Skocz do zawartości
tomil5

zagłówki tylnej kanapy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na temat środkowego zagłówka tylnej kanapy w pasku kombi. Dokupiłem trzy zagłówki i okazało się że środkowy ma za długie prowadnice - wszystkie zagłówki mają tej samej długości prowadnice. Proszę o info czy to jest typowe w paskach (rok 2003) myślę o skróceniu tych prowadnic, czy środkowe siedzenie ma rzeczywiście krótsze . Proszę o pomoc może jakieś zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a masz podłokietnik z tyłu ? ja mam orginalnie trzy zagłowki z tyłu ale za to nie mam podłokietnika i jak sprawdzalem u innych to tez zawsze było tak ze jezeli masz 3 zagłowki to nie ma podłokietnika...i byc moze stad wydaje Ci sie ze masz za długie prowadnice> ja u siebie mam wszystkie 3 prowadnice takiej samej długosci w zagłowkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waszka.t

Witam ja mam 3 zagłówki i podłokietnik wszystkie prowadnice są równe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja mam u siebie trzy zaglowki, podlokietnik i srodkowy zaglowek ma krotsze "nozki" :cwaniak:

Auto rocznik 2003 :ok:

Dzisiaj postaram sie zmierzyc je calowka i najwyzej wpisze dlugosci w tym temacie :cwaniak:

 

EDIT//

Kurde, zapomnialem zmierzyc te "nozki" w zaglowkach-ale jutro juz sie poprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paska model2004 i mam tak jak kolega Krawcol podłokietnik i 3 zagłówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje ja mam tylne siedzenie z podłokietnikiem otwieranym i stąd może krótsze prowadnice (otwory) w środkowym siedzisku. Wypada skrócić prowadnice w srodkowym zagłówku - prowadnice te powinny mieć ok 10 - 11 cm tylko wtedy na prowadnicach nie będzie karbów do ustawiania różnych wysokości usytuowania zagłówka. proszę o podpowiedź jak jest w "firmowym" zagłówku, prowadnice są krótsze, ale czy mają karby ?, czy zagłówek jest taki sam jak pozostałe na tylnej kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
proszę o podpowiedź jak jest w "firmowym" zagłówku, prowadnice są krótsze, ale czy mają karby ?, czy zagłówek jest taki sam jak pozostałe na tylnej kanapie.

tomil5, mam nadzieje, ze docenisz moje poswiecenie, bo na parking mam 10 minut szybkim krokiem, a na dworze jest zimno, jak w psiarni :evil:

Sprawa wyglada nastepujaco:

-> zaglowek srodkowy ma prowadnice dlugosci 13-13,5cm, posiada 4 "karby", ale tylko na wewnetrznej powierzchni obwodu prowadnic... Karby sa w gornej czesci prowadnic :!: Blokada na plastku (tam, gdzie jest otwor w tapicerce) znajduje sie na wewnetrznej stronie tego koleczka plastkiowego.

-> zaglowki boczne (sa identyczne z zaglowkami przednimi) maja prowadnice dlugosci 23-23,5cm, posiadaj 5 "karbow", ale w tym przypadku karby sa zrobione na calym obwodzie prowadnicy i sa plytsze, niz w przypadku srodkowego zaglowka... Karby sa w dolnej czesci prowadnic :!: Najnizszy karb jest ok. 0,5cm od konca prowadnicy. Blokada na plastku (tam, gdzie jest otwor w tapicerce) znajduje sie na na tylnej powerzchni tego koleczka plastikowego.

 

Moja opinia jest nastepujaca-nie skracaj tych prowadnic, tylko zakup odpowiedni zaglowek na allegro lub gieldzie, a swoj (niepasujacy) sprzedaj :ok:

Skracajac prowadnice tylko zniszczysz zaglowek i nie bedzie sie on juz do niczego nadawal :ok:

Pozdrawiam :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również sprawdzałem tylko że ja mam blisko do samochodu stoi za domem, ale u mnie jest identycznie jak wyżej opiasł Krawcol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dziekuję za naswietlenie tematu i poświęcenie tych co mają daleko parking. Doceniam i jestem pełen uznania, no ale czego się nie robi dla ukochanego paska (nawet jeżeli nie ma środkowego zagłówka na tylnej kanapie). dzięki za opis prowadnic zagłówka środkowego masz rację będę szukał oryginału. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności