Skocz do zawartości
Gość zenit_

Błędy w radiu MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zenit_

Witam,

 

Po podłączeniu VAGa do mojego Passata i sprawdzeniu RADIA pokazały się następujące błędy:

 

00852 Loudspeaker Front

36-10 - Open Circuit - Intermittent

 

00853 Loudspeaker Rear

36-10 - Open Circuit - Intermittent

 

00855 Connection to CD changer

49-00 - No Communications

 

Rozumiem, że pierwsze dwa błędy to coś z głośnikami - co może być przyczyną że takie błędy się pokazują? Czy miał ktoś z tym do czynienia?

 

, a trzeci to brak komunikacji ze zmieniarką CD.

 

Nie mam i nigdy nie miałem zmieniarki CD więc czy to normalne że taki błąd będzie? Czy można wyłączyć go przez VAG żeby się nie pokazywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00852-Głośnik przedni - zwarcie przewodów (cewka głośnika) lub instalacji elektrycznej

00853-Głośnik tylny - zwarcie przewodów (cewka głośnika) lub instalacji elektrycznej

00855-Połączenie do zmieniacza płyt CD.

masz może DVD ??

musisz przejrzeć kabelki i wtyki (kostki) w słupkach drzwi.

ja to przerabiałem, miejmy nadzieję ,że nie są połamane a tylko nie styka coś lub jest jakieś zwarcie u mnie skończyło się tylko przeczyszczeniem styków i jest :ok:

wyłącz w wyjściu "AUX" wszystko chodzi mi o navi ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zenit_

mam odtwarzacz DVD podłączony na AUX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam odtwarzacz DVD podłączony na AUX

no to dlatego masz to zwarcie "przodu z tyłem" ,masz pewnie 8 głośników, przy czterech tego nie ma u siebie wyjąłem całą navi i adapter, nic w sumie nie zrobiłem ,poprzepinałem jeszcze raz wszystko i zmontowałem spowrotem ,błędy pojawiają się dopiero jak używam navi i jednocześnie fonia leci z DVD.

Wykasuj je i przetestuj:

-nie używaj navi (prowadzenie z gadaniem) i zobacz co się dzieje, błędy nie powinny się pojawiać, potem włącz odtwarzanie i wprowadź cel do navi-sprawdź. Mogę Cię pocieszyć ,że ja już wymieniałem napęd bo w końcu zaczęło mi pokazywać błąd procesora DSP :P i do dziś nie wiem czy to nie była zasługa takiego korzystania z w/w sprzętu. adaptery nie są do końca dopracowane do niektórych instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności