Skocz do zawartości
SlawekS

Antena samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna! Powiedz mi jak jest z jej funkcjonalnością? Dobrze "łapie fale"? Montujesz ją po prostu w miejsce starej bez żadnych przeróbek tak?
daje radę Radek słyszał a montujesz normalnie. odłączasz swoja podpinasz tą i jazda. Tylko że sam malowałem w kolor. u mnie w kombiaczku poszło lekko przez oświetlenie bagażnika ale u ciebie to chyba trzeba będzie podsufitkę demontować kawałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ylko że sam malowałem w kolor.

 

Ja akurat potrzebuję czarną, więc luzik :dobrze

 

u ciebie to chyba trzeba będzie podsufitkę demontować kawałeczek

 

Wiem właśnie, więc po prostu poczekam z tym do wiosny bo i tak podsufitkę będę ściągał do oklejania dachu :D

 

W każdy razie dzięki wielkie :dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie, więc po prostu poczekam z tym do wiosny bo i tak podsufitkę będę ściągał do oklejania dachu

 

W każdy razie dzięki wielkie

polecam się na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Otóż wszedłem w posiadanie tej oto anteny, którą wrzucił tutaj Nord:

http://imageshack.us/f/845/72006927.jpg/

 

Nie do końca było to to, czego szukałem, więc postanowiłem ją lekko przerobić :P dodam, że była ona w srebrnym kolorze. Niedokładnie ją pomalowałem, więc muszę to poprawić - ale efekt ogólny bardzo mi się podoba :dobrze

zrobionaantena.th.jpg

 

Dodam, że została skrócona około 1/3 :D na dniach wrzucę zdj na aucie jeśli kogoś to interesuje, bo dzisiaj już było ciemno

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca było to to, czego szukałem, więc postanowiłem ją lekko przerobić dodam, że była ona w srebrnym kolorze. Niedokładnie ją pomalowałem, więc muszę to poprawić - ale efekt ogólny bardzo mi się podoba

fajny 'dziubek' ;) a tak poza tym, obiera cokolwiek w razie draki :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc odbiera to tak samo jak przed "stuningowaniem". Ogólnie w mieście nie ma raczej problemu, spokojnie odbiera sygnał. Za miasto jednak rzadko jeżdżę a pewnie tam będzie lipa :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc odbiera to tak samo jak przed "stuningowaniem". Ogólnie w mieście nie ma raczej problemu, spokojnie odbiera sygnał. Za miasto jednak rzadko jeżdżę a pewnie tam będzie lipa

no to spoko :ok bo fajnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności