakby co to pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się spotkał z takimi dziwnymi objawami. Pare dni temu zauważyłem, że jak jade z 50km/h przy obrotach 1200 to autem co pare sekund szarpie. Czytałem, że może być to filtr paliwa ale do końca tego nie wiem. Czy ktoś z was ma jakieś inne pomysły? Auto nie wpada w żaden tryb awaryjny ani nic na liczniku sie nie wyswietla. Pod kompa jeszcze nie podłączałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu zauważyłem, że jak jade z 50km/h przy obrotach 1200
Jarek jak będziesz z takimi obrotami jeździł to możesz już umawiać paska do mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek jak będziesz z takimi obrotami jeździł to możesz już umawiać paska do mechanika.
Andrzeju nie jeżdze ale ostatnio jakos tak jechałem i poczułem, ze szarpie więc sprawdzałem. Przy większych obrotach nic nie czuć. jedynie przy 1200-1500 są takie reakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wymiany filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też szarpał ale przy mocniejszym przyspieszaniu,wymiana filtra paliwa i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju nie jeżdze ale ostatnio jakos tak jechałem i poczułem, ze szarpie więc sprawdzałem. Przy większych obrotach nic nie czuć. jedynie przy 1200-1500 są takie reakcje.

 

zagadaj do Sebastiana zeby ci podlaczył padake pod kompa i posprawdzajcie jakie przeplewka odczytuje wartosci i gitara

 

Panowie mialby ktos wlasnie przeplywke do AFN'a lub AJM'a? uzywana oczywiscie.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz mam , ale to jest od mojego passata , ostała mi sie , a silnik,, AVX,, nie wiem czy taka by cie zadawalała , nie wiem czy jest sprawna ,

 

---------- Dodano o 20:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:57 ----------

 

jedynie przy 1200-1500 są takie reakcje.
Jarek sprawdz we filtrze paliwa jest taki zaworek on czesto sie zapycha on jest taka klamrą zapięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zagadaj do Sebastiana zeby ci podlaczył padake pod kompa i posprawdzajcie jakie przeplewka odczytuje wartosci i gitara

a jakich wartosci spodziewasz sie przy obrotach 1200 ??

uklad EGR'u przy takich obrotach jest aktywny - nic nie zobaczysz ciekawego VAG'iem - przynajmniej jesli chodzi o mase powietrza i recyrkulacje spalin ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo kiedy mogę do ciebie uderzyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leo kiedy mogę do ciebie uderzyć

w tygodniu wieczorem ... mam loozik - weekend znowu zajety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności