Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

niech to Adam przeczyta on Cie chyba udusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech to Adam przeczyta on Cie chyba udusi
Już tam udusi, Adam będzie wiedział, że to wszystko jest w żartach napisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojedz nocą po Policach i powinien gdzieś stać srebrny Passat b5 po lifcie chyba nie jakiegoś Adama

mogę ci stasiu nawet dać namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy kto wie gdzie mozna dostac sam wkład (lusterko ) boczne od strony kierowcy kuna nie wiem jakim cudem ono wypadło bede wdzięczny za kazde info ( vw passat b5fl 2003 r)

 

Stasiu, wkład lusterka do B5 będzie pasował bez względu na to czy to "przed" czy "po lifcie" do Passata Twojego rocznika, ważne aby było "asferyczne podgrzewane z płytą nośną" i nie od "Angola".

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stasiu na allegro jest tego multum i nie drogo, no chyba, że jest Ci potrzebne na zaraz to pojedz nocą po Policach i powinien gdzieś stać srebrny Passat b5 po lifcie chyba nie jakiegoś Adama możesz sobie pożyczyć

 

hehe z tym, że Adam ma lustra z kierunkami a Stasiu nie więc nie będzie wkład pasował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ważne aby było "asferyczne podgrzewane z płytą nośną" i nie od "Angola"
Nie ważne czy angol czy europa. Przynajmniej z prawej strony. U siebie mam duże prawe od angola i jest wszystko ok. Tylko musiałem podstawę przełożyć od starego małego, myślę ze tak samo jest z lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zboczuch. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a jednak Adam czytał posta , umnie folia i cały mechanizm ,jest tylko własnie dzis patrzałem na to i to mi wygląda jak by sie lustro odkleiło od foli choć nie powinna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a jednak Adam czytał posta , umnie folia i cały mechanizm ,jest tylko własnie dzis patrzałem na to i to mi wygląda jak by sie lustro odkleiło od foli choć nie powinna .
Stasiu ja w b5 miałem to samo kiedyś przyjechałem z pracy wsiadłem do paska i pojechałem do domu, później chciałem pojechać do sklepu znowu wsiadam do auta patrzę w lusterko a tu nic nie widzę odkleiło się i do dziś nie mam pojęcia dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu jedź do Śwista, ja kiedyś kupowałem, mają cały czas na stanie różne rodzaje i w miarę tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Ariel teraz pytanko jaki klej zeby to skleic do kupy, podejrzewam ze zadne minutki i tym podobne , one sie robią twarde i morze to byc ze ktoś juz to wklejał własnie na te kleje, spróbuje do szklaża podejść on na pewno cos poradzi jaki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wkład był na wcisk a nie klejony. Jeśli odkleiło ci się lustro od grzałki to musisz ją usunąć. Kupujesz wkład podgrzewany podpinasz przewody i wciskasz w zaczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel ale to wszystko siedzi w obudowie lusterka tylko nie ma lusterka bo folia grzewcza jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel ale to wszystko siedzi w obudowie lusterka tylko nie ma lusterka bo folia grzewcza jest

No to jak kupisz cały wkład, to i tak musisz wyciągnąć stare mocowanie razem z grzałką. No chyba, że nowy wkład też rozkleisz i wkleisz szkło w stare mocowanie? Ale to zdeczka głupiego robota :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu nie sklejisz tego niczym, cały wkład musisz wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności