Skocz do zawartości
Gość szerszeniak

jaki wybrać zderzak do B3

Wię który?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wię który?

    • To co mam teraz.
    • RS z halogenami
    • Rs bez halogenów
    • Gładki orginał.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szerszeniak

Witam mam prośbę bo sam nie wiem co robić mam zmieniony zderzaczek ale czuje jakiś niedosyt i nie jestem do końca zadowolony z tego co ma i waham sie miedzy dwoma innymi pierwszy to RS a drugi to orginał tylko wygładzony wstawiam fotki i proszę o odzew co będzie passować? Całe moje auto mozna zobaczyc w zakładce klikając to http://www.forum.vw-passat.pl/tematy5/zadbany-b3-by-szerszeniak-nowe-fotki-str-3-vt2290.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakłdaj RS z halogenami

pierwsza fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone

mam takiego RSa u siebie tylko że z kierunkami jak w b4,i mam problem , fura mi sie grzeje , dostaje zbyt mało powietrza przez te wloty poza ty super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

mi równiez podoba sie RS bez halogenów - drugie zdjęcie :)

a poza tym świetna stylizacja grilla :) b. mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone

:610: a i jak by ktoś wiedzaiał gdzie znależć tylny zderzak do b3 wariant(oczywiście tego typu), bym był wdzięczny nie moge znależć :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

A mi sie podoba zderzak taki jak masz. Sam bym sobie sprawił taką dokładkę ale szukałem i nie znalazłem. Widziałem coś takiego przy samochodzie ale czasu miałem mało i sie nie zapytałem właściciela gdzie takie cudo sobie sprawił. Gdybyś tej dokładki sie chciał pozbyć lub znasz producenta (sprzedawcę) to ja się pisze, na tylną też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

A ja mam inny pomysł na zderzak ;)

Wrzucic zderzak od B4 i go wygładzic z tym ze zostawic halogeny i kierunki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszeniak
A ja mam inny pomysł na zderzak ;)

Wrzucic zderzak od B4 i go wygładzic z tym ze zostawic halogeny i kierunki...

pomysł moze i dobry tylko jak mam w nim zostawic kierunki i halogeny to co w nim sie da wygładzić on jest gładki sam w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inny pomysł na zderzak ;)

Wrzucic zderzak od B4 i go wygładzic z tym ze zostawic halogeny i kierunki...

pomysł moze i dobry tylko jak mam w nim zostawic kierunki i halogeny to co w nim sie da wygładzić on jest gładki sam w sobie.

tam posrodq jest jeszcze zaslepki kawałek miedzy kierunkiem a halogenem :P moze to? :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

w zasadzie... badz co badz ja jesli bede auto lakierował to własnie mam taki plan na zderzaki... :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW
A ja mam inny pomysł na zderzak ;)

Wrzucic zderzak od B4 i go wygładzic z tym ze zostawic halogeny i kierunki...

 

nie jest to zły pomysł choc mi szalenie podobają się grginalne zderzaki od B3 wygładzone całkowicie z ogrinalnymi kratkami i dokładka może byc od Golfa VR6 jest dłuższa od seryjnego MKIII a i inaczej wygląda niż zwykły hokej B3.Co do wersji z frontem od B4 polecam clerowe halogeny tyle,że są cholernie czułe na kamyki i pukniecia co mozna przypłacic peknieciek a z tego co się orientuje na sztuki nie ma możliwosci zakupu jedynie kolejny nowy komplet co wcale nie jest wesołe dla kupijącego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniw podoba sie zderzak od skody Octavii w b3 - bez wiekszych problemów pasuje no i po wygładzeniu pieknie wygląda - te juz są większe foty;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mniw podoba sie zderzak od skody Octavii w b3 - bez wiekszych problemów pasuje no i po wygładzeniu pieknie wygląda

arth daj wieksze fotki bo nie widać dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności