Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Na lawecie
Albo na lince :D

Ale musiałeś porządnie dostać bo mój szef jeździ autem z pękniętą szybą już z 3 lata, i to pęknięcie bardzo widoczne od strony kierowcy, przechodzi przeglądy (nie wiem jakim cudem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od strony kierowcy, przechodzi przeglądy (nie wiem jakim cudem).
Może diagnosta jest niewidomy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przechodzi przeglądy (nie wiem jakim cudem).

po znajomości albo jakieś inne przekręty,

w zeszłym roku kumpel wziął moje auto na przegląd ( ja bylem w robocie) jego ojciec ma warsztat zna tych wszystkich diagnostów, mechaników w okolicy no i pojechali przegląd zrobili wszystko cacy ( zresztą auto sprawne było )

wróciłem z roboty przyszedł czas na wymianę opon pojechałem i niespodzianka koleś który kola wymieniał pyta kiedy auto na przeglądzie było ? ja mu na to ze całkiem nie dawno na to on.... niech pan patrzy...

pokazuje mi popękane przewody hamulcowe , masakra ( zresztą pisałem tu kiedyś o tym na forum)

masakra jeśli chodzi o takie przeglądy kombinowane, nie mowie ze maja się czepiać każdej drobnostki ale są pewne podstawowe rzeczy które wpływają na nasze bezpieczeństwo........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przechodzi przeglądy (nie wiem jakim cudem).
W tym aucie szyba to pryszcz, zawiecha napitala tzn. już nie bo jak zaczęło telepać kierownicą to pojechał i zrobił. ABS nie działa za to jedno koło tylko hamuje, miałem awaryjne hamowanie to nie wiedziałem gdzie spindalać. Drzwi jak nie jebniesz w klamkę od zewnątrz to musisz jechać z otwartymi. Silnik widzi tylko olej jak ja wsiadam do auta. Kontrolka hamulców dotąd się paliła aż odkurzyłem czujnik bo taki syf był w czujniku. Dzisiaj kogoś na stację odwoziłem to popiół z popielniczki sypał mi się po nogach na zakrętach, kierownica się klei do rąk (nie ma szansy puścić jej w razie co :P). Ogólnie jak jedzie ze swoją partnerką to na tylnym siedzeniu butelki po napojach spadają robiąc taki hałas jakby ministrant dzwonił dzwoneczkami w czasie mszy św.. Qrwa bałem się tym autem jeździć, teraz już nie, ale wstydzę się. :P
Może diagnosta jest niewidomy.
To musiałby jeszcze nic nie słyszeć i nie mieć powonienia. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurde ja bym chyba eis wyrzygał w takim aucie. Jacek bardzo Ci współodczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli starczy ten separator o ktorym pisal capslock?
Raczej tak.

Dzisiaj sprawdzilem na zwyklej antenie od TV i radio juz lepiej odbieralo. Zamawiam separator.

 

To gdzie podlaczyc ten trzeci, maly kabelek? To jest masa czy cos? Ogolnie jak to zlaczyc?

Znajomy ma taki problem w civicu.

W moim nowym pionku jest wyjscie na remote control i pisza zeby tam podlaczac.

 

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

 

, przechodzi przeglądy (nie wiem jakim cudem).
Normalnie. Czasami +50zl do ceny przegladu i autem nawet nie trzeba jechac na badanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie. Czasami +50zl do ceny przegladu i autem nawet nie trzeba jechac na badanie
Te czasy powoli się kończą bo każdy szanuję swoją pracę. Jeszcze jest tak ze robi się przegląd i za kilka dni dopiero się odbiera dowód ze stacji żeby diagnosta był czysty. Bo po kilku dniach to wszystko mogło się stać z autem. W Pyrzycach często policja stoi koło stacji i patrzy kto wyjeżdża i jak podpada to rutynowa kontrola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem separator , bo coś ostatnimi czasy cienko łapało radyjko fale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra radja Maryja ci się zachciało

 

Akurat ta stacja to bez podłączenia anteny odbiera hehe:Dtaką ma moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra radja Maryja ci się zachciało

 

akurat to dziadostwo to zawsze i wszędzie odbiera :506:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie kto jechal dzis rano w poniedzialek rano ok 7:20 i na moscie pionierow w korku pchal sie do centrum prawym pasem bialym 3bg kombi z wlepa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyznac sie kto jechal dzis rano w poniedzialek rano ok 7:20 i na moscie pionierow w korku pchal sie do centrum prawym pasem bialym 3bg kombi z wlepa?
Ja wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bylismy u Jacka Leo z audiczka,diagnoza postawiona bardzo szybko,teraz trzeba szukac usterki,taka obsługa mi się podoba a nie jeżdżenie po mechanikach co zaraz by pół silnika wymieniali,jeszcze raz wielkie dzięki Jacek,na pewno koleś będzie już twoim klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem

super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iagnoza postawiona bardzo szybko,teraz trzeba szukac usterki
I co wyszlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co wyszlo?

 

Jacek stwierdził problem z przewodami paliwowymi,lub odpowietrzenie baku itp,dziś będziemy z kolesiem dłubać,dam znać co wyszło.Poprzedni mechanicy kazali wymieniać pompę i wtryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz

Poprzedni mechanicy kazali wymieniać pompę i wtryski.
a jednak Jacek ten człowiek ma talent o wie gdzie boli w autku ,, moze podpowiem miałem podobny przypadek ale w vw u kolesia i usterką był mały zaworek w filtrze paliwa on jest wciskany i taką klamra zapinany jesli ma koleś cos takiego niech sprawdzi zakup nowego i problem znikł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak Jacek ten człowiek ma talent o wie gdzie boli w autku
Jeszcze tak bym go nie zachwalal. Na razie postawil swoja diagnoze, a czy wlasciwa to przeciez okaze sie dopiero po naprawieniu auta. Wtedy mozna bedzie cos o Leo powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
acek stwierdził problem z przewodami paliwowymi,lub odpowietrzenie baku itp,dziś będziemy z kolesiem dłubać,dam znać co wyszło.Poprzedni mechanicy kazali wymieniać pompę i wtryski.

Ja bym spróbował jeszcze wymienić czujnik temp. płynu chłodzącego, daje takie same objawy jak wasze, a i błędów nie wywala nawet CAN nie wykrywa jego usterki.

 

zaworek w filtrze paliwa on jest wciskany i taką klamra zapinany

To jest regulator ciśnienia paliwa, w większości vw znajduje się on też na szynie wtryskowej.

 

Jeszcze tak bym go nie zachwalal. Na razie postawil swoja diagnoze, a czy wlasciwa to przeciez okaze sie dopiero po naprawieniu auta. Wtedy mozna bedzie cos o Leo powiedziec

 

eee już nie jedno udowodnił, moim zdaniem można chwalić :D

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności