Skocz do zawartości
Kuczi

Łozysko z przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich passmaniakow. Wyglada mi to na lozysko ale wole sie skonsultowac. Na razie jeszcze nie wyje ale przy skretach na predkosci powyzej 60 km/k sa dziwne odglosy z prawej strony i ja stawiam na lozysko. Nie jest to wycie a raczej dziwne stukanie ktore znika przy prostowaniu kol na predkosci. Zaznaczam ze wczoraj jadac powyzej 200 km/h tego nie byo :628:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeguby, zawiecha sprawne? Te odgłosy takie metaliczne jakby metal o metal tarł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakus sprawne. A odglosy to sa tylko przy kontrowaniu kierownikiem na razie i pozniej ucichaja.Powiedzmy ze jade 60 i wyje/huczy, delikatna kontra w lewo i cisza. Przejade kilkaset metrow i znow glosno, delikatna kontra w prawo i znow cisza. Dla mnie to lozysko sie powoli konczy a Wy co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko niestety jedzie na wyspy. Powaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj je ciut dokręcić. Klucz 30 nasadowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakafoto, juz to przerabialem przed napisaniem postu........ale dziex za wspolprace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, tylko wymiana pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie tylko upewnic czy to lozysko i czy juz zamawiac nowe......ale porazka. Fakt ze koszt lozyska nie jest drogi ale wymiana.....bede musial skorzystac z prasy w robocie :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zanim zabierzesz się za łożysko sprawdź jeszcze opony.

Mogą być wyząbkowane i powodować szum na prostej.

Jeśli masz możliwość to przejedź się na innym komplecie kapci.

Ja dzięki temu zaoszczędziłem na kosztach łożyska i wymiany - nic by nie pomogła

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polarek, jezdze na nowych michelinach pilotach, przebieg ok 1000 km a wiec to odpada i jak pisalem halas jest tylko przy kontrowaniu kierownikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności