Skocz do zawartości
Gość centrum2954

Gdzie może się znajdować zmieniarka cd?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centrum2954

Witam

Kupiłem ostatnio Passata rok 2002, 1.9TDI Kombi

 

I zastanawiam się gdzie może być umiejscowiona zmieniarka cd (jeśli wogóle jest ofkorz).???

Jak naciskam w radiu przycisk 'CD' to pojawia się napisz 'Changer - No CD'

czy to oznacza że jest zmieniarka tylko nie ma w niej cd, czy też może to oznaczać nie ma wogóle zmieniarki?

 

I drugie pytanie, jeśli nie ma to jaką kupić (może jakieś linki), i gdzie ją zamonotwać.

Może są już gdzieś wyprowadzone kable???

 

Wiem, wiem najlepiej zapytać sprzedającego ale niestety nie będe miał z nim kontaktu przez najbliższe 2 tygodnie, a chciałbym to załatwić w najbliższym.

 

Z góry dzięki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo zmieniarka znajduje się po lewej stronie w bagażniku za klapką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

Dokładnie tam w schowku po lewej stronie. Chyba, że już jej tam niema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość centrum2954

ok, jutro sprawdze.

A jeśli nie ma to możecie mi jakąś polecić, bo się kompletnie na tym, nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość widmo

witam

od 2 dni mam paska i szukałem zmieniarki lecz nie ma :(

ale sa dwa kabelki do radia podpięte:eek:

wiec gdzie jest zmieniarka lub końcówka kabla?

gdzie moge znalezc schemat instalacji do passata? (2001)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co do zmieniarki to mozna ja zamatowac albo w bagazniku na suficie ( no niewiem jak to dokladnie nazwac ale wszyscy wiedza o co chodzi :) ) i to jest chyba najpraktyczniejsze, ale tez sa takie ktore mozna zamontowac w srodku podlokietnika ( niewiem jak to dziala bo widzialem to tylko u kolegi w samochodzie ale juz sie nic wiecej o tym niedowiedzialem bo sprzedal autko :( )

 

 

a co do Pana Widmo to ja bym proponowal podjechac do ASO VW i wejsc tylko na serwis i poprosic jakiegos mechanika (elektryka). On Ci wszystko powie co i jak.... i niebedzie trzeba otwierac zadnego nowego zlecenia ani nic takiego czyli za FREE :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją (6 płyt)mam pod samym radiem ale nad klimatroniciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef_Mafii

Hej ja tez nie moge znalezc tej zmieniarki. Czy chodzi o schowek w bagazniku(z tylu bagaznika po lewej) na ktorym jest znaczek sugerujacy jakby to byl schowek do apteczki samochodowej? Zeby otworzc zamek trzeba przekrecic koleczka...a moze ma ktos fotke? Mam paska z wyposazeniem SE '98...ktokolwiek wie bede wdzieczny za info....aaaa i jest to wersja angielska...wiec nie wiem czy schowki sa odwrocone czy tylko kierownica... I czy schowek na zmieniarke jest w bocz nej sciance bagaznika czy raczej pod obok kola zapasowego(tzn pod dnem bagaznika)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interflu

A mam pytanie czy zmieniarka taka do bagaznika albo gdzie indziej była w pakiecie z radiem beta? Czy była jako opcja?

Bo nie wiem czy szukać? I w ogóle gdzie tego szukać. Patrzyłem w bagażniku ale cholipka nie mam pojęcia gdzie to może być.

U mnie schowek po lewej stronie jest czerwony trójkąt a apteczka jest po prawej. Ale w żadnym z nich nie znalazłem changer'a.

I tam gdzie jest koło to też nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np w podłokietniku przednim zmieniarke na 6 CD ;)

Ale czesciej jest jak pisali koledzy wyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie czy zmieniarka taka do bagaznika albo gdzie indziej była w pakiecie z radiem beta? Czy była jako opcja?

 

Zmieniarka w opcji - z pewnością za dopłatą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interflu

A to nie mam pewnie co dalej szukać! Ale przydałaby się bo cały czas tylko FM (no i AM - cb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie mam pewnie co dalej szukać! Ale przydałaby się bo cały czas tylko FM (no i AM - cb)

 

Przecież zmieniarka to nie igła ,a Passek to nie Titanic ; jak ma być to byś już znalazł-w końcu płyty też trzeba zmieniać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interflu
Przecież zmieniarka to nie igła ,a Passek to nie Titanic ; jak ma być to byś już znalazł-w końcu płyty też trzeba zmieniać:)

 

Też tak mysle dlatego już się nie łudzę że gdzies tam jest. Będe musiał się rozejrzeć za zmieniarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora

zajrzalem do bagaznika i niestety u mnie nie ma nic coby wygladalo jak zmieniarka ani tez zadnego kabla ktory by wystawal luznie sugerujac ze mozna tam cos podpiac, zrobilem jednak zdjecie gdyz jest jakis element ktory moze po rozkreceniu ta biala kostka (nie chcialo mi sie grzebac i rozbrajac elektrykiem ie jestem :( ) moglby byc wyjsciem do ktorego podlacza sie kable do zmieniarki zalaczam zdjecie czy to moze byc czy nie?

bagaznik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robdol

To nie to. Zobacz po drugiej stronie bagażnika - moja właśnie tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora

po drugiej stronie niestety nie ma nic poza podnosnikiem kluczami (zadnych kabli )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robdol

Zobacz jeszcze pod fotelami i w schowku.....to nie igła

Chyba że już została wyciągnięta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora

nie ma i na pewno nie było szukałem tylko czy nie ma kabla ewentualnie, ale nie ma na 100% zastanawiam sie tylko na kupnem takiego czegos i wsadzenia go do schowka podobnie jak na zdjeciu

http://cgi.ebay.co.uk/MP3-Player-for-Volkswagen-DELTA-RCD200-RCD300-RNS2-MFD2_W0QQitemZ160235542955QQihZ006QQcategoryZ3293QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem ale w moim passacie znalazlem w schowku zamykany otwor z znaczkiem sniezynki i o podejrzewam ze to nie jest chlodzenie :)) tylko czy dla takiego lamera (jak ja) bedzie sobie mozna poradzic z wyciagnieciem radia i wsadzeniem wtyczki oraz przeprowadzeniem kabli pod deska do schowka czy to wieksza filozofia, sprawa wyglada na prosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w kole zapasowym ? masz koło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności