Skocz do zawartości
Gość qbon

Może ktoś pomoże (laikowi) w kwestii nawigaci?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qbon

Witam,

 

Jako, że to mój pierwszy post, chciałbym ze wszystkimi się przywitać.

 

No to do rzeczy. Od razu przyznaje,że jestem totalnym laikiem, jesli chodzi o nawigację i de facto passaty. Chcę po prostu pomóc pewnej osobie w ustaleniu czy w ogole jest możliwość uruchomienia jakiejkolwiek nawigacji.

 

Jesli chodzi o samo auto to jest to Passat, rocznik 2004, TDI 130km z wbudowaną nawigacją VW Navigation System MFD.

 

Troszkę poczytałem na Waszym forum, wcisnąłem kombinacje 3 i 6 i w polu HW są same kreski :confused:.

 

Czy z danych które Wam podałem, jesteście w stanie powiedzieć mi co to za nawigacja, jaką mapę do niej szukać i co z tym dalej w ogole robić?

 

Sorki, tak jak pisałem, jestem totalnym laikiem, wiem, że odpowiedz może okazać się niemożliwa bądz banalnie łatwa:).

 

Z góry dzięki za wszelaką okazaną pomoc:).

 

Pozdrawiam,

 

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej navi jest mapka polski 07/08 z polskim lektorem. Można też wgrać polskie menu.

 

mapka jest zapisywana w formacie DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

....Passat, rocznik 2004, TDI 130km z wbudowaną nawigacją VW Navigation System MFD.

.....

 

jesli navi jest orginalna z tego autka to w tym roczniku byly tylko wrsje DX, wiec mapa polski bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam passat z 2001 r i mam w nim navi ale z płytami niemieckimi gdzie można kupić taką płytę z polską mapką a moż emasz instrukcję obsługi po polsku

pazdrawiam

mój email [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...do tej navi jest mapka polski 07/08 z polskim lektorem...

 

Hm... jest i nowsza :) 2008/2009 i lektor PL też się do niej znajdzie...

 

Troszkę poczytałem na Waszym forum, wcisnąłem kombinacje 3 i 6 i w polu HW są same kreski .

 

Dopiero po załadowaniu płytki z mapami jesteś w stanie odczytać dane - stąd masz narazie same kreseczki -----

Edytowane przez - PaK -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz Pak na datę mojej wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zikok

a czy z płytką niemcy dx też pokaże wersję na terenie pl. i jak mogę sprawdzić wersję nie wyjmując navi.:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli na panelu navigaci pisze RADIO NAVIGATION SYSTEM to masz wersję A lub B, jeśli pisze RADIO NAVIGATION SYSTEM MFD to masz wersję C, D lub G

 

dotyczy to navi MFD, ale analogicznie jest w navi MCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam passat z 2001 r i mam w nim navi ale z płytami niemieckimi gdzie można kupić taką płytę z polską mapką a moż emasz instrukcję obsługi po polsku

pazdrawiam

mój email [email protected]

kolego mas21 tu masz instrukcje po polsku do swojej navi http://navi-forum.pl/dload.php?action=file&id=1

 

ale musisz się tam zalogowac założyć konto i pobierzesz sobie instrukcje

Edytowane przez mirekserwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kolego zikok masz navi dokładaną, ale mniejsza o to, ważne że jest to navi DX-sowa która czyta mapki polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zikok

die cd ist nicht lesbar legen sie bitte eine geeginete cd rom fur volkswagen navigation system mfd ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja tego języka nie lubię :/

 

wyczyść laser w navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zikok

die cd ist nicht lesbar legen sie bitte eine geeginete cd rom fur volkswagen navigation system mfd ein

 

 

mam taką informację w navi po włożeniu płytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zikok

Dziękuję za podpowiedzi proszę jeszcze wytłumaczcie to

 

 

es ist keine cd eingelegt legen sie bitte eine geegnete

Edytowane przez zikok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności