Skocz do zawartości
cervandes

Cieknie mi pompa - co to za króciec? [foto]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie świątecznie!

 

Jak już pisałem mam silnik 1z z pompą mechaniczną która... gubi paliwo. I to zdecydowanie gubi. Po wstępnym rekonesansie okazuje się, że paliwo leci ciurkiem z zaznaczonego na zdjęciu miejsca (gumowy króciec).

 

pompa.JPG

 

Powiedzcie mi - jaka jest przyczyna, ewentualnie jak walczyć? Okres przedświąteczny powoduje, że ciężko będzie mi się dostać do jakiegoś mechanika tak się jeździć nie da.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cervandes mam prośbę wielką do Ciebie móglbyś zrobić zdjęcie dokladniejsze swojej pompy? Czy ta pompa jest podlączona pod kompa czy to przeróbka jakaś pompa z td blagam pomóż bo ja mam prblem inny z pompą. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że mnie nie było, jutro postaram się pstryknąć foto.

 

Pompa jest od AAZ (taki był fabrycznie) - ale samochód miał SWAPa na 1Z - ale do 1Z potrzeba elektroniki. Mój mechanik stwierdził, że to będzie jeździć jeśli założę starą pompę.

 

Owszem jeździ. Od zera do stu w minutę. Max 120. :dobani:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez takie coś mam :D dlatego proszę o fotki tylko problem mój, że ja sprowadzilem go z taką pompa siada bo polscy pompiarze ją zje**** po tym jak wode na stacji sprzedali :/ I mialem niby od aaz zalożoną na próbę pompę ale wtedy to byl mul na zimnym to szedl ale na cieplym max 80km/h i mam starą ale ona ledwo już ssie z bakupowiem ci szczerze nie wiem od czego ją mam i jak z Niemiec depnelem w Polsce to jechalem 160 troche sie bujal i moze te 165-170 dociagnol ale to by trwalo wieki i nie meczylem go. Czlowiek byl glupi ze dal sie tak wrobic slyszalem ze tdi nie ma linki ale to emocje szmal sie konczyl siedzialem znajomemu dzieciakom na glowie trzeba bylo wracac i wzielem i to jeszcze bylo o 22 kupywane w zime .... a palil dobrze przy -17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem PASSAT DANE BAND.

Wiecej w podpisie lub PW.

 

 

AAA i jescze jedno FAQ sie klania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c ervantes dostales wszystko mna tacy.

zpek - klik w podpis i klik Pw do mnie ;P :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności