Skocz do zawartości
chevy

oryginalny cd-mp3 player

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem na ebay-u takie radyjko:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Stock-CD-MP3-Radio-Headunit-Golf-Jetta-Passat-Polo_W0QQitemZ280184217400QQihZ018QQcategoryZ43947QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

jak już je dostane i zamontuje, opisze jak gra, porobie pare fotek i powiem czy warto kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to przywieźć do Polski,bo może byśmy kilka kupili, zastanawiam się przez 6 m-cy nad nim,ale nie ma chyba RDS-u i tu jest problem,jadąc w Polsce po trasie nie przerzuci stacji radiowej,no i nie wiem czy zmieniarka ori podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
no i nie wiem czy zmieniarka ori podejdzie?

A po co Ci zmieniarka w tym odtwarzaczu :?::znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, on nie ma tylko cd-textu, nie ma nigdzie napisane ze nie ma rds-u

chevy, pewnie dojdzie pod koniec stycznia, ale czekamy na wrazenia i fotki :vw:

Jak będzie z nim wszystko ok i jeżeli radio będzie brało co 0,1 MHz a nie co 0,2 to zorganizujemy może jakąś małą akcję, żeby kupić ich więcej, a rozesłanie później po PL to no problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem czy zmieniarka ori podejdzie?

A po co Ci zmieniarka w tym odtwarzaczu :?::znudzony:

żeby nie było dziury w konsoli

Kurzyn myślę że jeśli nie napisane to raczej nie ma ,chociaż żeby miał to bym od razu je kupił,zobaczymy jak dojdzie do kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
no i nie wiem czy zmieniarka ori podejdzie?

A po co Ci zmieniarka w tym odtwarzaczu :?::znudzony:

żeby nie było dziury w konsoli

Sorki, nie pomyslalem o tym... Ja mam zmieniarke w bagazniku i dlatego tak sie zdziwilem :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie chce żeby wyglądało lipnie,navi nie chcę,a dziura od zmieniarki brzydko wygląda,a czasami też kilka CD się wrzuci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze inne,które brałem pod uwagę,ale problem przynajmniej u mnie to że w miejsce zmieniarki muszę wpiąć kabel od Mp3 i wtedy zmieniaka jest bezużyteczna :dobani: ,kto ma ori sprzęt a nie ma zmieniarki to ok,dlatego radio które jest w temacie najbardziej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio to jest VDO SIEMENS nie wiem czy ma RDS bo w opisie tego nie ma, CD-TEXT tylko w formacie MP3, zwykłe pyłyty czyta jako TRACK 1 ... n. Co do RDS-u to rzadko słucham radia (jedynie teraz, kiedy nie mam innego wyjścia) Zdecydowałem sie na to, gdyż na 1CD-MP3 wejdzie więcej utworów niż na 6CD, sprawa druga to to że nie trzeba latać do bagażnika zmieniać płyte...

 

a co najważniejsze to to że nie mam fabrycznej instalacji ani fabrycznej zmieniarki, która kosztuje 500-600zł a a to radio dam 470zł (razem z przesyłką) więc w moim przypadku było to najlepsze rozwiązanie gdyż nie oryginalne radio nie wchodzi w grę :)

 

poczekamy zobaczymy, mam nadzieję, że będzie warto i będzie RDS :)

 

co do większego zakupy kwestia dogadania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz jak dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze ma to w zasadzie ten koles tylko - komentarze takie sobie - duzo. Mi nie odpisal wogole na maile juz kiedys go oto pytałem. no ale zobacz co tam dostaniesz, Mam nadzieje ze org VW a nie jakis dobrą kopie jak to ma sie w przypadku telefonów GSM z Chin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oświerzam,czy już doszło radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie ktos skusi na ALANA MP3 od Seata, ciutek odstaje bo seat ma wypukly kokpit - mam je na allegro. U mnie juz smiga z niebieskim podswietlaniem i bardzo sobie chwale. jak ktos chce wiecej info - prosze pytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności