Skocz do zawartości
Maki

Wyprzedaż rocznika 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o wyprzedaży rocznika 2007? Udało sie komuś kupic jakies ciekawe auto w dobrej cenie? jakie wogole macie podejście do wyprzedaży rocznika? ja swoje auto odebralem w grudniu,a zamówione w październiku. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq

Im dalej w nowy rok tym ceny niższe na ubiegłoroczne. Na nowe auto, które katalogowo kosztuje 100 tys można dostać rabat powyżej 10 tys. i to na nowy model. Mi obiecano rabat na poziomie 12%, auto zamówione w listopadzie [dowolna konfiguracja] a odebrane w styczniu br. [produkcja 48 tydzień 2007] gdyby było nawet wyprodukowane już w 2008 rabat nie uległby zmniejszeniu.

trzeba znaleźć "złoty środek" pomiędzy czasem a ceną. Tak jak napisałem im później tym ceny lepsze, lecz nalezy pamietać, że wyprzedażowe auta są już o określonej konfiguracji, niektóre elementy [drobne] możesz domontować, ale już np. tapicerki nie zmienisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem auto w styczniu br. Produkcja będzie za tydzień, dostawa może na początku marca. Dostałem prawie 17% rabatu. Myślę, że na auto z 2007 możesz powalczyć o co najmniej 20%.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja zamówilem Paska 27.11.07 r i teraz dostalem tydzien prod. na 8 tydz. roku, oczuwiscie 2008r i tez mam 9000 tys i do tego rabat dostalem rabacik, zamówilem na 160 tys a do odbioru mam za 140 tys w vw indywidualu, juz sie nie moge doczekac:), wiec jaki sens brac 2007 rok skoro ten sam upust ale to pewnie chwyt marketingowy, ja zaryzykowalem i sie udalo

:->:->:>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram oferty ale najlepsza- wycena 141500 do zapłacenia 125200.Chcę zamówić w przyszłym tygodniu tak aby odbiór był nie później jak w kwietniu.Ale dealerzy coś skąpią z rabatami a w Lublinie to mnie totalnie olali mimo ,że chcę jednocześnie kupić POLO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ILE dali ci niby rabatu ja dostalem 3 procet plus 9000 tys. i to za 2008 rok zamówilem w listopadzie a produkcje mam 8 tydz. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na auto z 2007 możesz powalczyć o co najmniej 20%.

 

Pozdrawiam

 

Chyba cię posrało. Przepraszam za wyrażenie ale ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez taki sformułowań :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak się widzi taki sformułowania "co najmniej 20%" i ktoś sobie weźmie to do serca i pójdzie do dealera powołując się na kolegę Wojtas to wyjdzie na niezłego barana.

Sorry za wyrażenie więcej nie bedę.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali u Chylińskich w Warszawie moja cena -pakiet komfort i nawigacja-11,5% upustu+ pakiet komfort i nawigacja od którego nie liczą upustu. wychodzi ok 5% upustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrus

Witam wszystkich,

 

W tym miesiącu też chcę zamówić B6 kombi 170KM DSG Highline. Cena z dodatkami 175000 PLN, cena po upustach 161000 PLN. Czy to dobra oferta ? (diler Szewczyk Warszawa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq

Tak sobie kombinuję, że powyżej 150 tys. za passata to przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

A nie myśleliście brać auta np z salonu z Austrii lub Niemiec?? Z tzw rynku równoległego?? Taniej i taka sama gwarancja na cała UE. Można serwisować wszedzie. Można to samo autko dostac za ok 15 tyś mniej...

Skontakujcie sie z najbliższym autobrokerem i zapytajcie naprawde warto. podaje przykład a4 które w Polsce w salonie kosztuje 150tyś z tym wyposażeniem a od autobrokera 128tys w tym jego prowizja + tlumaczenia + transport do PL.

http://www.sendspace.com/file/hg4a8p

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myśleliście brać auta np z salonu z Austrii lub Niemiec?? Z tzw rynku wtórnego?? Taniej i taka sama gwarancja na cała UE. Można serwisować wszedzie. Można to samo autko dostac za ok 15 tyś mniej...

Skontakujcie sie z najbliższym autobrokerem i zapytajcie na prawde warto. podaje przykład a4 które w Polsce w salonie kosztuje 150tyś z tym wyposażeniem a od autobrokera 128tys w tym jego prowizja + tlumaczenia + transport do PL.

http://www.sendspace.com/file/hg4a8p

Pozdro

to jest cena za nowy model A4- z tego roku czy stary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

2008 Nowka z salonu w Niemczech :) od auto brokera ktorego nr jest w tym pdf :P

 

Z tym wyposażeniem w PL 150 tys ??? no bo trzeba dac 10 na KT i z 15 dilerowi :P

A potem za tą cene kto wie z jaką uprzejmościa spotka sie czlowiek na salonie :P

Ja np w Nowym Sączu to moge liczyc na herbatke z cyjankiem lub tez jakies inne zrodelko zemsty :D

 

Zobacz sobie na strone dreambrokers.otomoto.pl oni też sie tym trudnia są z krakowa i maja naprawde pare fajnych furek za duzo mniej niz w PL. oto jedna z nich :

 

http://dreambrokers.otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-dpf-pakiet-nowy-C3900721.html

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niezła i chyba dużo lepsza alternatywa od Paska-apropo za tydzień jade ją przetestować ->zobaczymy czy to nie są tylko gołe fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo fajna - nie musi utrzymywać salonu więc można zejść tyle z ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba cię posrało. Przepraszam za wyrażenie ale ....

 

Co Ci nie pasuje kolego? Skoro na nowy dostałem 17 to na 2007 jest możliwe 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to mi daj namiar, to kupię parę sztuk. Popatrz ile goście podostawali przy wyjsciówce 150 tyś, a 20% to abstrakcja !!! Twój upust też jakiś podejrzany. Sprawdź to auto czy nie było walone albo malowane.:P

P.S. Chyba że Ci policzyli bixenony osobno, navi osobno, rolety osobno, lakier osobno to wtedy ci wyjdzie te 17% może:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A ja dostalem ok. 75% upustu :D Polowa roku 2003, autko odebrane w marcu 2007... No i troche kilometrow zrobione ;)

Jesli nikt nie ma ochoty na diesla, to niech sie zainteresuje nowymi autami z USA-dolar jest slaby, do tego w USA samochody tez sa tansze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności