Skocz do zawartości
Gość LegoS

6X9 ..+??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LegoS

Witam :)

 

Pisze poniewaz sam jzu troche sie zakręciłem mianowicie przymiezam sie do kupna glosniow na tylna polke do mojego paska b3 sedan i zastanawiam sie nad kilkoma rozwiazaniami mianowicie:

 

1)Boschman:

 

-http://allegro.pl/item295519826_najnowsze_elipsy_boschmann_500w_6x9_gwarancja_12.html

-http://allegro.pl/item294036401_boschmann_6x9_700wat_pr_6390_turbo_hit_gwara_f_vat.html

2)Blaupunkt:

-http://allegro.pl/item295750044__najtaniej_nowe_blaupunkt_gtx_693_hit_2007_gwar_.html

-http://allegro.pl/item299180530_blaupunkt_bgx_693_hp_240w_model_2007_sklep_gwaranc.html

3)JBL:

-http://allegro.pl/item296169230_jbl_gt5_963_nowosc_wys_gratis_bonusy_210w_.html

4)Pioneer:

-http://allegro.pl/item298133999_pioneer_ts_a6901_gwarancja_pl_240w_promocja.html

 

Ktore z nich odrazdzacie/polecacie? ktore z nich najlepsze?

 

 

Zdecydowalem sie na wybor glosników 6X9 poniewaz "podobno" monza je poldaczyc pod same radio:confused:bez uszczerbku dla zdrowia zarowno glosnikow jak i radia jak widac cena oscyluje w granicach do 200 zł za komplet.W póżniejszym czasie chcialbym dolozyc "jakiś" wzmacniacz ale co do neigo to pewnie tez najpier bede musial cale forum przewertowac zeby sie czegos dowiedziec bo jak narazie to za duzo nie wiem:

 

moje radyjko to:

Peiying PY-8118U mp3/cd/usb/sd/mmc 4X45

 

 

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi za które z góry dziekuje:vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę ci kolego. Ale w najbliższym czasie bede takie pionki sprzedawał mam je na tyle i śmigają całkiem całkiem :) można by się dogadać :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
mam je na tyle i śmigają całkiem całkiem :)

 

ciekawe sformułowanie "całkiem całkiem" mozesz to troche uscislic mianowice chodzi mi o wydobycie z przedstawionych przezmnie glosnikow basu pionki maja tylko/az 240w mocy to chyba troche malo w porownaniu z 700w boschmanna ? a jesli juz to ile sobie cenisz te pionki taniej niz na alledrogo?:confused::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe sformułowanie "całkiem całkiem" mozesz to troche uscislic mianowice chodzi mi o wydobycie z przedstawionych przezmnie glosnikow basu pionki maja tylko/az 240w mocy to chyba troche malo w porownaniu z 700w boschmanna ? a jesli juz to ile sobie cenisz te pionki taniej niz na alledrogo?:confused::D

240W i 700W :mur::mur:kolego to na swój sposób bzdura. Poszukaj troszkę na forum i poczytaj.

Co do moich głośniczków będe chciał w okolicach 100zł.

 

W zestawie jaki opisujesz , potwora z tego nie zrobisz. Bassik jest przyjemny miękki no i gra na pewno o wiele lepiej niż fabryka.Nie powiem ci nic więcej bo mam je skręcone na 30% ( drzwi nie wyciszone i plastiki gadają) głownie u mnie śmigają przody i skrzynia z piecem na zadku.

Jaką masz moc radyjka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS

Jaką masz moc radyjka??

 

radyjko niby ma miec 4 X45W ale ile w tym prawdy to nie wiem tak bynajmniej na opakowaniu jest napisane BTW nie chodzi mi o zrobieniz niego potwora ani wozidełka w stulu "najpierw slychac bas pozniej.... mnie"

chce miec w miare przyzwoity dzwiek bez kupowania super sprzetu za kilka tysi.

z tych glosnikow chce wlasnie wydobyc troche basu poniewaz narazie nie mam funduszy aby zainwestowac w jakis sub ze skrzynka no i co sie juz konieczne z tm wiaze wzmaka poki c chce pod radio podlaczyc 6X9 i poznej jakis dobry wzmacniacz do ktorego na koncu podlacze suba:D

 

Ps jesli te pionki beda kosztowaly tak jak mowisz ok 100 zikot to bede zainteresowany;)no chyab ze ktos mi powe ze kttores z ww glosnikow sa lepsze w stosunku do jakosci i ceny:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie buszmny i blaupunkta, najlepiej z tych co podales poradza sobie pionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
daruj sobie buszmny i blaupunkta, najlepiej z tych co podales poradza sobie pionki

 

a miales okazje ich sluchac?? :D czy mowisz tak bo poprostu "lubisz" ta firme:Dmiales okazje sprawdzic je w jakims autku typu sedan?:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mialem okazje. osluchalem sie tych glosnickow a nawet mialem okazje posluchac 6x9 buszmenow w przednich drzwiach hehe...klient tak sobie zamontowal.

 

Dodam tez zebys jednak pomyslal o jakims niewielkim wzmacku, bo te glosniczki jednak potrzebuja azeby je czyms rozchulac, pod radyjkiem zagraja ale to nie bedzie to.

 

pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS

Dodam tez zebys jednak pomyslal o jakims niewielkim wzmacku,

pozdrwiam

no myśle cały czas :D:D tylko pytanie "jaki" i oczywiscie za rozsadną cene bo jednak studenci to zbyt wiele $$$ nie mają:D

Nie mowie to u jakims voice krafcie za 50 ziko tylko cos kolo 350-400 zł zeby to jakos pociagnąc dodam ze w przednich drzwiach mam glosniki 16 cm 120 w kazdy wiec (120+120przod)+(240+240tył)=720W no i teraz pytanie jaki wzmak do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony xm-sd14x starczy 4 kanalowy za 430 zl mozesz wyrwac nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS

no wyglada elegancko a co oznacza ten MOSFET?

i jeszcze 1 pytanko bo zanim nazbieram te 4 stowki to troche czasu minie czy bez obaw moge podlaczyc do tego czasu te 6X9 pod radio ? zanim dodam wzmaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musialbys znac sie na oncowkach mocy, mosfer to pewien rodzaj budowy koncowki mocy, poczytaj na necie jest to opisane. Do czasu zakupu wzmacka mozesz sobie podpiac pod radyjko, natomist nie mecz ich za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
mozesz sobie podpiac pod radyjko, natomist nie mecz ich za bardzo

OK dzieki za podpowiedzi ;):vw::one:

 

Jakby kto jeszcze mial jakies inne opinie na temat ww glósników to bardzo prosze niech sie podepnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności