Skocz do zawartości
Gość maluch22

Umarła instalacja LPG w VR6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maluch22

Czy ktoś spotkał się z takimi objawami LPG w swoim VR6? mianowiciwe posiadam LPG AGIS-a sekwencje i ostatnio jadąc sygnał dzwiękowy podał informację (piknięcie) tak jakby gaz się skończył co wydało mi się dziwne ponieważ byla dopiero co napełniona, jednak po kilku sekundach ponownie i ponownie tak kilka razy kontrolki również wszystkie mrygaja standardowo przy tej informacji. postanowiłem, że wyłaczę zapłon i zapalę go jeszcze raz może się cos zawiesiło ale wtedy zgasło wszystko ( myślę o kontrolkach gazu i sygnału dzwiekowego) i juz tak zostało więc chodzi na benzynie cóz to mogło się stać ? bezpiecznik cały prąd do kompa LPG dochodzi; padł komputer czy co? jeśli ktoś spotkał się z takimi objawami to proszę o kilka zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy udać sie do serwisu który obsłuży ten system zasilania LPG i po podłączeniu sie do systemu wszystko wyjdzie na jaw, a tak można tylko domniemać i gdybać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch22

I o to właśnie chodzi, czy koś się spotkał z takimi objawami wiem, że mozna jechać do serwisu i właśnie niedawno tam byłem ma w dwie strony 300 km bo nikt bliżej nie chce sprawdzic tej instalacji (brak programów) dlatego też pytam. Chociaz muszę powiedzieć, że ostatnio przełom w niedzielę włączyła sie instalacja i narazie chodzi ale mimo to coś spowodowało takie objawy?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem nie jednokrotnie .....da Ci to coś ? czy wypisać czy możliwe usterki które system diagnozuje i sygnalizuje ? tylko nie wiem czy strony starczy..........to jest sekwencja , nie 2-gen. gdzie możesz popatrzeć i pokręcić ..tutaj nic nie wskórasz bez laptopa.

Podaj miejscowość to postaram Ci się pomóc ; może dam Ci namiary na jakiś zaprzyjażniony pobliski warsztat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maluch22

Tak myślę ściągnąłem program do diagnostyki kupię interfejs i moze sam zobaczę tylko muszę caładokumentacje przestudjować, ale oczywiście jestem z Bydgoszczy jak w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta na PW........Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności