Skocz do zawartości
gregord3

demontaż radia beta B5 97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. wiem że był poruszany ten temat wielokrotnie ale nie ma w żadnym odpowiedzi na demontaż mojego radia.

jak mam wyjąć to cholerne radio??? nie ma zadnych otworów jak podają w innych postach.

Znalazlem dwa nad radiem w jednym i drugim rogu jednak nic nie pomaga jak wkladam tam blaszki. narazie nie moge podjechac do firmy car audio poniewaz pasek stoi w garazu unieruchomiony, kupił bym wyjmaki ale jest kilka wersji i nie wiem ktore do mnie. jesli ktos ma radio beta z passata B5 97r to prosze o podpowiedz bo jeszcze troche i wyrwe je bo juz na nie nie moge patrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj wyszukiwarki kolego

 

wpisz demontaż radia beta i wyskakuje odpowiedź sam spr.

 

Zerkaj do FAQ złota księga porad

tu masz linka

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/spis-tematw-b5-3b-i-3bg-faq-p-o-c-z-y-t-a-j-vt3399.htm

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lis81

Drogi kolego

Widzę że naprawdę nie chce Ci się ruszyć czterech liter i popatrzeć na allegro:

 

http://www.allegro.pl/item275361195_vw_audi_klucze_wyjmaki_demontaz_radi.html

 

Kupujesz wyjmaki i po sprawie. Do mojej bety 5 bez problemu się nadały bo sa przeciez uniwersalne

:krzeslem:

Albo jesteś taki leniwy albo poprostu nie umiesz korzystać z dobrodziejstw netu

Powodzenia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucze do radyjka jak wyzej a otwory sa, musisz sie przyjrzec. Dolny rząd klawiszy z lewej i z prawej strony, przyjrzyj sie dobrze a zobaczysz plaskie owory

 

pozdrawiam

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupe radyjek wyjmiesz wciskając drut tylko twardy.

Ja zawsze używam patyczków do szaszłyków :wstyd: .

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dzieki chłopaki, ale tak jak pisałem nic nie pisze o moim radiu beta i dlatego chciałem sie dowiedzieć więcej. wyjmaki są ale różne a nie będę kupował przecież wszystkich. Jeszcze żadnego radia nie demontowałem więc mam prawo nie wiedziec :) wszystkowiedzący.

Dobrze że zapytałem bo zauważyłem jedną bardzo istotną sprawe. Jest beta III, IV, V itp i dlatego nie mogłem noc znaleźć o mojej ale teraz poszukam pod danym numerem radia i może znajdę. Aha nie wiem ale chyba jesteście zbyt leniwi żeby przeczytać co piszę a napisałem wyraźnie że nie wiem w ktore otwory wkładać wyjmaki ale teraz już wiem że mam szukać innych otworów :).

Pamiętajcie Panowie fora są od tego żeby dzielić sie swoją wiedzą i pomagać innym, a jak chcecie się wymądrzać to zapraszam na jakiś czat.

Tak czy inaczej, dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lis81

Otóż właśnie drogi kolego.

Wejdz na allegro tam do działu rtv i agd potem car audio następnie radioodtwarzacze następnie w szukajkę wpisz "vw" i wyskoczy Ci ze 2, 3 strony z aukcjami radyjek montowanych seryjnie w autach volkswagena. Napewno znajdziesz radio które masz w swoim pasku a tym samym nazwę modelu. Nie ma potrzeby szukać numerów radia :) Założe sie że masz beta 4 lub 5.

wyjmaki o których pisałem wcześniej na pewno będą pasowały. Szczeline na nie znajdziesz bez problemu.

Jeżeli chodzi o patyczki do szaszłyków jak zaproponował kolega rainman777 to osobiście nie próbowałem :ok:

Powodzenia

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha nie wiem ale chyba jesteście zbyt leniwi żeby przeczytać co piszę a napisałem wyraźnie że nie wiem w ktore otwory wkładać wyjmaki ale teraz już wiem że mam szukać innych otworów .

 

Kolego...to Ty przeczytaj wpierw zanim zaczniesz nas obrazac, bo z czasem kazde Twoje pytanie moze zostac bez odpowiedzi.

 

pisalem Tobie przeciez gdzie sa otwry na klucze z lewej i prawej strony przy klawiszach (a dokladniej miedzy klawiszami) musisz sie dokladniej przyjrzec a bedzie je widac.

 

klucze do jakich link dostales pasuja do Twojego radia na pewno!!!

 

i jakich Ty wiecej oczekujesz odpowiedzi?? zostalo Ci to jasno wylozone a Ty nam tu wypisujesz bzdury ze jestesmy leniwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no patyki do szaszłyków sluza jak sama nazwa mowi do szaszlykow, takie rzeczy mozna sobie samemu kombinowac ale nie proponowac innym. pozatym nie kazdy ma druty do szaszlykow a pewnie kosztuja tyle o te klucze :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem. Mam beta IV teraz już wiem że musze zdjąć zaślepke i dopiero mogę działać. Udało się bez wyjmaków :) dwie blaszki dały rade. teraz to już tylko nowe radyjko pożądny bas w bagażnik i można wreszczie normalnie muzyki posłuchać :). Szkoda że nie ma w tylnich drzwiach głośników, ale z czasem coś tam wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio 10lat nieruszane wiec raczej otworów nie było widać, naturalna sprawa że brud się zebrał. ale jak już wiem jaki numer mam radia to wiedziałem gdzie sie dobrac do tych otworów. jeszcze muszę ten nieszczęsny kabel od akumulatora do wzmacniacza pociągnąć ale to jak znajdę chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy ma druty do szaszlykow

ja np. stosuje drewniane patyczki :)

no patyki do szaszłyków sluza jak sama nazwa mowi do szaszlykow
takie rzeczy mozna sobie samemu kombinowac ale nie proponowac innym

Po to jest forum by sobie pomagać. Napisałem sprawdzony sposób i działa. Jak będziemy pisać "instrukcję obsługi" to będziemy pisać bardziej fachowo i profesjonalnie. Znam ludzi co wymontowali wiecej radyjek niż cyfra przy produkcji Twojego rumaka ( taka dzielnica ). A kluczami otwierają wyłącznie drzwi , bądz instalują nowy system w komputerze

 

teraz to już tylko nowe radyjko pożądny bas w bagażnik i można wreszczie normalnie muzyki posłuchać . Szkoda że nie ma w tylnich drzwiach głośników, ale z czasem coś tam wrzuce

 

Kolega gregord3 ma plany wymiany radia na lepsze więc po co mu klucze czy wyjmaki jak to radyjko ma leżeć w piwnicy już nie wspominając o czasie w jakim dostawie owe CUDO ( minimum 2 tygodnie ). Pewno chodziło mu żeby nic nie uszkodzić!!

 

Udało się bez wyjmaków dwie blaszki dały rade

 

blaszki czy szaszłyczek .... Sam widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach czesto pojawiaja sie tego rodzaju przedziwne sposoby. Ty sobie poradziles patyczkami, a kto inny wepchnie, zlamie a pozniej placz i kolejny post jak wyciagnac patyczek. mnostwo osob pryjezdza do mnie z tego rodzaju sprawami, zeby naprawic bo stosujac niekonwencjonalne sposoby popsuli radyjko lub inny sprzet.

 

a najlepszy byl gosc ktory po pijaku wepchnol karte sim do podajnika plyty bo chcial skopiowac ksiazke telefoniczna :ok: ludzie to maja czasami pomysly

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności