Skocz do zawartości
Gość Denek

Filtr kabinowy

Rekomendowane odpowiedzi

jaeżeli masz taki jak na zdjęciu :

To kup taki u mnie pasuje.

jakieś 80 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał w IC płaciłem 25 PLN za Filtron do B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu pytałem się o taki półokrągły w sklepie Filtrona i zaśpiewali mi 120 zł. :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekczewa

Witam

 

A ja chociaż w swoim paku nie mam filtra kabinowego , zamontowałem na ujeciu powietrza ( na tej kratce plastkowej) pod maska kawałek grubej włókniny - takiej pianki do ocieplania kurtek. Pięknie oczyszcza powietrze - powiem jeszcetyle że w poprzednich autach które miałem ( 2x astra kombi i vectra ) wykonywałem tez takie miejsce w mioejsce oryginalnych - są lepsze i przede wszystkich nie chłoną wilgoci - w związku z tym nie parują okna w autku. No i oczywiście cena!!!

Pozdrawiam kolegów. :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Denek

Jeszcze raz napiszę ,że Filtr filtrona 1068 nie pasuje do mojego Passat B3.

Pod filtrem mam silniczek do zamykania obiegu wewnętrznego i filtr musi być nad nim.

silniczek6pp.th.jpg.

Swoją drogą proszę o wypowiedź posiadaczy Passata B3 z klimą jaki oni mają założony filtr.

Jeszcze raz piszę w B4 jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carrtman

Denek,

 

dokładnie nie wiem ale ja miałem orginalny filtr pół okrągły wiec może taki musisz mieć :609: choć ja nie mam klimy ale spróbować można zawsze tylko nie wiem czy taki dostaniesz :625: bo ja nie dostałem i włożyłem płaski :647: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamX

Denek,

Mam ten sam problem co ty tylko że jak jak kupiłem to auto nie miałem założonego filtra bo nie mam zbytnio miejsca na niego gdyż silniczek jest oddalony od pokrywy tylko troche napisz czy masz podobną pokrywę i jak masz poprowadzony przewód do silniczka.

Jaka masz klime zwykłą czy klimatronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hee... ja mam b4 byl polokragly... dalem go mechanikom pojechali przywiezli plaski zatrzaki pasuja filtr sie trzyma i mam za 30zl za okragly chcieli 90zl ;-) niewiem o co chodzi ale mialem polokragly mam plaski bez zadnych przerobek... i 60zl w kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności