Skocz do zawartości
Gość bobo9675

Centralny zamek - problem po włamaniu do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobo9675

Witam!

Po wlamaniu do auta mam wielki problem z centralnym.Cos musieli uszkodzic bo najpier pompa wyla i nie lapala(nie zamykala)a teraz wogole jej nie slychac.Dzisiaj mialem cos takiego ze zamknalem drzwi a pozniej nie moglem otworzyc.Tak jakby centralny trzymal bo cypel powoli sie sofal i cos pstrykalo.Czy jak sciagne boczek drzwi odlacze silownik to bedzie ok.?Czy nie moge tak?A i odlaczyc prod czy przewody od powietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz to pompke jeszcze masz sprawna, ale masz zapewne popsuta klamke (tj kabelki) od strony kierowcy - cholerstwo zawsze sie lamie i ma zwarcie, zdejmij tapicere i odlacz wtyczki, jak wszystko bedzie w porzadku to tutaj byl problem i nie inwestuj w klamke !!! nie warto, moze tez byc jakis opor (mechanicznie cos nie tak kolo silownika), napisz czy sie od srodka zamykaja i otwieraja bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Te od kierowcy otwieraja sie bez problemu ale te od pasazera makabra.Musze wlozyc kluczyk przekrecic(otworzyc)pociagnac za klamke i od srodka otworzyc inaczej za chol....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze oznaczac ze cos nie tak z tamta klamka, wg mnie odlacz ja - tj odlacz kabelki ktore od niej ida i daj znac co sie dzieje, ale wg mnie to jest zwara na tych kabelkach (najczestszy motyw) i trza je odlaczyc, napisz co sie dzieje jak od srodka je zamykasz i odmykasz

ja bede dopiero jutro po 20 bo bede w pracy, zdaje mi sie ze to w tym tkwi problem bo mialem taki od kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Z tego co wiem to od pasazera nie mam kabelkow do klamki.Centralny dzialal tylko na drzwi od kierowcy.Jak unosze cypel od srodka nic sie nie dzieje.Otwieraja sie te drzwi co unosze cypel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze u ciebie zamek w drzwiach od kierowcy nie jest podpiety jako master a co za tym idzie dzieje sie z nim to samo co ma sie dziac z zamkami z tylu, i zeby bylo ok to trza go tak podpiac aby dzialal jako master, nie pamietam dokladnie czym sie to rozni ale chyba kolo silownika w tych drzwiach powinna byc kostka i kabel wpiety ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

bedzie ciplej to sie pobawie nie to podjade gdzies do elektryka.Bardzo dziekuje za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravson

Jeżeli rozkalibrowali Ci łamakiem wkładkę mogli uszkodzić też "wąs" od centralnego w bembenku zamka. Za pierwszym razem tak miałem i teraz też mi się to zdażyło. Bez rozbebeszenia klamki się nie obędzie. Z wiadomych względów o szczegółach budowy zamka w klamce z CZ pisał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności