Skocz do zawartości
Kuczi

Bujanie sie auta

Rekomendowane odpowiedzi

z tym zawieszeniem to bywa roznie, czasami nawet subiektywne odczucia siedzac w wygodnym fotelu sprawiaja, ze lepiej sie czuje auto i pozwala sie na szybsze pokonywanie zakretow :)

 

 

Majac B3 1.8 mono, z kubelkowymi fotelami wchodzilem w taka serie zakretow ok 130-140km/h (zawiecha totalna seria).... a zaczalem duzo lepiej czuc samochod i pozwalac sobie na rozne "wybryki" ... pewnie pare osob co za mna jechalo, albo wozi sie ze mna czasami po miescie to wie o czym mowie :)

 

potwierdzam - ostatnie badanie amorów u "specjalisty na stacji diagn." - sprawnosc niby 80% - a mam tak samo jak shade - 1.8(6) mono+kubelki - na szybkich zakretach >100km/h mozna rzeczywsice miec niezla frajde na seryjnym zawiasie :619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jedrus powiedzial, mialem wrazenie a raczej jestem pewien ze jego lepiej trzyma sie w zakretach. Fakt, mial wymienione amorki i sprezyny a to juz duzo. Ja u siebie nie zmienialem i nie mam pojecia kiedy byly zmieniane choc na tescie wychodzi 70 %. no i te nieszczesne fotele w vr-rze, normalnie tragedia. Miekkie jak diabli i chyba specjalnie produkowane dla niemieckich dziadkow ktorzy wola wygode(wygodnie to jest) a nie troszke sportowa jazde. Shade ile kosztowal Cie ten kubelek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw moze wystarczylyby Ci fotele od B4 GT? To co prawda nie prawdziwe kubelki ale mam takie w b3 i jezdzi mi sie znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, wiem i tez jezdzilem raz i powiem Ci ze super trzymaja w zakretach. No ale mam na razie inne wydatki a z seryjnymi jakos wytrzymam :611: no chyba ze trafilby sie jakis tani....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link 1

kuczlaw nie znam sie czy to drogo czy nie ale cena mysle do negocjacji - i do tego jesli dogadalbys sie ze sprzedajacym ze zostawiasz stare w rozlcizeniu cena moglaby byc dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, dzieki za link ale jak juz bym kupowal to tylko fotel kierowcy i to najlepiej od GT a juz nie wspomne o recaro :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że Ty próbujesz wchodzić w zakręty grubo ponad 100km/h to się nie dziwie :P

No faktycznie to sie zaczyna przy predkosciach ok 100

Czyli "ten typ tak ma" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dena5
Witam. Tak sobie jezdze i jezdze i autko troche dziwnie sie zachowuje a mianowicie buja sie na boki na nierownosciach tak jakby plywalo

 

Czy Twój problem kuczlaw już został rozwiązany ?? Bo jeżeli nie to chyba będe mógł Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dena5, jeszcze nie ale stawiam na amorki które muszę zakupić i wtedy zobaczymy :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dena5
dena5, jeszcze nie ale stawiam na amorki które muszę zakupić i wtedy zobaczymy :611:

 

 

Wiesz co powiem tak....... :

też miałem takie bujanie w aucie najczęściej przy wyjściu z zakrętu, było coś takiego że się buda zabujała, więc pojechałem do najlepszego mechanika w swoim mieście który się zajmuje tylko zawiechą, no i odpowiedź była prosta. Wymień sobie tuleje w tylnej belce ( numer katalogowy 3A0 501 541) powiem Ci że po wymianie tego skończył się mój problem. Najlepiej bym Ci polecił Lemforder'a tuleje. takie szły oryginalne do tych pasków w fabryce. Jeżeli to Ci nie pomoże to ja nie mam juz na nic pomysłu co by to mogło byc, ale po przeczytaniu wszystkiego w twoim temacie nie widziałem nic o tulejach tylnich więc odrazu wiedziałem że to jest przyczyną, bo przeszedłem to na własnej skórze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dena5
buja sie na boki na nierownosciach tak jakby plywalo

 

Siema Kuczlaw, i jak sie teraz jezdzi po wymianie tulei w tylnej belce ??

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dena5, dopiero zabieram się za wymianę, przeczytaj TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dena5
dena5, dopiero zabieram się za wymianę,TO

 

 

 

No to gratuluje wyboru. Jak dlamnie to ładnie zainwestowałeś w zawieszenie.

Ja raczej na 100% będe miał w swoim B4 xenon na wiosnę no i elektrykę będe zakładał. Zawieszenia nie robię bo mam cacy zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej na 100% będe miał w swoim B4 xenon na wiosnę no i elektrykę będe zakładał.

witam w klubie, tez zakladam xenon :] ale z mala "niespodzianka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dena5
tam w klubie, tez zakladam xenon ale z mala "niespodzianka"

 

Pochwal się z jaką niespodzianką !! I za ile zakładasz ten xenon (kwota) ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się z jaką niespodzianką !! I za ile zakładasz ten xenon (kwota) ?? :)

zestaw do montazu zakupilem dwa dni temu, musze teraz tylko sciagnac lampy i pobawic sie nimi przez 2 dni. Nie chce narazie mowic o kosztach, bo nie wiem jak to mnie wyjdzie, ale jak zrobie nie omieszkam zamiescic wyceny.

Szukam jeszcze spryskiwaczy w zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności