Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

No i koła zmienione na 16" z zimówkami
Przed chwilą wróciłem z Goleniowa i temp odczytana z klimy 15,5 st/c. I z tego co mówili w TV ma tak być do końca tygodnia włącznie z weekendem od przyszłego tygodnia ma się ochłodzić. W niedzielę ostatecznie podejmę decyzję co do zmian kół.
Jedyną różnicą odczuwalną jest bardziej miękkie pokonywanie nierówności ale za to na zakrętach to muszę się na nowo nauczyć tym jeździć.
Przy takiej temp. jak podałem wyżej tak się zachowuje opona zimowa ze względu na gumę z jakiej jest skonstruowana. Dopiero gdy mamy na dworze temp ok 5 st/c opona zaczyna się zachowywać jak na to pozwala jej materiał konstrukcyjny. Tak że Andrzejku spoko loko, temp spadnie do odpowiedniej i opona zacznie się odpowiednio zachowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie pasowała, ja miałem zamontowaną, ale długo się nie trzymała . Jak leciałem na trasie 150 to w pewnym momencie ją zobaczyłem w lusterku po chrupnięciu jak leciała w pole :D Dobrze, że droga była pusta.
To mnie nie pocieszyles ;)

 

Moze wina montazu?

 

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

 

Policja spisuję notatkę z miejsca zdarzenia , którą odbieracie od razu lub po np 2 dniach
Mi jak spadlo drzewo na auto, policja nie chciala dac mi kopi notatki, argumentujac tym, ze jest ona dla ubezpieczyciela ktory sie po nia zglosi.

Pozniej, gdzie indziej sie dowiedzialem ze kopie mozna uzyskac, skladajac wniosek i placac chyba 17zl. Wydaja w terminie do 30 dni.

 

 

Dodam że do kwoty 150 euro pieniążki wypłacane są na podstawie paragonów i faktur przez zarządce drogi bez powoływania rzeczoznawcy
opony i sprawdzenie geometrii było to prawie 900zł .
Czyli 3 stowki doplaciles?

 

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

 

ja miałem zamontowaną
Jakas roznice czules majac i nie majac niej? Halas, nagrzewanie sie silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oby nikt z nas tego nie doświadczył ale spoko może przydac się na przyszłosc ;)

 

ja doświadczyłem jakoś na początku roku :( dlatego 18'' poszły w WOONNNN i kupiłem od Ciebie 16":dobrze

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam , Stasio , Konrad - Panowie z Polic szukam w Policach do kupienia garażu. Jakbyście coś wiedzieli proszę o informację

A w jakim rejonie Polic szukasz garażu? Konkretna ulica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek tylko jeżdżę na tych oponach kilka dni i na początku temperatura nie przekraczała 8 stopni, ale zobaczymy jak się ochłodzi faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jakim rejonie Polic szukasz garażu? Konkretna ulica?

 

najlepiej robotnicza lub jak najbliżej jej. Mieszkanko mam upatrzone na robotniczej ale bez garażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej robotnicza lub jak najbliżej jej

coś się poszuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej robotnicza
spróbuje z zoną porozmawiac ona tam moze sie popytac kto bedzie chciał sprzedać garaz dam znac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś się poszuka

dzięki

 

---------- Post added 01-11-2011 at 00:00 ---------- Previous post was 31-10-2011 at 23:59 ----------

 

spróbuje z zoną porozmawiac ona tam moze sie popytac kto bedzie chciał sprzedać garaz dam znac .

 

ok będę czekał na info ;) podziekował za chęci chłopaki ;)

 

---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polczynie wczoraj ukradli 7 Paska w ciagu 2 miesiecy, co tydzien jakis znika. Ten wczorajszy na sasiedniej ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej robotnicza lub jak najbliżej jej. Mieszkanko mam upatrzone na robotniczej ale bez garażu

 

Popytam tu i tam , to kiedy parapetówę robisz z miłą chęcią się wproszę mam blisko ja na bankowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakas roznice czules majac i nie majac niej? Halas, nagrzewanie sie silnika?

Żadnych różnic nie było:D Tylko świadomość w głowie, że ją mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnych różnic nie było:D Tylko świadomość w głowie, że ją mam :D
Mi to chyba tyle da, ze skrzynia bedzie mniej narazona na uszkodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki jestem tu nowy i chciał bym się popytać co do auta to gdzie mogę?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema chłopaki jestem tu nowy i chciał bym się popytać co do auta to gdzie mogę?? Pozdrawiam

Witaj Kolego.

Pytanie zadaj w odpowiednim dziale ktore dotyczy Twojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popytam tu i tam , to kiedy parapetówę robisz z miłą chęcią się wproszę mam blisko ja na bankowej :D

 

Adaś , spokojnie na wszystko bedzie pora - narazie trwaja ostre negocjacje cenowe , męczę cenę ze sprzedawcami ale za garażem trza już się rozejrzec

 

---------- Post added at 10:54 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

 

W Polczynie wczoraj ukradli 7 Paska w ciagu 2 miesiecy, co tydzien jakis znika. Ten wczorajszy na sasiedniej ulicy.

 

to jakiś nalot tam macie na te paski - wcale nie fajnie się czyta o takich rzeczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegos sprawdzonego gazownika w Szczecinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polczynie wczoraj ukradli 7 Paska w ciagu 2 miesiecy, co tydzien jakis znika. Ten wczorajszy na sasiedniej ulicy.
Czyli macie złodziei wyspecjalizowanych w passatach
Macie jakiegos sprawdzonego gazownika w Szczecinie?
Naprzeciw głównej bramy cmentarza centralnego wjazd albo koło nasypu kolejowego albo na skrzyżowaniu za przejściem dla pieszych jadąc od centrum. Bardzo konkretny koleś. Nie wiem jak to tera wygląda ale jak zajeżdżałem busem robił cuda w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakiś nalot tam macie na te paski - wcale nie fajnie się czyta o takich rzeczach ;)

 

Nawet spi sie niefajnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet spi sie niefajnie
Wpuść jakiego bydlaka typu Amstaf , Pitbull albo rottweiler na podwórko a wówczas nikt tam nie wejdzie, nawet sąsiedzi po swoje auta jak zaczną u ciebie parkować. Jest jeszcze jeden pozytyw ubezpiecz furę na wysoką sumę i nie będziesz musiał go sprzedawać i sprzed domu ci go hapną a ty zostaniesz z gotówką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności