Skocz do zawartości
matys

CO Z III ZLOTEM. Są JAKIEś PLANY???

Rekomendowane odpowiedzi

...a co powiedzielibyście na 3 noclegi-tu i ówdzie przechodziła taka myśl w Spale ??

 

ale to juz wchodzi ze trzeba jeden dzień urlopu wziąźć jak nie dwa w moim przypadku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam...jest tyle czasu, że można poświecić te 2dni urlopu ;]

Ciekawe jak to cenowo wyjdzie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mogę poświęcić te dwa dni to nie problem ale nie wiem co druga połówka jak ona to widzi ale reasumując ja bym sie pisał na 3 dniowy :D co do ceny to myślę ze kolo 200 na osobę by sie chyba zamknęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jesli zechcecie, moge zrobic zalozenia do projektu (w MS Projekt jak ktos sobie zyczy) i przedyskutowac w gronie zainteresowanych.

Fajnie by bylo gdyby osoby chetne do rganizacji daly namiary tel. do siebie (PW).

Dardiego, Jedrka i Makaja mam.

 

Co do przedluzania zlotu - nie wydaje mi sie aby to byl dobry pomysl - za duza rewolucja. Ewentulani chetni na kilka dni wiecej bedzie mozna zalatwic indywidulanie.

Generalnie pronuje zrobic zalozenia do projektu, propozycje tajmingu (trzeba sie dowiedziec do kiedy rezerwacja, do kiedy kasa, na ile osob osrodek itd.)

Jak bede mial te dane moge sie zabrac za planowanie.

Co prawda projekty ktore prowadzilem/uczestniczylem to z reguly IT, ale projekt to projekt. Sklad ekipy, kamnienie milowe, tajming itd sa te same (jesli ktos ogarnia temat zarzadzania projektami). ITIL jeszcze nie mam ale z silna ekipa mozna zrobic wszytsko (bez prawie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się chętnie pisze :521:

I można rozmawiać na temat 4 dni (może nie wszyscy by chętni byli ale część mogła by zostać).

Z racji odległości mogę wspomóc jedynie duchowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli już czas odliczać dni do zlotu i przygotować rodzinkę na kilka dni nieobecności :D a tak poważnie to bardzo dobry pomysł z wcześniejszym zbieraniem kasy, jeżeli 100%-towy termin będzie szybko ustalony to kazdy kto będzie na poważnie traktował tą imprezę załatwi sobie wolne i będzie ok.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Szczerze mówiąc...czarno to widzę...tylu chętnych do pomocy, tyle pomysłów (może zróbmy od razu zlot całotygodniowy?).

Z racji pewnych sprzyjających okoliczności - od kwietnia do czerwca będę spędzał trochę więcej czasu w okolicy Spały, więc też chętnie włączę się do pomocy.

PS

Wpłaty w styczniu są pomysłem, co najmniej, niedorzecznym - ja zapiszę się na samym końcu, tak samo z resztą jak w zeszłym roku - w pół roku może się bardzo wiele zmienić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pesymistów nam raczej nie potrzeba...czyli co czarno widzę ale pomagam żeby było jaśniej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc...czarno to widzę...tylu chętnych do pomocy, tyle pomysłów (może zróbmy od razu zlot całotygodniowy?).

Z racji pewnych sprzyjających okoliczności - od kwietnia do czerwca będę spędzał trochę więcej czasu w okolicy Spały, więc też chętnie włączę się do pomocy.

PS

Wpłaty w styczniu są pomysłem, co najmniej, niedorzecznym - ja zapiszę się na samym końcu, tak samo z resztą jak w zeszłym roku - w pół roku może się bardzo wiele zmienić....

 

to jak juz jest tylu chetnych to wiecej nie potrzeba :) co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sprowadza się do bardzo banalnej sprawy - osoby, która to wszystko ogarnie i będzie odpowiedzialna za przebieg przygotowań. Ktoś, kto zaoferuje własne konto bankowe, na które będzie zbierał wpłaty (i później rozliczał się z ośrodkiem), ktoś, kto przy współpracy z ośrodkiem będzie przydzielał pokoje i będzie osobą kontaktową dla ośrodka, ktoś, kto będzie koordynował przebieg przygotowań, i monitorował zaawansowanie realizacji poszczególnych planów. Jeśli się ktoś taki znajdzie, to wtedy można naprawdę myśleć o planowaniu imprezy. (i niech się do mnie na PW odezwie, to mu naświetlę jeszcze tą sprawę z paru innych punktów, których może się spodziewać).

Można to robić w kooperacji, ale konto bankowe musi być jedno i jedna osoba winna być łącznikiem między vw-passat.pl a ośrodkiem.

Do tego dochodzi jeszcze sprawa, że część osób zajmujących się przygotowaniem winna mieszkać w takiej odległości, by realne spotkania były możliwe - inaczej nic z tego nie będzie. Nie ma co się porywać samemu na organizacje wszystkiego, bo same ostatnie sprawy, które dopinaliśmy przed zlotem, zajęły 3 osobom około 7 godzin.

Spała tak naprawdę nie jest przesądzona - ośrodek będzie domagał się opłacenia każdego łóżka a na tą chwilę nie ma gwarancji, że znajdzie się taka ilość chętnych. Jeśli w trakcie przygotowań z dużą rezerwą przed zlotem nie będzie kompletu osób to trzeba by rozglądać się za inną lokalizacją.

Urlopy wypoczynkowe jakoś ludzie potrafią planować z wyprzedzeniem, to zlotu nie można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Kubelt nie strasz tak wszystkich odrazu. Nie było ostatnim razem źle wszystko sie dobrze skończyło i doświadczeń przybył. Wszystkie sprawy o których piszesz są ważne a najważniejsze to chybna to że potrzebujemy osoby która to wezmie na siebie ciężar związany z wpłatami i rozlokowaniem w pokojach. Ja ze swojej strony nie deklaruje ale zgłaszam uczestnictwo w pracach tego zespołu. Ważne jest jedno abyśmy w miarę szybko spotkali się z siniakiem i ustalili zarówno koszty pobytu jak również inne ważne sprawy związane z wynajęciem ośrodka. Dlatego czekam na dalsze propozycję i podaje moje dane kontaktowe jeśli będa potrzebne.

Dardi (Dariusz Badura) tel. 0609656585 meil: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm i co to juz koniec planów, wstepnych ustalen , propozycji ??

 

zapał upadł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wciąż osoby o której pisze Kubelt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba zrobić wybory? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A na czym miałaby polegać organizacja oprócz przydziału pokoi w ośrodku, kontaktu z tym ośrodkiem. Bo......... może to zadanie w sam raz dla mnie? No i oczywiście dla kogoś do pomocy. Musiałbym wiedzieć co ponadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co taka cisza. Może jestem tą osobą o której pisał kubelt:)

Tzn. tak; moja propozycja dotyczy Ośrodka Wczasowego WIERNA w Bocheńcu koło Kielc. Są jeszcze trzy terminy w maju i na przełomie maj czerwiec kiedy są jeszcze wolne miejsca. Następne wolne dopiero po wakacjach. Nie praktykuje się tu czegoś takiego jak obciążanie kosztami za zamówione, a nie wykorzystane miejsca.

Daję to wszystkim pod rozwage. Czas ucieka, a wolne terminy się kończą:531:.

Pozdrawiam. Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paju - to ustal jakieś konkrety cena, ilość miejsc itp. i zapodaj ewentualnie link do strony jak takowy ośrodek posiada

 

pozdrowienia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez paranoi okolice Kielc ???:confused: pomyśl o forumowiczach z zachodniopomorskiego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wierna.oit.pl

Terminy: 09-11.05. - 170 miejsc,

23-25.05. - 168 miejsc,

30.05-01.06. - 170 miejsc.

Pozostałe zajęte.

Jeśli będzie za mało to część ludzi można zakwaterować po sąsiedzku w domkach camp.

Mają być dwa czy trzy posiłki? Cena w granicach czterdziestu kilku zł za osobę za dobę plus np. piwo i inne.

Nie wiem co robi się na takich zlotach ale propozycją może być również zwiedzanie Jaskini Raj oddalonej o 15 km, która jest atrakcją nie tylko regionu. Tutaj potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja. Cena w ub. roku to chyba 14 zł.

Na miejscu w ośrodku jest rollbar.

Na stronie ośrodka w galerii są zdjęcia terenu z altanami, podium do tańca, i miejsca na ognisko. Obecnie podium i ognisko jest zadaszone, więc można siedzieć wieczorem nawet w deszczu.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności