Skocz do zawartości
Gość bobo9675

[ skrzynia] Pierwszy i drugi bieg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobo9675

Witam!

Dzisiaj po wyjechaniu z pracy przez dluzszy czas nie moglem wrzucic pierwszego i wstecznego biegu.Drugi wchodzil ale jakos ciezko wogole lewarek chodzil w lewa strone jakos z oporem.Podkresle ze wyjezdzajac z pracy ruszylem z jedynki.Co moze byc tego przyczyna i czy naprawa jest droga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubus

mozliwe ze ciagi siadaja... mi tak ciezko chodzily az sie urwalo mocowanie przy lewarku, ja wymienialem ciagi razem z cala skrzynka z lewarkiem... koszt chyba 80 zl na szrocie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo9675

Jak sie rozgrzal to wszystko wchodzilo ok.Chyba ze akurat zbieg okolicznosci.Stalo mi sie to pierwszy raz.Moze to byc cos z olejem?

Od kiedy kupilem te auto tj czerwiec nikt tam do skrzyni nie zagladal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy tylko z 5 może też masz problemy z wybierakiem, przeczytaj tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma to związek z temperaturą, skoro jak się rozgrzał i było ok..

Olej ma duże znaczenie, a szczególnie jak jest wlany mineralny w zimę... Objawy identyczne....

Mogą też linki przymarzać, ale chyba jeszcze za ciepło na takie zjawisko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio12

ja mam 3,5 roku passata co zime mam to samo a mianowicie jak temperatura spada 0 i na - biegi wchodza ciezko ale jak sie pojezdzi wszystko ok :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos607

Ja miałem taki problem i winą było to że przeciwwaga(taki odwaznik ze znaczniem VW) się poluzowała i byla nie w tym miejscu co trzeba wystarczy po prostu ustawić ja we właściwej pozycji i dokręcic. heheeh moja awaria przytrafiła się na światłach i troche utrudniłem ruch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności