Skocz do zawartości
J@ceq

Uwaga policja ma nowe auta

Rekomendowane odpowiedzi

Leszno: czarna octsvia RS sedan z spoilerem na klapie wysokosci...dachu lol PL.....

Trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc ze to autko z wideorejestratorem ktory zajmuje pol przedniej szyby, poza tym Skodzinka ciagnie na prawde pieknie a gwarantuje ze kierowcy ktorzy jej dosiadaja maja dosc umiejetnosci by wykorzystac jej moc, poza nia w Lesznie jest tez nieoznakowany srebrny Passat B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widac ze psy sie staraja by uprzykrzyc kierowcom zycie.A nie prosciej byloby wybudowac autostrady z dala od zabudowan.Piratowanie w terenach zabudowanych moglo by sie skonczyc.W polsce wszystko zaczyna sie robic od tylu.Byle na latwizne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widac ze psy sie staraja by uprzykrzyc kierowcom zycie.A nie prosciej byloby wybudowac autostrady z dala od zabudowan.Piratowanie w terenach zabudowanych moglo by sie skonczyc.W polsce wszystko zaczyna sie robic od tylu.Byle na latwizne.

Temat rzeka, bym powiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło łodzi widziałem szarnego nie oznakowanego passata b6 z przyciemnionymi szybami za tylnią szybą jak wyprzedają i chcą żebyś zjechał mają taki wyświetlacz z diód led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Łodzi słyszał może o nieoznakowanej Vectrze C, którą policja podobno zakupiła niedawno??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koło łodzi widziałem szarnego nie oznakowanego passata b6 z przyciemnionymi szybami za tylnią szybą jak wyprzedają i chcą żebyś zjechał mają taki wyświetlacz z diód led

 

wczoraj mialem przyjemność zobaczyć jak rozliczają mobila przy CZMP wylot na Katowice

 

 

Czy ktoś z Łodzi słyszał może o nieoznakowanej Vectrze C

 

widziałem bordową przed Srockiem jadąc w kier. Piotrkowa Tryb. pod wiaduktami.

 

 

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Poznań: jetta nowa srebrna na wylocie na wrocław --> oglądałem ją osobiście bo wystawiali na targach poznańskich! - kamerki i z tyłu diodowy wyświetlacz PO.... (fotki wrzucę jak odzyskam kompa z naprawy...)

Masz juz te fotki :?: Mozesz nam je zapodac :?: pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

No-dzisiaj pierwszy rozpracowalem sobie mondeo ze Swidnicy-jechali za mna jakies 10km-zadnej informacji nie bylo na CB, Mondeo nie mialo zadnej antenki dodatkowej (widocznej)-nie podobalo mi sie tylko dwoch kolesi w srodku w identycznych blekitnych koszulach...

Numer rejestarcyjny Mondeo dostepny w internecie: http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/video/swidnica.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Trójmieście jeździ dużo aut z wideoradarem z grupy vag, są to między innymi audi A6 srebrne kombi z chromowanymi relingami (najczęściej po obwodnicy) dwa passaty sedany 3BG granatowe (gd 124.. i Gd 107..) i skoda octawia II sedan ,szara lub jak kto woli srebrna... więc UWAGA ;)

pozdrawiam

ps.wyżej wymienione autka ja spotykam najczęściej, jeżdżą głównie po za granicami Gdańska w stronę kaszub, wiem ,że jest ich duuuużo więcej.

 

 

Audi A6 kombi jest rozbite.Jechali w pościg za kimś.Podobno drzewo nie chciało im zejść z drogi:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A6 kombi jest rozbite.Jechali w pościg za kimś.Podobno drzewo nie chciało im zejść z drogi:p

:rotfl: dobre, dobre, jak by jechali oznakowanym to by im zeszło. :D

Albo mogli krzyczeć - Z drooooogi policjaaaa!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A6 kombi jest rozbite.Jechali w pościg za kimś.Podobno drzewo nie chciało im zejść z drogi:p
:rotfl: dobre, dobre, jak by jechali oznakowanym to by im zeszło. :-D

Albo mogli krzyczeć - Z drooooogi policjaaaa!!!!!!!

Z calym szacunkiem chlopaki ale nie wiem co w tym do smiechu co jakby ktorys z nich byl czlonkiem waszej rodziny, albo scigal zlodzieja waszego passata i by mu sie nie powiodlo coz nie byloby to powodem do darcia lacha, zreszta nawet najlepszym nie raz sie nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z calym szacunkiem chlopaki ale nie wiem co w tym do smiechu co jakby ktorys z nich byl czlonkiem waszej rodziny, albo scigal zlodzieja waszego passata i by mu sie nie powiodlo coz nie byloby to powodem do darcia lacha, zreszta nawet najlepszym nie raz sie nie uda.

Masz rację ale nie mogłem się powstrzymać, skojarzyły mi się kawały o milicjantach z lat 70-tych. Jeśli kogoś obraziłem to sorry. :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A6 kombi jest rozbite.Jechali w pościg za kimś.Podobno drzewo nie chciało im zejść z drogi:p

To nie było drzewo. Na Armii Krajowej nie wyrobili przed światłami i wjechali komuś w kufer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie było drzewo. Na Armii Krajowej nie wyrobili przed światłami i wjechali komuś w kufer.

tak dokładniej to skasowali kilka aut i co ciekawe tłumaczyli sie że jechali 50 km/h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno na kacu byli każdemu się zdarza :).

Pozdrawiam Miłosz :vw:

P.S. Dobrze leczony kac trwa nawet 3 tygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dokładniej to skasowali kilka aut i co ciekawe tłumaczyli sie że jechali 50 km/h :)

A tvn Turbo było wtedy z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne info: http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/899544.html

 

w czwartek, jak wracałem z Wawy spotkałem trochę przed Elblągiem tego:

• vw passat - srebrny metalik, GD 29493 - trzymał jakieś BMW

 

po drodze była jeszcze srebrna Megank'a i coś, czego się nie spodziewałem:

• ford mondeo - bordowy (w tej starej budzie) blach nie pamiętam - też zatrzymali BMW :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CB mówili jakiś czas temu że Gdańska policja testuje BMW jako nieoznakowany radiowóz więc może to BMW zatrzymalo tamtych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie na terenie miasta ponoć zaczela kręcić sie czarna vectra KSU jakies takie numery ma wiec uwaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Technika zawitała także na prowincję. Mieszkam w niewielkiej miejscowości, oddalonej od wielkich miast, głównych dróg itp. itd.Do tej pory miśki miały do dyspozycji poloneza i wysłużonego vento.W okresie letnim był jeszcze jeden polonez dla policjantów pilnujących bezpieczeństwa na Jeziorsku ( największy akwen wodny w centralnej Polsce). Nie raz byłem świadkiem jak odpalali wózki z popychu (nie zawsze im to się udawało ).Zazwyczaj to ich "nowe" autka to był demobil z komend powiatowych.A tu około 3 tygodnie temu pojawiła się Kia Ceed, a tydzień później terenowy Nissan. Nissanik wczoraj wykazywał na torfowisku- maluszek wlądował w rowie tak, że z wody ledwo widać było dach. Jeździł po nim bez problemów w przeciwieństwie do strażaków z PSP którzy się zakopali i wyciągnęły ich 2ie starzynki 244 z OSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności