Skocz do zawartości
chevy

gdzie latwiej zamontowac zmieniarke

Rekomendowane odpowiedzi

witam! gdzie łatwiej zamontować zmieniarkę CD w panelu przednim czy w bagażniku ?? w bagażniku nie ma oryginalnej instalacji ...

 

najchętniej kupiłbym radio z CD/MP3 ale te odstają od panelu i mi się to nie podoba, chyba że znacie jakieś modele które będą tak schowane jak oryginalne

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka kaske chcesz przznaczyc na adyjko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 800zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podłokietniku masz "otwór" na sprzęt 1 DIN ,wystarczy wyjąć kieszonkę ,włożyć ramkę i już ;) ja mam tam DVD, odtwarza MP3,jpg i video CD, jeśli masz navi MFD to pomyśl o zestawie ,który będzie odtwarzał MP3 i DVD ,np: dysk twardy + adapter i masz 2w1 (koszt to 550 pln-allegro) Taki zestaw, ładujesz sobie na dysk ile dusza zapragnie :cwaniak: ,no może nie aż tyle ,bo zależy jaka pojemność dysku.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam podlokietnika fabrycznego :kwasny: tylko nieoryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam podlokietnika fabrycznego
no to lipa :(

ilość passków bez podłokietnika wzrasta...

pozostaje bagażnik lub schowek -dot sprzętu z twardym dyskiem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W podłokietniku masz "otwór" na sprzęt 1 DIN ,wystarczy wyjąć kieszonkę ,włożyć ramkę i już ja mam tam DVD, odtwarza MP3,jpg i video CD, jeśli masz navi MFD to pomyśl o zestawie ,który będzie odtwarzał MP3 i DVD ,np: dysk twardy + adapter i masz 2w1 (koszt to 550 pln-allegro) Taki zestaw, ładujesz sobie na dysk ile dusza zapragnie ,no może nie aż tyle ,bo zależy jaka pojemność dysku.

pozdrawiam

 

stary temat ale moze napisac dokladnie co kupiles.Zastanawiam sie nad zmieniara 6cd VW w podlokietnik ale moze masz racje z mp3 i dvd??

Ewentualnie jaj podpiac zmieniare do mfd(potrzeba dluzszego kabla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności