Skocz do zawartości
matys

CO Z III ZLOTEM. Są JAKIEś PLANY???

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem bo skoro osoby które to organizowały wcześniej z różnych względów nie mogą zrobić tego w tym roku a tylko służyć pomocą i wiedzą to kto się tego podejmie??? znamy kogoś takiego ??? patrzymy Magda realnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja patrze optymistycznie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja patrze optymistycznie .....

 

 

ja również moge pojechać w każda część Polski ale pytam kto ???;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spała pod fasadą dobrej zabawy miała niestety tło dużych problemów, które narastały w miarę zbliżania się terminu zlotu. Z pewnością była to częściowo nasza wina, ale bogatszy o to doświadczenie organizacyjne całkowicie inaczej bym podszedł do sprawy. Niestety tam, gdzie są pieniądze nie ma miejsca na "dogadywanie się", nie można ufać nikomu - to się tyczy wynajmowania ośrodka oraz zapewnianie innych atrakcji.

Jak zostało już powiedziane wcześniej w tym wątku, dużym kłopotem byli również forumowicze - ośrodek, który mimo dużych możliwości przyjęcia gości okazał się niewystarczający (sugerowano mi nawet, że powinniśmy wynająć ośrodek na 400 miejsc) po deklaracjach chętnych, w chwili uregulowania należności zaczynał świecić pustkami, gdyż nagle sporo chętnych się wycofało.

W tym roku proponowałbym taką formę rezerwacji miejsc - kto wpłaci na konto pieniądze, ma zarezerwowany pokój - kto pierwszy, ten lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku proponowałbym taką formę rezerwacji miejsc - kto wpłaci na konto pieniądze, ma zarezerwowany pokój - kto pierwszy, ten lepszy.

Dokladnie najpierw pieniądze poźniej miejsce ... jestem jak najbardziej za!!!

 

Pamiętam ze na II zlot Ogólnopolski gdy chcialam sie zapisac okazalo sie ze nie ma juz wolnych miejsc a po jakims czasie ludzie sie wykruszyli i byly wolne miejsca - tak zwany sztuczny tlum sie zrobil !!!

 

Byłabym nawet za przedwplata ze sporym wyprzedzeniem.... ułatwiloby to organizacje , dalo wieksze pole manewru temu kto by sie zdecydowal podjecia tejże sprawy

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako mieszkaniec miasta Warszawa, polozonego skad inad w niedalekiej odleglosci od Spaly, ponadto posiadajacy samochod marki VW Passat moglbym pomoc (!!!) w organizacji III ZLOTU.

Zarty zartami (forma), ale tresc jak najbardziej serio.

Pomoc to znaczy podzielic sie obowiazkami z kilkoma osobami i wziac sie za ten ciezki kawalek chleba.

Organizowalem juz zawodowo imprezy (co prawda jednodniowe i byly to raczej wieksze rauty z atrakcjami i cateringiem) ale pomoc chetnie pomoge.

Od razu informuje iz zdaje sobie sprawe z ogromu pracy, czasu i cierpliowsci (tej ostatniej mi brakuje) jakie trzeba poswiecic zeby wsio zapiac.

 

Enyłej, jezeli komus przydalaby sie moja pomoc to ... nie powiem ze chetnie (bo to bedzie rzeznia) ale jak mus to mus i dla wyzszych idei i dla Parti Preziu zrobi wszystko :rotfl:

Kuba nie moze, ale gdyby udalo Ci sie ze mna pogadac moze na spocie albo cos i podzielis sie informacjami i doswiadczeniem, bylbym wdzieczny

chyba ujalem wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze tak. Aby ruszyć z miejsca powiem że zawsze w sprawach zlotu byłem aktywny i teraz mimo że chwilowo nie mam passata (ale mam audi :)) jestem chętny do organizacji zlotu i jak najbardziej popieram Kubelta że ten ostatni zlot nas dużo nauczył.

Wiem że pomysłów będzie mnóstwo ale ja zaproponuje oficjalnie SPAŁĘ.Dowiem się jak z terminami i dam wam znać a na spotkanie z siniakiem to juz sam nie pojade bo:592:dlatego pojedziemy wiekszą grupą.

 

Co wy na to ?? dowiadywać się o możliwość rezerwacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal śmiało niech sie już coś dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze tak. Aby ruszyć z miejsca powiem że zawsze w sprawach zlotu byłem aktywny i teraz mimo że chwilowo nie mam passata (ale mam audi :)) jestem chętny do organizacji zlotu i jak najbardziej popieram Kubelta że ten ostatni zlot nas dużo nauczył.

Wiem że pomysłów będzie mnóstwo ale ja zaproponuje oficjalnie SPAŁĘ.Dowiem się jak z terminami i dam wam znać a na spotkanie z siniakiem to juz sam nie pojade bo:592:dlatego pojedziemy wiekszą grupą.

 

Co wy na to ?? dowiadywać się o możliwość rezerwacji??

Dardi no pewnie !!!!! Jak widac temat na forum ogólnym i juz zaczyna sie ruszac :D

 

Preziu , Dardi ... jak ja was lubie .... szkoda ze odleglosc spora ....

 

Ale jak coś to tez moge pomoc .... bo pewnie cos co bede w stanie zrobic znajdzie sie dla mnie ... mimo odleglosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też służę wszelką pomocą przy organizacji III zlotu ogólnopolskiego i jakąś część ciężaru biorę na siebie współpraca z Dardim i pozostałymi organizatorami II zlotu należy do przyjemności.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To tak na szybko. (moze za szybko ). Wstępnie zarezerwowałęm 27-29 czerwca 2008r w SPALE. Jest to rezerwacja wstępna i nie zobowiązująca nas do niczego. Wiec jak będą inne propozycje nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kubelt wspomniał, rozmawialiśmy na temat III-go ogólnopolskiego w gronie organizatorów ubiegłorocznego zlotu i praktycznie każdy zaoferował swoją pomoc.

Ja się z tego nie wycofałem i podobnie jak koledzy służę swoim czasem i chętnie wspomogę grupę organizatorów.

Nie wspominam już o tym, że mieszkam rzut beretem od ośrodka w Spale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę cicho, ale jak znam siebie, to też się włączę, jeśli tego zechcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi - fakt, doświadczenia z tym ośrodkiem już mamy - można je rozpatrywać negatywnie, ale

można i dopatrzeć się pozytywów, przynajmniej wiadomo, czego można się spodziewać. Baza wypadowa niezła, lokalizacja dobra, dojazd bardzo dobry, ceny akceptowalne (pytanie jak w tym roku to wygląda). Tym razem wszystko jednak trzeba od samego początku zacząć inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsze koty za ploty .... akcja III zlotu Ogólnopolskiego rusza :D

 

Darek termin sądze ze dobry ... poczatek wakacji, a koniec szkoly .... jedynie studenci beda musieli wczesniej czy pozniej pozaliczac egzaminy :D

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie widzę czyjejś deklaracji, że się podejmie tego wszystkiego, na razie wszyscy

są gotowi do pomocy :) Ktoś tym powinien jednak przewodzić, nawet jako grupa - inaczej w krytycznych sytuacjach każdy będzie się patrzył na inną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spokojnie z deklaracją niech każdy przemyśli bo to odpowiedzialna decyzja ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może spokojnie z deklaracją niech każdy przemyśli bo to odpowiedzialna decyzja ..
to oczywiście priorytetowa sprawa. Ale proponował bym robić już listę chętnych i zbierać wstępnie kasiorkę może nawet zaliczki żeby nie było jak w tamtym roku. Im więcej czasu dla ludzi tym lepiej. Wtedy ilość chętnych jest ułatwieniem dla grupy organizującej co do ośrodka.

P.S. Nie besztajcie ale chętnie pomogę jak mogę.

 

Pozdrawiam Serdecznie MIłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę cicho, ale jak znam siebie, to też się włączę, jeśli tego zechcecie.

Ty lepiej zaczynaj robić zdjęcia :rotfl:

 

Jak dla mnie termin koniec czerwca jest ok. Możecie mnie na listę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co powiedzielibyście na 3 noclegi-tu i ówdzie przechodziła taka myśl w Spale ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności